Şimdi Ara

Resident Evil 5'in Türkçe Yaması Hazır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Daha önce farklı çeviri projeleri ile karşımıza çıkan Oyun Çeviri ekibi bu seferde Resident Evil 5' el atmışlar.

Ekip özverili bir çalışma ile geçtiğimiz yıl çıkışını yapan Resident Evil 5'i neredeyse %100 oranında Türkçeleştirecek yapayı tamamlamış. Çeviri istatistiklerine bakacak olur ise bu çevirinin 24.714 kelime, 7589 satır, 152 sayfa word belgesinden oluştuğunu görüyoruz. 

Oyun Çeviri ekibini bu başarılı yama çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve çalışmalarının devamını diliyoruz. Resident Evil 5'in çeviri sayfasına http://buradan,oyunun Türkçeleşmiş versiyonundan alınan görüntülere ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Özverili çalışmanızı kutlarım, tebrikler
  • Türkçe yama haberlerini görmek beni çok mutlu ediyor
    Mafia-2 içinde türkçe yama gelir umarım
  • Yorumlar için teşekkürler, arkadaşlar.
    Yeni oyunlarla geleceğiz.
  • Çok teşekkürler türkçe yama haberlerini görmek çok güzel umarım mafia-2 de türkçe olur
  • ekran kartı alacağım bu gidişle her şeye tr yama geliyor. :D
  • Xbox daki dil dosyaları açılabiliyor mu acep PC deki dil dosyasını ona entegre etsek? SH:Homecoming de işe yaramıştı bu yöntem.
  • Xbox için denemedim yamayı. İlk fırsatta deneyeceğim :)
  • Oyun çeviri ekibinin sitesindede bayaa bir türkçe yamaa var tebrik etmek gerek
  • Muhteşem çaLışma ama Sadece mafia2 ye geLmesn onada geLsn ama Diğer oynLarada geLsn
  • saol emmege saglık
  • Dil dosyalarını xbox veya ps3 te deneyip başarılı olabilen var mı acaba ?
  • ps3 için re5 türkçe yama yokmu
  • Selamlar öncelikle herkese kolay gelsin ben resident evil tutkunuyum ama ps3 de ilk kez oynuyorum 5i ama Türkçe varmı yokmu bilmiyorum varsa yada yoksa nasıl yükleyebiliriz bir yol gosterecek varmı diyecektim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.