BİO-DER TÜY DÖKÜCÜ KREM KULLANANLAR
26 Cevap29205 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Ağustos 2010; 18:15:59 

Bio der tüy dökücü krem etkili mi kullananlar var mı? Kremin kutusu bitene kadar kullanılırsa vücuttaki kıllarda büyük oranda azalma ve incelme oluyor mu?

Uzaklaştırılmış
25 Ağustos 2010; 14:12:57 

quote:

Orijinalden alıntı: the others

Bio der tüy dökücü krem etkili mi kullananlar var mı? Kremin kutusu bitene kadar kullanılırsa vücuttaki kıllarda büyük oranda azalma ve incelme oluyor mu?

+1

833 Mesaj
25 Ağustos 2010; 14:22:26 

quote:

quote:

+1

+2 bende cok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

350 Mesaj
25 Ağustos 2010; 14:34:26 

Şuan lazer epilasyon işlemi bana daha mantıklı geliyor. Normalde bayanlar sıkça yaptırır bu işlemi ama erkeklerde yavaş yavaş ilgi gösteriyor. Bi ara benimde niyetim vardı öyle çok kıllı değilim ama biraz titizim sevmiyorum iki günde bir genital bölge temizliğini ve koltuk altı kıllarını... Bu işle uğraşan bi doktorun kliniğine gitmiştim, tümden yok etme şansları yokmuş ama normalde 2-3 günde uzayan kılların süresini uzatıyoruz diyor ve kılı tüy haline getiriyormuş. Normalde temizlik işlemini 3 günde bir yapıyorsanız lazer epilasyon işlemini gördükten sonra 1, 1,5 ayda bir tekrarlarsınız diyor. Bio-derin ücreti nedir bilmiyorum ama sürekli kullanımı olduğunu DUYMUŞTUM. Lazer ise 600 ile 1000 lira arası.

Erkeklerde Sırt bölgesi, omuz, göğüs, bacak, kol, koltuk altı, ense, boyun, sakal üstü ve kulak bölgelerinde lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

1287 Mesaj
25 Ağustos 2010; 19:04:33 

Annemin yüzünde biraz tüy ve 9-10 kadar kalın halde kıl vardı.Yaklaşık 8 ay boyunca krem ve 2 sefer serum kullandı ama hiçbir faydasını göremedi.Bu tür ürünlere pek ilgi göstermeyin.Ama gel gelelim 10 seans'da kıl kalmadı yüzünde.

COMINGSOON

1287 Mesaj
25 Ağustos 2010; 19:06:36 

Lazer+iğneli epilasyon bu arada.

COMINGSOON

29 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:08:12 

Boğaz kılları ve omuz kılları bende sorun olmaya başladı.

Carrefour içerenköy'den Veet tüy dökücü sprey satın aldım.(genelde basketçiler ve futbolcular bacakları için kullanıyor bunu)

Evden hiç eksik olmaması gereken bir ürün.

Allah korusun 2 kaşınız birleşir falan...

AİBÜ - EEM 2009

1856 Mesaj
25 Ağustos 2010; 22:13:14 

Kuyruk sokumu için kullansak nasıl olur ? Kıl dönmesini engellemek için

Denemelerim, Şiirlerim ..

350 Mesaj
26 Ağustos 2010; 8:50:18 

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Fayda edeceğini sanmıyorum. Genelde kıçının üstünde fazla oturan ve kıvırcıklar da olur derdi bi arkadaşım. Ne derece doğru bilemeyiz.

1333 Mesaj
26 Ağustos 2010; 9:14:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Farez

quote:

Fayda edeceğini sanmıyorum. Genelde kıçının üstünde fazla oturan ve kıvırcıklar da olur derdi bi arkadaşım. Ne derece doğru bilemeyiz.

oarsı muamma yav amcam hastanede acil bölümünde çalışıyor sabahtan akşama kadar ayakta nerdeyse onda bile oldu

303 Mesaj
26 Ağustos 2010; 11:03:56 

Arkadaşlar 45 yaşına kadar tüylenmeniz kıllanmanız devam edecek bunun sebebi vücudunuzun salgıladığı testeron erkeklil hormunudur.Eğer vücudunuz kıllı ise bu hormonun iyi çalıştığına işarettir tabiki genetiğe bağlıdır.Kimi insanlarda hiç tüy olmaz bazılarıdan kazak gibi olur lazer epilasyon vs ise size 5 yada 6 yıllık bir süre rahatlama verir tekrar hormonlarınız salgılandığında bunlar uzayacaktır.O yüzden tıpın çare bulamadığı tek sağlık sorunlarından biridir pürüzsüz vücut

350 Mesaj
26 Ağustos 2010; 11:10:13 

quote:

Orijinalden alıntı: FREE-4

Arkadaşlar 45 yaşına kadar tüylenmeniz kıllanmanız devam edecek bunun sebebi vücudunuzun salgıladığı testeron erkeklil hormunudur.Eğer vücudunuz kıllı ise bu hormonun iyi çalıştığına işarettir tabiki genetiğe bağlıdır.Kimi insanlarda hiç tüy olmaz bazılarıdan kazak gibi olur lazer epilasyon vs ise size 5 yada 6 yıllık bir süre rahatlama verir tekrar hormonlarınız salgılandığında bunlar uzayacaktır.O yüzden tıpın çare bulamadığı tek sağlık sorunlarından biridir pürüzsüz vücut

Aga peki bu gaylerin vücudu nasıl oluyor da pürüzsüz kalıyor ? O hormonun çalışmasına engel ilaç vs. bir şeyler mi kullanıyorlar acaba ?

Edit: yazım hatası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farez -- 26 Ağustos 2010; 11:10:43 >

1856 Mesaj
26 Ağustos 2010; 14:36:28 

quote:

quote:

Arkadaş zor bir ameliyat dediler korktuk Allah korusun şu kıl dönmesine karşı :)

Başka ne yolla engellenir bu hastalık

1856 Mesaj
26 Ağustos 2010; 14:41:30 

quote:

quote:

Aga peki bu gaylerin vücudu nasıl oluyor da pürüzsüz kalıyor ? O hormonun çalışmasına engel ilaç vs. bir şeyler mi kullanıyorlar acaba ?

Sürekli alıyorlar işte kardeş , futbolcular ve çoğu sporcuda göremeyiz mesela kıl

303 Mesaj
26 Ağustos 2010; 14:56:55 

quote:

quote:

aynen öyle az miktarda östorojen ve genetik yapılarıda kıllanmamaya müsait biz ırk olarak soğuk iklimlerden göçebe yaşamlardan farklı yerlerde bir araya geldiğimiz için vücudumuzdaki kıllanma normal sıcak ülkelerde bu biraz daha azalıyor benim tavsiyem sir ağda ve düzenli şekilde spor yapmanız kaslanan bölgede yağlanma daha az olacağından bu uzun sürede avataj sağlar sir ağda 2 ay gibi hem azalma hemde rahatlatma sağlar kıllı bölgelerde

350 Mesaj
26 Ağustos 2010; 22:13:07 

quote:

quote:

quote:

aynen öyle az miktarda östorojen ve genetik yapılarıda kıllanmamaya müsait biz ırk olarak soğuk iklimlerden göçebe yaşamlardan farklı yerlerde bir araya geldiğimiz için vücudumuzdaki kıllanma normal sıcak ülkelerde bu biraz daha azalıyor benim tavsiyem sir ağda ve düzenli şekilde spor yapmanız kaslanan bölgede yağlanma daha az olacağından bu uzun sürede avataj sağlar sir ağda 2 ay gibi hem azalma hemde rahatlatma sağlar kıllı bölgelerde

Bilgiler için çok teşekkürler dostum. Denemekte fayda varda insanın canı kendine kıymetlidir ağdayı çektirmek için birini bulacağız artık

4610 Mesaj
26 Ağustos 2010; 22:38:15 

kıl dönmesi o bölgedeki kıl yüzünden olmuyor saç ense ve sırttan dökülen kıllar orada sıkışıyor yürürken ve kaykılarak oturuken bölgeye matkab etkisi yapıp giriyor deri altına ama o bölgedeki kıllar yukarıdan düşen kılları tutucu özellik göstererek dolaylı yönden kıl dönmesi yapıyorlar .

1856 Mesaj
27 Ağustos 2010; 20:28:01 

Usta sen engelleme yollarını yaz =)

Bu kıl ilk girdiğinde belli olmuyormu hemen müdahele edilsede büyük ameliyatlara gerek kalmasa , 1 ay evde yatmak nedir yahu

Allah korusun..

2181 Mesaj
27 Ağustos 2010; 20:45:14 

evet bayan için,gördükleriniz doğru..ama ben yıllardır kullanıyorum..üstüne tanımam...

http://www.eczadeposu.o...i_-_Sinirli_Sayida.html

ki benim kullandığımın kapağı PEMBE..

gilette satin care diye google'da aratın beyler..

müthiş bence..kökünden alıyor...

3624 Mesaj
27 Ağustos 2010; 21:45:21 

quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

evet bayan için,gördükleriniz doğru..ama ben yıllardır kullanıyorum..üstüne tanımam...

Elmacık kemiklerinde tüyler için kullanabilr miyiz ?

BeşiktAŞK

350 Mesaj
27 Ağustos 2010; 21:48:52 

quote:

İbocan bu ne işe yarıyor tam olarak ? 11 lira ucuz gibi görünüyor ama etkili mi ?

2181 Mesaj
27 Ağustos 2010; 22:10:43 

quote:

quote:

İbocan bu ne işe yarıyor tam olarak ? 11 lira ucuz gibi görünüyor ama etkili mi ?

Dostum,etek (kasık)ve kol altına sürüyorsun..2-3 dakika bekliyorsun..sonra da GILETTE Banyo jileti ile o kremi sıyırıyorsun..tüm kullar bir anda yokoluyor..1 aya kadar gene çıkıyor tabi..gene sürüyorsun..temizlik için en ideal krem bence...

quote:

Orijinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

Elmacık kemiklerinde tüyler için kullanabilr miyiz ?

aman,sakın dostum...bu krem sadece etek (kasık) ve kol altı için uygun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 27 Ağustos 2010; 22:15:03 >

350 Mesaj
27 Ağustos 2010; 22:23:51 

Sipariş verdim bakalım deneyelim valla 2-3 güne bir genital bölgeleri, koltuk altını temizlemekten usandım. Önceden tüydü anasını satim şimdi kazık gibi kıl oldu. Kuaför arkadaşım ağdayla al ayda bir temizlersin uzun gider ve tüye çevirir dedi ama ağrılı bir yöntem canımız kıymetli İnşaallah bu güzel bir çözüm olur sağ olasın...

2181 Mesaj
27 Ağustos 2010; 22:28:56 

quote:

Sipariş verdim bakalım deneyelim valla 2-3 güne bir genital bölgeleri, koltuk altını temizlemekten usandım. Önceden tüydü anasını satim şimdi kazık gibi kıl oldu. Kuaför arkadaşım ağdayla al ayda bir temizlersin uzun gider ve tüye çevirir dedi ama ağrılı bir yöntem canımız kıymetli İnşaallah bu güzel bir çözüm olur sağ olasın...

rica ederim...
ağdayı hiç düşünme bile dostum..acısız,ağrısız tıpkı krem sürer gibi bir fırsatın var iken ne diye acı çekip ağdanın derdi ile uğraşacaksın..dediğim gibi traş köpüğü gibi düğmesine basıp parmağına birazcık sıkıyorsun sonra hemen kolaltına sürüyorsun..1-2 dakika bekliyorsun..(kolaltındaki kıl yoğunluğuna göre kremin hacminide bekleme süresini de 1-2 dakika artır tabi) ondan sonra da (önerim) GILETTE Banyo adlı jilet ile sıyırıyorsun kremi..zaten krem ile beraber tüm kıllarda yok olmuş olacak..

kolay gelsin...

(ayrıca migros ve carrefour'larda bolca bulunur..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 27 Ağustos 2010; 22:29:50 >

Uzaklaştırılmış
28 Ağustos 2010; 4:39:04 

ERKEĞİN KILLISI MAKBÜLDÜR

350 Mesaj
16 Eylül 2010; 3:32:32 

quote:

Usta sen engelleme yollarını yaz =)

Bu kıl ilk girdiğinde belli olmuyormu hemen müdahele edilsede büyük ameliyatlara gerek kalmasa , 1 ay evde yatmak nedir yahu

Allah korusun..

korumadı lanet olsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_43016988/tm.htm

866 Mesaj
16 Eylül 2010; 12:59:37 

quote:

quote:

rica ederim...
ağdayı hiç düşünme bile dostum..acısız,ağrısız tıpkı krem sürer gibi bir fırsatın var iken ne diye acı çekip ağdanın derdi ile uğraşacaksın..dediğim gibi traş köpüğü gibi düğmesine basıp parmağına birazcık sıkıyorsun sonra hemen kolaltına sürüyorsun..1-2 dakika bekliyorsun..(kolaltındaki kıl yoğunluğuna göre kremin hacminide bekleme süresini de 1-2 dakika artır tabi) ondan sonra da (önerim) GILETTE Banyo adlı jilet ile sıyırıyorsun kremi..zaten krem ile beraber tüm kıllarda yok olmuş olacak..

kolay gelsin...

(ayrıca migros ve carrefour'larda bolca bulunur..)

Gilette banyo permatik olan di mi?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » BİO-DER TÜY DÖKÜCÜ KREM KULLANANLAR
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234