Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar.Bende logitech force driving force gt var.Artık ets 2 oynamaktan sıkıldığım için bus simulator 2016 aldım.Fakat bir türlü tuş atamasını beceremedim.Kendi ayarını gönderebilecek veya ayarlamasını anlatan bir video bilen var mı ? Günlerdir aramaktan yoruldum artık.Son çare burası kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modality

İyi geceler arkadaşlar.Bende logitech force driving force gt var.Artık ets 2 oynamaktan sıkıldığım için bus simulator 2016 aldım.Fakat bir türlü tuş atamasını beceremedim.Kendi ayarını gönderebilecek veya ayarlamasını anlatan bir video bilen var mı ? Günlerdir aramaktan yoruldum artık.Son çare burası kaldı.

O oyunda sorun var, Tuş atanmıyor direksiyon tam dönmüyor. O oyunu alman hata. Ağustos ayı içinde fernbus simulator cıkıcak aynı fiyata onu almayı beklemeliydin ben onu alıcam.
  • Bende dfgt alacağım ikinci el fakat alacağım adam adaptörü kayıp dedi bildiğim kadarıyla AC 24V 0.75 Amp adaptör kullanıyor bende 24V 1.5 AMP lik adaptör alacağım fakat ucunun boyutunun uygun olduğunu nasıl anlarım?

Almayı düşündüğüm/bulabildiğim adaptör:

http://www.merterelektronik.com/Fully-1624B-24V-15A-Plastik-Adaptor,PR-46979.html
  • Arkadaşlar kolay gelsin. Bendeki DFGT kendini hep tam ortalamak yerine birkaç derece sağda merkezliyor. Ne yapabirim ?
  • miy1925hassun M kullanıcısına yanıt
    Ayarlarını tam yaptıysan.....Cihaz pc'ye bağlı iken kapat 2 dakika sonra aç o şekilde. olmaz ise çıkart pc'yi tekrar kapat 2 dakika sonra aç. eğer bunlarda olmaz ise kendi programından ve oyun içi ayarları gözden geçir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

quote:

Orijinalden alıntı: Modality

İyi geceler arkadaşlar.Bende logitech force driving force gt var.Artık ets 2 oynamaktan sıkıldığım için bus simulator 2016 aldım.Fakat bir türlü tuş atamasını beceremedim.Kendi ayarını gönderebilecek veya ayarlamasını anlatan bir video bilen var mı ? Günlerdir aramaktan yoruldum artık.Son çare burası kaldı.

O oyunda sorun var, Tuş atanmıyor direksiyon tam dönmüyor. O oyunu alman hata. Ağustos ayı içinde fernbus simulator cıkıcak aynı fiyata onu almayı beklemeliydin ben onu alıcam.

Almadım zaten oyunu almadan önce torrentını çekip deniyorum eğer oyun sararsa ona göre alıyorum.Oyunu oynamak nasip olmadı fiyatı da oyun sorunluykn fazla geldi açıkcası

• ALINIK DRİVİNG FORCE GT
    Bi bulsam şunu uygun fiyatlı da aranıza katılsam :))
    satmak isteyen olursa özelden mesaj atabilir...
  • Arkadaşlar direksiyonu xbox one'a bağlama şansımız var mıdır? bilen bilgilerini aktarabilir mi bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: panter94

Arkadaşlar direksiyonu xbox one'a bağlama şansımız var mıdır? bilen bilgilerini aktarabilir mi bana :)

DFGT'nin doğrudan Xbox One desteği bulunmamakta. Ekstra aparatlar aracılığı ile kullanabilirsiniz ancak ne kadar verimli olacağı ve FFB tepkilerinin ne derece tatmin edici olacağını iyi araştırmak lazım.

http://xcm.cc/products/maxrace-f-1-v-4
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Cronusmax plus öneriyorlar lakin fiyat 180 lira gibi bir fiyat , onun yerine satar uyumlu direksiyon alırım mantıken
  • quote:

Orijinalden alıntı: panter94

Cronusmax plus öneriyorlar lakin fiyat 180 lira gibi bir fiyat , onun yerine satar uyumlu direksiyon alırım mantıken

Yeni set için bütçe varsa tabii ki doğrudan uyumlu bir set almanız daha mantıklı olacaktır.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Elimdeki direksiyon boşta durmasın diye düşünüp sormak istedim acaba daha başka yolları var mıdır diye , şuan lüks kaçar o parça bile hocam :)
  • Direksiyonu alacaktım ama Forza 6 beta veya project carsa uyumsuz olduğunu öğrenince üzdü beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

Direksiyonu alacaktım ama Forza 6 beta veya project carsa uyumsuz olduğunu öğrenince üzdü beni.

uyumluymuş aslıdında şimdi öğrendim kağıt üstünde uyumlu yazıyor. Windows 10 da sorun çıkar mı oyunlarda deneyen var mı??
  • Çok acil logitech gt force arıyorum fiyat en fazla 200-220 arası verebilirim istanbul anadolu yakasında satacak kişiler yazabilir...
  • Satılık DFGT Var Elimde 350 Tl İlginenler PM atsın
  • Beyler bende DFGT mi satıyorum çok kullanmadım. İlgilenenler olursa PM üzerinden ulaşsınlar. Fiyat konusunu konuşuruz.

Edit:Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 16 Ağustos 2016; 21:55:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamunaleyküm satılık logitech dfgt adaptör satan arkadaş lar lütfen bana yardımcı olsunlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • satılık dfgt var İstanbul Anadolu yakası Ümraniye...
    eksiksiz kutusunda pazarlıksız 300 tl
    Anadolu yakası elden teslim
    veya alıcı kargo ödemeli...
  • arkadaşlar bu direksiyonun lfs ayarları nasıl yapılıyor ya
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.