Şimdi Ara

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
69.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma sapan yorumlar var gördüğüm kadarıyla, öncelikle araç gayet atak ve çekişi güçlü, tip olarakta mükemmel.

Ayrıca parayı kim ödüyorsa verilip verilmeyeceğini de o bilir. Merak etmeyin bu para verilmez diyenlerden daha iyi biliyoruz herşeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Saçma sapan yorumlar var gördüğüm kadarıyla, öncelikle araç gayet atak ve çekişi güçlü, tip olarakta mükemmel.

Ayrıca parayı kim ödüyorsa verilip verilmeyeceğini de o bilir. Merak etmeyin bu para verilmez diyenlerden daha iyi biliyoruz herşeyi.

Arkadaşım burası bir forum... Akıllı uslu adamlar üye olabileceği gibi , patavatsız ne dediğini bilmeyen , söylediği/yazdığı şeylerin nerelere gideceğini kestiremeyen insanlarında yazabileceği bir yer. Girişte IQ testi yapmıyorlar ki..

Sen yeni aldığın araçtan burada olumsuz/mantıksız görüş belirtenler yüzünden soğuyacaksan , sinirleneceksen hiç söylemeseydin ASX aldığını mutlu mesut yaşardın..

Herşeyi bilmek konusu ile göreceli bir kavramdır oralara hiç girmeyelim...

Güle güle kullan aracını , kimsenin ne dediğini fazla önemseme...

• En kısa sürede bir test sürüşü yapmak lazım.

Alan arkadaşlara da hayırlı olsun.
  • Merhaba,

1.8 lt dizel sordum aldığım cevap ekteki gibidir.

--------------------------------------------------------

Sayın XXXXXX bey,

En başta markamıza ve aracımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı size çok teşekkür ederiz.

ASX aracımızın dizel versiyonu 1,8 L motor seçeneğiyle Avrupa'da mevcuttur. Ancak, ülkemize girişte 1,8L motor olmasından ötürü yüksek vergi sınıfına girmesi nedeniyle, 1,6 motor seçeneğiyle arasında büyük bir fiyat farkı oluştuğu için, şu an ithal edilmemektedir. Kısa bir dönem içinde ülkemizde satışa sunulması beklenmemekle birlikte, bu konudaki çalışmalarımız devam etmektedir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla,

XXXXXX XXXXXX
    PAZARLAMA ANALİSTİ
    ASX ÜRÜN SORUMLUSU
    OTOMOTİV PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜ

TEMSA GLOBAL
    SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ALTUNİZADE OFİS
    KISIKLI CADDESİ ŞEHİT TEĞMEN İSMAİL MORAY SOK. 2/1
    ALTUNİZADE 34662 İSTANBUL, TÜRKİYE T +90 216 544 52 81
    F +90 216 325 95 50

--------------------------------------------------------------------------

• Arkadaşım bu asx ile alakalı bir durum değil bu aldığım kaçıncı aracım inan sayısını bilmiyorum... araba keyif içindir bana göre ve kimse beni etkilemez...

Ancak hangi foruma girsem her markaya yönelik olarak; bu araba 5 para etmez ben buna para vermem gibi garip bir oto piysası deyimiyle ölücü ve forum diliyle ban diyici bir anlayış var ki çoğu arabanın daha içine binmemiştir ya da direksiyonunu tutmamıştır.

Renault forumunda adam yazmış; (yanlış hatırlamıyorsam) kol dayama canımı sıktı öne 2 kişiyi bindiremedim diye.:)

Bilmek derken şunu kastettim 15 yıldır araba piayasasının içindeyim(tüketici olarak), sayısız dostum var beni bile 2 dakikada çarpabilirler adam oturup internetteki resimden plastik kalitesi ya da arabanın yol tutuşu ya da çekişi hakkında yorum yapıyor... Kastettiğim budur.

Sinirleniyor insan ama asx megane ya da başka birşey için değil zihniyet için geri kalan konuda haklısın.
    quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Saçma sapan yorumlar var gördüğüm kadarıyla, öncelikle araç gayet atak ve çekişi güçlü, tip olarakta mükemmel.

Arkadaşım burası bir forum... Akıllı uslu adamlar üye olabileceği gibi , patavatsız ne dediğini bilmeyen , söylediği/yazdığı şeylerin nerelere gideceğini kestiremeyen insanlarında yazabileceği bir yer. Girişte IQ testi yapmıyorlar ki..

Sen yeni aldığın araçtan burada olumsuz/mantıksız görüş belirtenler yüzünden soğuyacaksan , sinirleneceksen hiç söylemeseydin ASX aldığını mutlu mesut yaşardın..

Herşeyi bilmek konusu ile göreceli bir kavramdır oralara hiç girmeyelim...

Güle güle kullan aracını , kimsenin ne dediğini fazla önemseme...

• Mrb,

Alan arkadaşlar resimleri ekleyebilirler mi. Özellikle beyaz renk olanı merak ediyorum. Beyendikler ve beyenmedikleri yönleri söylerlerse sevinirim. Allah kısmet ederse bende kısa zamanda almayı düşünüyorum.
  • ASXin fiyatini 49000 a cikardilar.
  • mitsubishi niyeyse 1994 Galant tan veya 1999-2000 Carismalardan sonra iç tasarım işini bozdu. yoksa bence en alınacak araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirHOT7

ASXin fiyatini 49000 a cikardilar.

Vay çakallar vay...KIA sportage'a zam yaptı diye fırsattan istifade zam mı çaktılar. Halbuki zam yerine 1-2 indirseler KIAdan sekenleri toplarlardı.
  • tasarım olarak albenisi olan bir araç
    fakat ilerde bu tür araçlar satılırken kia sportage dahil benzinli olmaları sıkıntı yaratabilir
    lpg gerekir diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

Orijinalden alıntı: SirHOT7

ASXin fiyatini 49000 a cikardilar.

Vay çakallar vay...KIA sportage'a zam yaptı diye fırsattan istifade zam mı çaktılar. Halbuki zam yerine 1-2 indirseler KIAdan sekenleri toplarlardı.

Tam tersi oldu, önce ASX'e zam geldi, sonra Kia zam açıkladı.... Muhtemelen 2.parti zammı ikisininki de... İlk partiler az geldi sayısal olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Kullanıcılar yukarıda memnun ama boşken 1270 kg, siz ve eşinizle 1500kg a yaklaşacak , SUV olmaya çalışan, yerden yüksek, aerodinamiği kötü (yani hepsinin kötü tek bunun değil) bir araca sizce bu tork ve güç eğrisi yeter mi bana yetmez gibi geldi...

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı]

bir atmosferik motor için gayet yeterli geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Trafik kanununa göre yedek lastiğin araçlarda bulunması gerekmiyor mu? Bildiğim kadarıyla o olmazsa polislerin ceza kesmesi gerekiyor, tabi kontrol ederlerse.

aracın orijinalinde yoksa lastik tamir kiti yeterli oluyor. polisten ziyade muayenede problem çıkar bu konuda ancak dediğim gibi bagaj tasarrufu amacıyla bir kaç modelde böyle şeylere başvuruldu, şu anda muayeneden geçiyorlar. şu anda stepnesi olmayan bildiğim diğer modeller ise civic hb'ler ve yeni chevrolet spark.
  • Arkadaşlar bu araca lpg takılabiliyor mu?Birde bu start-stop sistemi var galiba araçda bu durumda lpg olayı ne olur?
  • donanımı ve yakarı güzelmiş, fiyatına bişey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Arkadaşlar bu araca lpg takılabiliyor mu?Birde bu start-stop sistemi var galiba araçda bu durumda lpg olayı ne olur?

Muan için yok. Vialle ile garanti bozmadan diğer mitsu modelleri takıyorlar. Ben sordum ist şuan için yok dedi ama ankara mitsu bayi gidip asx lpg takmış. Mitsubishe forumunda beyaz prensesim linkine bakarsan resimleri görebilirsin.

Fiyat 49.000 oldu diye bende vaz geçtim almaktan.
  • Bunu diğer forumda kullanan arkadaşa sormak gerek
    quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Arkadaşlar bu araca lpg takılabiliyor mu?Birde bu start-stop sistemi var galiba araçda bu durumda lpg olayı ne olur?
  • mitsubishi asx hakkında herşey

http://www.yenimitsubishiasx.com
  • yakıtı nasıl şimdi bu aracın kme ne yakıyor veriler baya düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

yakıtı nasıl şimdi bu aracın kme ne yakıyor veriler baya düşük

Yakıt verilerle aynı diğer forumumuzdaki üyelerimizin bize söylediği fabrika verileriyle aynı. Bundan AS&G nin etkisi büyük
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.