Şimdi Ara

ÇİN'DEN VU+DUO GETİRMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. bugün yaptığım araştırmada sonucunda
    http://www.alibaba.com/product-gs/333421973/VU_Duo_HD_PVR_Satellite_TV.html linkinde istediğim cihazı buldum. 3 adet fiyatı 190 dolar tek alırsanız 260 dolar. klon dm800 lerle uğraşılacağına bu cihaz alınabilir. tek sorun paypal ödemesi olmaması. western union ile aktarmak gerekiyor. komisyonu varmı bilmiyorum. mr. beck xiu ile yazıştım. güvenlik olarak parayı yatırınca ya ürünü yollamazsanız dedim. oda biz bir şirketiz o olmaz dedi. zaten ben tek numune almak istiyorum dedim. bir riske girip istemeyi düşünüyorum. bunun için nasıl para yatırabilirim.bayram zamanı gümrüktende kolay geçer. 3 adet için grup kurup alacak arkadaş arıyorum. tabiki ingilizceside iyi olacak. kargo tek tek gelebilir veya bunu nasıl yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: saay

Merhaba. bugün yaptığım araştırmada sonucunda
    http://www.alibaba.com/product-gs/333421973/VU_Duo_HD_PVR_Satellite_TV.html linkinde istediğim cihazı buldum. 3 adet fiyatı 190 dolar tek alırsanız 260 dolar. klon dm800 lerle uğraşılacağına bu cihaz alınabilir. tek sorun paypal ödemesi olmaması. western union ile aktarmak gerekiyor. komisyonu varmı bilmiyorum. mr. beck xiu ile yazıştım. güvenlik olarak parayı yatırınca ya ürünü yollamazsanız dedim. oda biz bir şirketiz o olmaz dedi. zaten ben tek numune almak istiyorum dedim. bir riske girip istemeyi düşünüyorum. bunun için nasıl para yatırabilirim.bayram zamanı gümrüktende kolay geçer. 3 adet için grup kurup alacak arkadaş arıyorum. tabiki ingilizceside iyi olacak. kargo tek tek gelebilir veya bunu nasıl yaparız.

Oraya mail atmıştım ama yanıt alamamıştım. Demekki, satışa başlamışlar...

Sorularım;

1. Orijinal mi? Yoksa klonu mu?

2. Bu fiyatlara kargo dahil mi? DHL kargo ile ne kadar? EMS ile ne kadar?

3. Düşük fatura kesebiliyor mu? Yani sembolik 30 dolar gibi.

4. Gümrükten kolay geçmesi için kutu üzerine DVD player gibi yazabiliyor mu?

5. Firmadan değilde, herhangi bir kişinin adı ile gönderim yapabiliyorlar mı?

6. Kutu üzerine hediye diye yazabiliyor mı?

7. Westhern Union komisyonu ne kadar?

Neyse! Çok soru sordum ama bu hususlar garantiye alınması lazım... Zira Gümrükçülere bir takıldımı, 260 dolar çöp olur.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Oraya mail atmıştım ama yanıt alamamıştım. Demekki, satışa başlamışlar...

Sorularım;

1. Orijinal mi? Yoksa klonu mu?

2. Bu fiyatlara kargo dahil mi? DHL kargo ile ne kadar? EMS ile ne kadar?

3. Düşük fatura kesebiliyor mu? Yani sembolik 30 dolar gibi.

4. Gümrükten kolay geçmesi için kutu üzerine DVD player gibi yazabiliyor mu?

5. Firmadan değilde, herhangi bir kişinin adı ile gönderim yapabiliyorlar mı?

6. Kutu üzerine hediye diye yazabiliyor mı?

7. Westhern Union komisyonu ne kadar?

Neyse! Çok soru sordum ama bu hususlar garantiye alınması lazım... Zira Gümrükçülere bir takıldımı, 260 dolar çöp olur.

Saygılar.
    kargo dahil dhl.30 dolar yazdırılır ve gift ve diğer şeyler dvd player gibi.yapıyorlar.ayrıca verdiğim linkteki kişi ile görüşebilirsin. bu arada vu+ klonu yok. nedenide bunlarda sim kart yok. yan i türkiyedeki orijinal ile birebir aynı.

• quote:

kargo dahil dhl.30 dolar yazdırılır ve gift ve diğer şeyler dvd player gibi.yapıyorlar.ayrıca verdiğim linkteki kişi ile görüşebilirsin. bu arada vu+ klonu yok. nedenide bunlarda sim kart yok. yan i türkiyedeki orijinal ile birebir aynı.

Yanıt için teşekkürler.

Tek sorun güven meselesi değil mi?
  • quote:

Kardeş getirebilirsen bir tanesini ben alırım. Payıma düşen ne ise hemen öderim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasar2004

quote:

Kardeş getirebilirsen bir tanesini ben alırım. Payıma düşen ne ise hemen öderim.
    fiyat bakımndan cok ucuz geldi acaba klon mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

fiyat bakımndan cok ucuz geldi acaba klon mu?

Alıntıları Göster
    klon ama bunda dm800 sim olayı yok. yani anlayacağın orijinal ile aynı. zaten yazıştığım çinlide oijinal ile birebir aynı dedi.
  • quote:

klon ama bunda dm800 sim olayı yok. yani anlayacağın orijinal ile aynı. zaten yazıştığım çinlide oijinal ile birebir aynı dedi.

Alıntıları Göster
    Sayın saay,
    Gelecek vu+duo lardan birini ben alırım.Masraflar dahil payıma düşeni peşin öderim.Yer Afyonkarahisar.Üç adedin bir defada size gelip,kargo benden olacak şekilde alabilirim.İngilizce'm yok.Grup kurmak ile ilgili fikirlere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deltoid -- 26 Ağustos 2010; 10:11:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deltoid

Sayın saay,
    Gelecek vu+duo lardan birini ben alırım.Masraflar dahil payıma düşeni peşin öderim.Yer Afyonkarahisar.Üç adedin bir defada size gelip,kargo benden olacak şekilde alabilirim.İngilizce'm yok.Grup kurmak ile ilgili fikirlere açığım.

Üçüde aynı adrese giderse, gümrükten geçmesi imkansız !...

Çıkış noktasından farklı adreslere ayrı ayrı kargolanması lazım...

Birde maddeler halinde yazdığım hususların bir bir garantiye alınması lazım.

Sayın @saay,

İlgili ile irtibat kuramadım. Varsa MSN adresini verebilirmisiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deltoid

Sayın saay,

Üçüde aynı adrese giderse, gümrükten geçmesi imkansız !...

Çıkış noktasından farklı adreslere ayrı ayrı kargolanması lazım...

Birde maddeler halinde yazdığım hususların bir bir garantiye alınması lazım.

Sayın @saay,

İlgili ile irtibat kuramadım. Varsa MSN adresini verebilirmisiniz?

Alıntıları Göster
    merhaba
    http://www.alibaba.com/product-gs/333421973/VU_Duo_HD_PVR_Satellite_TV.html bu linkte I'm online chat kısmı var. üye olun siteye sonra chat kısmına tıklayın. karşınıza kullanıcı adı ve şifre ekranı gelir. kullanıcı girişinizi yapın veya. karşınıza pencere açılır. yazışın. eğer adamın fiyatları doğru ise inanılmaz kazançlıyız. tek alırsanız 260 dolar diyor. paypal istiyoruz kabul etmiyor. illa western union olacak diyor.onunda komisyonu var.normal 30 dolar şirket için 15 dolar. ing bank bilgileri. başka yerlerde değişik.
    yazışıyoruz arasıra bakalım kısmet.

bu aradahttp://www.aliexpress.com/product-gs/336283677-DM800-HD-PVR-76-version-DM-800-DM800HD-Satellite-Receiver-Box-Set-top-box-New-arrival-wholesalers.html
    linkinden dm800 güvenle alabilirsiniz. burası gitti gidiyor gibi çalışıyor. burda kargo bedava . cihazın tek farkı dm800 tuneri alps değil philips eşdeğeri olması. ama tunerdesıkıntı olacağını zannetmem.

• quote:

merhaba
    http://www.alibaba.com/product-gs/333421973/VU_Duo_HD_PVR_Satellite_TV.html bu linkte I'm online chat kısmı var. üye olun siteye sonra chat kısmına tıklayın. karşınıza kullanıcı adı ve şifre ekranı gelir. kullanıcı girişinizi yapın veya. karşınıza pencere açılır. yazışın. eğer adamın fiyatları doğru ise inanılmaz kazançlıyız. tek alırsanız 260 dolar diyor. paypal istiyoruz kabul etmiyor. illa western union olacak diyor.onunda komisyonu var.normal 30 dolar şirket için 15 dolar. ing bank bilgileri. başka yerlerde değişik.
    yazışıyoruz arasıra bakalım kısmet.

bu aradahttp://www.aliexpress.com/product-gs/336283677-DM800-HD-PVR-76-version-DM-800-DM800HD-Satellite-Receiver-Box-Set-top-box-New-arrival-wholesalers.html
    linkinden dm800 güvenle alabilirsiniz. burası gitti gidiyor gibi çalışıyor. burda kargo bedava . cihazın tek farkı dm800 tuneri alps değil philips eşdeğeri olması. ama tunerdesıkıntı olacağını zannetmem.

Alıntıları Göster
    istanbuldayım; eğer ki bu konuda3 er 3 er sipariş verilecekse ben de katılmak isterim..İngilizcem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üsküdar Gerçekleri -- 26 Ağustos 2010; 11:05:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Üsküdar Gerçekleri

istanbuldayım; eğer ki bu konuda3 er 3 er sipariş verilecekse ben de katılmak isterim..İngilizcem var.

Alıntıları Göster
    detayları sorarsanız sevinirim. kargo detayı,sonra gümrük detayı. kutu üstüne router ve gift yazılabilirmi. 60 dolar fiyat bedeli için yazabilecekmi. birde western union ile para yollanacak.ing bank şirkete 15 diğer kişilere 30 komisyon alıyor
  • quote:

detayları sorarsanız sevinirim. kargo detayı,sonra gümrük detayı. kutu üstüne router ve gift yazılabilirmi. 60 dolar fiyat bedeli için yazabilecekmi. birde western union ile para yollanacak.ing bank şirkete 15 diğer kişilere 30 komisyon alıyor

Alıntıları Göster
    Paypal hariç güvenli değil diyorlar.
  • quote:

detayları sorarsanız sevinirim. kargo detayı,sonra gümrük detayı. kutu üstüne router ve gift yazılabilirmi. 60 dolar fiyat bedeli için yazabilecekmi. birde western union ile para yollanacak.ing bank şirkete 15 diğer kişilere 30 komisyon alıyor.

MSN adresi yok mu? Bahse konu yerden irtibat kuramadım da...

Router küçük boyutlu bir aygıt, Vuo+'da büyük boyutlu olduğu için, router yazdırmak
    gümrük geçişi açısından dikkat çeker diye değerlendirmekteyim. Eğer router yazılırsa,
    Vuo+'yu oldukça küçük boyutlu bir kutu ile ambalanması gerekir diye değerlendirmekteyim.
    Bunarın üzeinde duruyorum zira mal gümrüğe indiğinde; boyut, ağırlık en dikkat çeken
    hususlar oluyor !!!

Saygılar, sevgiler.

• quote:

quote:

detayları sorarsanız sevinirim. kargo detayı,sonra gümrük detayı. kutu üstüne router ve gift yazılabilirmi. 60 dolar fiyat bedeli için yazabilecekmi. birde western union ile para yollanacak.ing bank şirkete 15 diğer kişilere 30 komisyon alıyor.

MSN adresi yok mu? Bahse konu yerden irtibat kuramadım da...

Router küçük boyutlu bir aygıt, Vuo+'da büyük boyutlu olduğu için, router yazdırmak
    gümrük geçişi açısından dikkat çeker diye değerlendirmekteyim. Eğer router yazılırsa,
    Vuo+'yu oldukça küçük boyutlu bir kutu ile ambalanması gerekir diye değerlendirmekteyim.
    Bunarın üzeinde duruyorum zira mal gümrüğe indiğinde; boyut, ağırlık en dikkat çeken
    hususlar oluyor !!!

Saygılar, sevgiler.

Alıntıları Göster
    msn yok. alibaba üzerinden yazışıyor canlı olarak. kutu üztüne ne yazdırmak lazım. bu arada başka bir üretici buldum. ona sorduğumda daha hazır olmadığını teste olduğunu söylediler.

• quote:

msn yok. alibaba üzerinden yazışıyor canlı olarak. kutu üztüne ne yazdırmak lazım. bu arada başka bir üretici buldum. ona sorduğumda daha hazır olmadığını teste olduğunu söylediler.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar tam da uydu alıcı alacakken bu bölümü gördüm, kısaca vo dou nun özelliklerinden, hangi imkanları sunduğundan Türkiye ile uyum sorunu olup olmadığından bahsederseniz sevinirim. Yerli dijital yayınları sorunsuz izleyebilecek miyiz?
  • quote:

Kutu üstüne 30 - 40 dolar'lık fiyat ile uyumlu DVD player, VCD player yazdırılabilir.

İlaveten;

sample= Örnek

gift=hediye

gönderen şahıs adı, alıcı şahıs adı şeklinde,

yazdırmak gümrük geçişi açısından yararlı oluyor!...

Gümrüğe mal girdiğinde, ürün ilk etapta ağırlığı, boyutu ve üzerinde yazanlarla
    değerlendirliyor. Dikkat çeken ürünler dağıtıma alınmayıp, inceleme departmanına
    yönlendiriliyor. Ürün incelemeye geldi mi!? 300 dolar'ı unut daha iyi... Çünkü öyle bir
    masraf çıkarıyorlarki sorma gitsin...

EMS kargo üzerinden PTT kargo ile de gönderilebilir. Ancak PTT'deki memurlar paketi
    açarsa, yandı gülüm keten helva... Çünkü PTT'nin açma yetkisi var!

• quote:

Alıntıları Göster
    firma hakkında araştırmalalrım neticesinde bazı görüşmeler buldum.kısa bir alıntı ve link verecem.
    Jinhua Yuen Tung (Jinhua Yuen Tung İthalat ve İhracat A.Ş.) şirketi bir aldatmaca, scammer, dolandırıcılık, dolandırıcı bu başa yapmak zahmet bile etmeyin onları ticaret. onlar ne sormak fiyat ve bir kez sen onları seninle konuşuyorum durdurmak para göndermek verir. şans Gönderdiğim sadece 300USD. Alibaba firma bu tür konuda bir şeyler yapmak gerekiyor. Örneğin tüm mesajlaşma görüşmesi kaydını. Ben Alibaba şikayette istiyorsanız bile, I \ 'istemiyorum çünkü bana Alibaba yılında firma adını hiç bir ilgisi olmayan harici e-posta gönderdi, çünkü bir delil bulunmamaktadır. yine firma adına hiç bir ilgisi olmayan hesap verdi. öylesine nasıl-ebilmek i firma kanıtlamak o Tung Yuen Jinhua Ben gönderme para? başka ne yapabilirim ki? çok üzüldüm. Bana telefon, nad insanlar başta olmak konuşuyordum çince kız dilek çok sefil bir şekilde çok yakında ölecek. Ben ki çok yakında ve şirketin adını değiştirecek aynı şeyleri yapmaya devam edeceğiz şüpheleniyoruz.
    http://ask.alibaba.com/Q/800290937-is-this-seller-is-verified.html
    burda firmanın sakıncalı olduğu anlatılmış galiba. paypal hesap vermemesi firmadan şüphelenmeme neden oldu. çünkü paypal kanıt demektir.çinde de dolandırıcılık idamdır.

• quote:

firma hakkında araştırmalalrım neticesinde bazı görüşmeler buldum.kısa bir alıntı ve link verecem.
    Jinhua Yuen Tung (Jinhua Yuen Tung İthalat ve İhracat A.Ş.) şirketi bir aldatmaca, scammer, dolandırıcılık, dolandırıcı bu başa yapmak zahmet bile etmeyin onları ticaret. onlar ne sormak fiyat ve bir kez sen onları seninle konuşuyorum durdurmak para göndermek verir. şans Gönderdiğim sadece 300USD. Alibaba firma bu tür konuda bir şeyler yapmak gerekiyor. Örneğin tüm mesajlaşma görüşmesi kaydını. Ben Alibaba şikayette istiyorsanız bile, I \ 'istemiyorum çünkü bana Alibaba yılında firma adını hiç bir ilgisi olmayan harici e-posta gönderdi, çünkü bir delil bulunmamaktadır. yine firma adına hiç bir ilgisi olmayan hesap verdi. öylesine nasıl-ebilmek i firma kanıtlamak o Tung Yuen Jinhua Ben gönderme para? başka ne yapabilirim ki? çok üzüldüm. Bana telefon, nad insanlar başta olmak konuşuyordum çince kız dilek çok sefil bir şekilde çok yakında ölecek. Ben ki çok yakında ve şirketin adını değiştirecek aynı şeyleri yapmaya devam edeceğiz şüpheleniyoruz.
    burda firmanın sakıncalı olduğu anlatılmış galiba. paypal hesap vermemesi firmadan şüphelenmeme neden oldu. çünkü paypal kanıt demektir.çinde de dolandırıcılık idamdır.

Yani firma çürük çıktı ve başa döndük öyle mi !?

Paypal ile çalışan firma bulmak zaruret gibi...

• quote:

quote:

Yani firma çürük çıktı ve başa döndük öyle mi !?

Paypal ile çalışan firma bulmak zaruret gibi...

Alıntıları Göster
    firma gold-suplier ama bunu alması bile beni düşündürdü.o yüzdenhttp://uk.alibaba.com/product/335624924-VU-Duo.html bu firmanın ürünü piyasaya sürmesini bekleyeceğim. burda kriter firmanın gerçek web sayfası olması, telefonları gibi kanıtlar. linkteki firmada hepsi var. konu başındaki firmada bu yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.