Skype Oturum Açamıyor!
8 Cevap13540 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1398 Mesaj
24 Ağustos 2010; 15:45:21 

Selam..

Dün Akşam hiç bir sorunu yoktu.. Bugün kalktım baktım Skype Oturum açamıyor bi türlü..

Oturum açmaya çalıştığımda 2-3 Dakika kadar aşağıdaki Oturum Açılıyor yazısı yazıyor..

0

Daha sonrada :

0

Skype Bağlanamıyor.. Diye Üstteki uyarı çıkıyor..

Programı Kaldırıp yeniden kurdum .. Olmadı

DNS Ayarlarını Değiştiridim .. Olmadı

Firewall'ı Devre Dışı Bıraktım .. Olmadı

Sorun neden kaynaklı olabilir?? Arkadaşım oturum açabiliyor..

Intel i7 4770k | Asus Maximus VI Impact MB | OCZ Vertex 4 128 GB + Samsung 120 GB 840 Basic SSD | G.Skill 8 GB DDR3 1600 MHz Sniper | CM 130 Elite + Corsair AX760 Watt | Asus 24" VG248QE
22" Philips LED | 12 TB HDD | SkyStar USB HD CI

Asus RT-N56u CFW 3.0.68 Padavan's
LG 42LM640S 42" 3D LED TV
Digitürk 7E Şampiyonlar HD
D-Smart 3A Maxi HD

2054 Mesaj
24 Ağustos 2010; 16:44:21 

Skype'ın proxy desteği vardı sanırım. Bir de proxy ile deneyin. Olmazsa,Skype geçici bir süre için, içinde sizin de IP'nin olan bir IP bloğunu ban'lemiş olabilir.

6 Mesaj
12 Ocak 2011; 12:44:44 

arkadaslar bu sorunun cozumunu bulan varsa yazablir mi acaba .

148 Mesaj
17 Mayıs 2011; 20:04:38 

Arkadaşlar kullandığınız Skype'in sürümündne kaynaklanıyor. Yardım menüsünden SKype hakkındaya girin eğer 4.x sürümünden biriyse hiç kaldırmadan, Bu adrese girin ve 5.x sürümünü indirin diğerini kaldırmadan direk kurun.

Adres: TIKLA

Nick: CDGI Serhat in TR Server on League Of Legends

4 Mesaj
25 Ocak 2012; 20:02:39 

arkadaşlar bende de aynı sorun var. günlerdir bağlantı yok diyordu, bugün silip son sürümünü yükledim, bu sefer de ilk mesajdaki arkadaşın bahsettiği gibi oldu. bağlanmaya çalışıyor, sonra bağlanamıyor diyor. proxy muhabbeti nedir, ya da ne yapmam lazım bir yardım edebilir misiniz?

36 Mesaj
12 Ocak 2013; 10:09:22 

arkadaşlar bende herkez gibi skype indirip hotmail adresimle oturum açmaya çalıştım ancak bana
ÜZGÜNÜZ BU MİCROSOFT HESABI İLE OTURUM AÇAMAZSINIZ ÇÜNKÜ ÜLKENİZDE YAŞ SINIRINI KARŞILAMIYORSUNUZ diyor. bende hotmail hesabımdan profil ayarlarına baktım doğum yılımı girmemişim.
onu düzeltip yeniden girmeye çalıştım ancak yine olmuyor.

Seo http://www.seodanismanligi.com Profesyonel Seo Danışmanlığı http://www.ukose.com

3 Mesaj
23 Ocak 2013; 9:16:15 

yok mu bu sorunun cevabı.ya bende kitlendim kaldım sinir oluyorum artık.neden açlmıyor.

3 Mesaj
23 Ocak 2013; 9:17:29 

quote:

Orijinalden alıntı: seodanismanligi

arkadaşlar bende herkez gibi skype indirip hotmail adresimle oturum açmaya çalıştım ancak bana
ÜZGÜNÜZ BU MİCROSOFT HESABI İLE OTURUM AÇAMAZSINIZ ÇÜNKÜ ÜLKENİZDE YAŞ SINIRINI KARŞILAMIYORSUNUZ diyor. bende hotmail hesabımdan profil ayarlarına baktım doğum yılımı girmemişim.
onu düzeltip yeniden girmeye çalıştım ancak yine olmuyor.

yok mu bu sorunun cevabı.bende aynı sorunu yaşıyorum..Üzgünüz, bu microsoft hesabı ile skype'de oturum açamazsınız çünkü ülkenizde geçerli yaş sınırını karşılamıyorsunuz.

29 Mesaj
25 Mayıs 2013; 15:38:38 

Güvenlik Duvarı engelliyor olabilir.
Başlat / Ayarlar / Denetim Masası / Sistem ve Güvenlik / Windows Güvenlik Duvarı / Windows Güvenlik Duvarı’nı etkinleştir veya devre dışı bırak buradan
güvenlik duvarını devre dışı bırakın programı kaldırıp tekrar kurup deneyin.

Olmaz ise DNS ayarlarınızı sıfırlayın.

Yine olmaz ise Beta sürüm yükleyin. aklıma gelenler bunlar.

AeroCool Strike-X Devil - 750 W PSU- ASUS M5A99FX PRO R2.0 - AMD FX-8350 4.0 Ghz - AMD SAPHIRE HD 7800 - G-Skill 2X8 GB DDR3 - WD BLUE 1 TB - WD GREEN 2 TB - 2X12cm Strike-X Kırmzı Ledli Fan - 5X12cm Xilience Mavi Kırmızı Ledli Fan - Asus DVD RW X Multi - Zalman ZM-MFC3 Fan Kontorlcü - S-Link Dahili Kart Okuyucu - TT ESPORTS THERMALTAKE CHALLENGER PRO Oyuncu Klavyesi - AeroCool Strike X Combat 2800DPI 9 Tuşlu Oyuncu Faresi - Aerocool Strike X (X-Pad) Oyuncu Mouse Pad - SAMSUNG SyncMaster S22B350 Full HD Led Monitör
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Skype Oturum Açamıyor!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.407