Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRangulity

quote:

F1 2010'da bi sorunum var.
    Kaç saattir deniyorum ama hala aracı hareket ettirebilmiş değilim.
    Yarış başladığı zaman gaza basıyorum ama araba hareket etmiyor
    Öndede bi yazı çıkıyor Blocking falan diye.

Pedalla direksiyonun bağlantısını sağlayan kabloda temassızlık olabilir. Kabloyu tam olarak taktınız mı direksiyona?

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

quote:

Pedalla direksiyonun bağlantısını sağlayan kabloda temassızlık olabilir. Kabloyu tam olarak taktınız mı direksiyona?

Ben şimdi yarış başladığı zaman gaza basıyorum.
    Devir sonuna kadar dayanıyor.Ama arabada tık yok.
    Arka tekerler pati çekiyor ama ön tekerler yere çakılmış gibi gitmiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

quote:

Ben şimdi yarış başladığı zaman gaza basıyorum.
    Devir sonuna kadar dayanıyor.Ama arabada tık yok.
    Arka tekerler pati çekiyor ama ön tekerler yere çakılmış gibi gitmiyor.

Yok o sorunun kesinlikle temassızlık, vs olmadığına eminim. Benim direksiyon sapasağlam çalışıyor her oyunda. Ama F1'de aynı olay bende de var.

Devir yükseldiği halde el freni çekili gibi... Klavyeden de bütün tuşlara bastım, bir türlü açamadım :)

• arkadaşlar direksiyonunu satacak olan arkadaş varsa pm atabilir
  • arkadaslar merhaba bnde logitech driving force gt aldım buyuk bir hevesle ... fakat direksiyonu nfs shiftte yada cmrlly dirt de kullandıgımda kendi kendine donuyo saga sole gidiyo vede direksiyon cok sert bir turlu toplayamiorum ayarlar kısmındanda birsey anlamadım acıkcası su anda hevesim kırıldı istediim gibi oynayamadım bna yardımcı olursanız cok sevinirim...tesekkurler
  • Hala araba yarışlarında sorun yaşayanlar var, ben flight simulator oynamaya başladım direksiyonla :). İşin şakası Test Drive Unlimited 2 nin betasını denedim. Direksiyon özelliklerini daha da geliştirmişler fakat oyun çok yüksek grafik kartına ihtiyaç duyuyor. Hd 5750 kart ile ortalama ayarlarla rahatsız edici derecede düşük frame rate oluyor. Tabi oyunun beta olduğunu düşünürsek sorunun çözülme ihtimali var. Ama oyun çıktığında pc için dfgt açısından bi devrim olacaktır.
  • Arkadaşlar aranızdan ayrılıyorum bugun Teknosa'dan G25 satın aldım.
  • iyiakşamlar arkadaşlar bizde heves edip aldık force gt ama ayarları konusunda sıkıntılar var elimizde tdu ve hot pursht var direksiyonda boşluk oldukça fazla nasıl halledebiliriz yardımınızı beklyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: conpetan

iyiakşamlar arkadaşlar bizde heves edip aldık force gt ama ayarları konusunda sıkıntılar var elimizde tdu ve hot pursht var direksiyonda boşluk oldukça fazla nasıl halledebiliriz yardımınızı beklyorum

deadzone ayarını 0'a getirin sorununuz çözülecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

Oynadığım araba yarışları arasında kontrollerinin gerçekliği ve eğlence açısından en keyif aldığım oyun CMR DIRT2 oldu. Yol ile direksiyonun etkileşimi gerçekten çok iyi. Sizinle bir DIRT2 performansımı paylaşmak istiyorum

Dostum çok zevkli oyun, bende dirt2'yi eğlenerek oynuyorum. Sanırım 180 derecede oynuyorsun, 550 dereceye getirip alışmanı tavsiye ederim çok daha yumuşak kullanıyorsun, ffb ayarlarımda 25 0 0, centering kapalı ben çok eğleniyorum artık ileride en fazla 720 derece yaparım alışmak gerekiyor, 900 gereksiz oluyor racing oyunlarında, tdu tarzı oyunlarda ve tır oyunlarında 900 kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkip2

quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

Oynadığım araba yarışları arasında kontrollerinin gerçekliği ve eğlence açısından en keyif aldığım oyun CMR DIRT2 oldu. Yol ile direksiyonun etkileşimi gerçekten çok iyi. Sizinle bir DIRT2 performansımı paylaşmak istiyorum

Dostum çok zevkli oyun, bende dirt2'yi eğlenerek oynuyorum. Sanırım 180 derecede oynuyorsun, 550 dereceye getirip alışmanı tavsiye ederim çok daha yumuşak kullanıyorsun, ffb ayarlarımda 25 0 0, centering kapalı ben çok eğleniyorum artık ileride en fazla 720 derece yaparım alışmak gerekiyor, 900 gereksiz oluyor racing oyunlarında, tdu tarzı oyunlarda ve tır oyunlarında 900 kullanıyorum

Dostum bu bahsettiğin derece ayarı nereden yapılıyor. Evet bende ayarını değiştirmek istiyorum ama bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsingullu

Merhaba, acaba direksiyonu direkt tanıyan oyunlar hangileri?

Ben de hemen hemen hiç bir oyun direksiyonu tanımıyor ve kendim elle ayar yapmak zorunda kalıyorum. Sadece Dirt ve Dirt 2 görüyor onların da görmesi registry'den ayar değiştirerek oldu. Need For Speed Pro Street'de görmüştü otomatik olarak fakat Burnout Paradise ve TDU direksiyonu görmüyor ve elle ayar yapmamı istiyor. Burnout gördü fakat buna uygun profilim yok dedi. Acaba rahat rahat oynayabileceğim direkt direksiyonu gören oyunlar önerebilir misiniz?

Cevap veren olmadığından bir kez daha yazıyorum. Acaba sizde oyunlar direksiyonu direkt olarak mı görüyor yoksa ayarları tek tek mi yapıyorsunuz?
  • merhaba arkadaslar artik benim de bir driving force gt im var. Başlığı acan arkadasa öneri olarak bu direksiyonun özelliklerini ilk sayfayada tek tek yazabilirmi acaba. Mesala su ozellik direksiyonun sertligini ayarlar burda bu ayar vardır surda su vardir diye. Baslik icinde gerekli bilgiler mevcut ama 10 sayfaya yayyılmıs sekilde.
  • quote:

quote:

Merhaba, acaba direksiyonu direkt tanıyan oyunlar hangileri?

Ben de hemen hemen hiç bir oyun direksiyonu tanımıyor ve kendim elle ayar yapmak zorunda kalıyorum. Sadece Dirt ve Dirt 2 görüyor onların da görmesi registry'den ayar değiştirerek oldu. Need For Speed Pro Street'de görmüştü otomatik olarak fakat Burnout Paradise ve TDU direksiyonu görmüyor ve elle ayar yapmamı istiyor. Burnout gördü fakat buna uygun profilim yok dedi. Acaba rahat rahat oynayabileceğim direkt direksiyonu gören oyunlar önerebilir misiniz?

Cevap veren olmadığından bir kez daha yazıyorum. Acaba sizde oyunlar direksiyonu direkt olarak mı görüyor yoksa ayarları tek tek mi yapıyorsunuz?

Merhaba dostum,

Oyun direkt olarak tanımıyor direksiyonu... senin yapman gereken şey direksiyon için yüklediğin yazılımın ara yüzünden her oynadığın oyun için profil açman. ondan sonra oyuna girince ayarları kendin yapıyorsun el ile. ama oyuna girerken mutlaka o profili açıp gir. mesela grid ve nfs hot pursuiti ben profilden direkt olarak başlatıp oyuna ordan giriyorum. yani oyunun kısayolundan girince direksiyon aktif olmuyor. ama cmr dirt2 de profilden oyunu açmıyor kısayoldan açın gibi bir uyarı veriyor bende o şekilde yapıyorum ve bir sorun çıkmıyor gene oyun içinde yaptığım direksiyon ayarları ile oynuyorum.

• Beyler Bu direksiyon ile gta IV eflc oynamayı başarabilen var mı . varsa nasıl yaptığını söyleyebilir mi bi türlü becermiyorum . options ta ayarları değiştirmeye girdiğimde direksiyonun hiçbir tuşu çalışmıyor.
  • arkadaşlar şimdi bende 180 derecelik bir direksiyon var ama bunu almakla almamak arasında kararsızım boş zamanı olan bir arkadaş test drive unlimited oyununda driving force gt ile kokpit kamerasında yüksek dönüş açılı bir şekilde bikaç dakikalık video yayınlayabilir mi direksiyonu alıp almamam buna bağlı
  • ya beyler bari şu soruma cevap verin test drive unlimited oyununda direksiyon 900 derece dönüyormu senkronize olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

ya beyler bari şu soruma cevap verin test drive unlimited oyununda direksiyon 900 derece dönüyormu senkronize olarak

Evet dönüyor, ama araç içerisindeki direksiyon görüntüsü eşlik etmiyor, 180derecede kalıyor. Onun dışında 900 derece oynayabiliyorsunuz. Linearity'ydi sanırım biraz arttırmak daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur. Tdu2'de 900 derece tam destek gelecek.
    900 derece veya 550-360-180-720 dereceyi oyun kollarının içindeki ayardan değiştirdikten sonra direksiyonu tanıyan her oyun 900 derece olarak çalışacaktır. Yazılım sen 180'e ayarlarsan 180'de ekseni bitirir, 900'e ayalarsan 900'de ekseni bitirir.
    Örneğin, Live for speed'de oyundan alt+tab ile oyun kollarının içinde dfgt'nin ayarlarını 550'den 900'e çekip onaylayıp oyuna dönüp oynayabiliyorum, hassasiyet ayarlarında ufak bir değişiklik yeterli oluyor.

• oyun içindeki görüntününde 900 derece dönmesini sağlayan bir yama falan var mıdır acaba ben sırf o oyunu o şekilde oynamak için almak istiyorum bu aleti
  • arkadaşlar merhaba gt5 oynuorum direksiyonumla eskiden yarışlarda fonksiyon tuşuna bastığımda tsc atc gibi fonksiyonları açıp kapatabiliyorduk fakat şu anda bastığımda ayarlar çıkıyor fakat değiştirilmiyor acaba oyunla alakalı bir durum mu bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.