Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı üretim hocam zamanında logitech g27 çıkacak diye ve g25 ler tükensin diye dfgt nin üretimini durdurdu mağazalarda ellerindeki stokları eritsin diye 200 ila 300 arasında satmaya başladı bende o döemde vatandan 215 tl ye almıştım şimdi ise üretimi devam ediyor ve 500 tl bzında
  • Arkadaşlar bu direksiyondan almayı planlıyorum. Malum 0 fiyatları uçmuş gidiyor dolayısıyla bende 2.ele yöneldim. Fakat ürünü aldığımda sorunsuz olduğunu nasıl test edebilirim tecrübesi olan var mı ?
  • Gerçekten güzel ürün bende ets2 oynarken takıyorum ama bir süreden sonra sıkılıp kaldırıyorum 10 gün kutuda yatıyor sonra bi an bi heves geliyor tekrar takıyorum.
  • Arkadaşlar Grid Autosport (2014) ve Dirt Rally (2015) oyunlarında Logitech Drivering Force GT pedal sorunu var. Grid Autosport'ta fren-gaz ikişi çakışma yapıyor, Dirt Rally'de ise çalışmıyor.
    Bu sorunu çözen arkadaş varsa yardımcı olabilr mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: halit86

Arkadaşlar Grid Autosport (2014) ve Dirt Rally (2015) oyunlarında Logitech Drivering Force GT pedal sorunu var. Grid Autosport'ta fren-gaz ikişi çakışma yapıyor, Dirt Rally'de ise çalışmıyor.
    Bu sorunu çözen arkadaş varsa yardımcı olabilr mi

cevabı buldum :

• Geçen gün sipariş ettiğim direksiyon elime ulaştı driverini yükledim ancak direksiyonun dönmesi bilgisayar görmüyor pedallar ve direksiyon üstündeki tuşlar çalışıyor fakat direksiyonu döndürürken driver görmüyor.

Edit:Adabtörü direksiyona bağlamamışım

En az 3 saat uğraştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfallen -- 5 Mayıs 2015; 21:08:51 >
  • Merhaba sevgili grup
    Ben uzun bir süredir bu direksiyon setini kullanıyorum ve uzun bir süredir kullandığım için de sanıyorum ki pedalın direksiyona olan kablosunu bozdum.
    Dolayısıyla sürüş esnasında önce fren kendi kendine titreşimli basmaya ve sonra gaz da aynı şekilde yapmaya başladı. Kablo temazssızlığı olduğunu bu titreşim olayından anladım. Yani başka bir teorisi olan yoksa eğer bence bu kabloyu ya da ucunu ezmiş ya da zarar vermiş olabileceğim anlamına geliyor.

Bu kabloyu nasıl temin ederiz? Nasıl değiştiririz?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuda da araştırma yaptım ama nedense kimsenin pedal kablosu bozulmamış heralde hiçbişey bulamadım.
  • Amazonda falan olabilir bi bakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Amazonda yok yaa.
    Yani bi kablo var o da pedal bağlantısını direksiyondan USBye çevirerek bilgisayara yönlendirme kablosu. O da maşallah aletin yarı parasıni istiyor.
    Ama kimsenin başına gelmemiş olmasına inanamıyorum.

Tam da ETS2 ye güncelleme geliyordu yarın
  • Bu ürünü 2. Elden alırken nelere bakmak lazım elimizde patlamaması için ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyelim bir viraja girdik virajı dönünce kendi toparlıyor mu ?

• Merhaba arkadaşlar ürünü alalı 5 yıl kadar oluyor.Direksiyonu sağdan sola yada soldan sağa çevirirken arada 1 mm kadar bi boşluk oluştu.
    Oynanışa etki etmiyor fakat çok ses çıkmasına sebep oluyor.Ve boşluk zaman geçtikçe artar diye de korkuyorum var mı bir tavsiyesi olan? Acaba dişlilerin arası falan mı aşındı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_lover

Merhaba arkadaşlar ürünü alalı 5 yıl kadar oluyor.Direksiyonu sağdan sola yada soldan sağa çevirirken arada 1 mm kadar bi boşluk oluştu.
    Oynanışa etki etmiyor fakat çok ses çıkmasına sebep oluyor.Ve boşluk zaman geçtikçe artar diye de korkuyorum var mı bir tavsiyesi olan? Acaba dişlilerin arası falan mı aşındı?

5 yılda kendi kendine eriyip yok olmadığına şükret
  • Arkadaşlar aşağıda ilanı verdiğim 2 aylık 0 gibi Logitech Driving Force Gt yi gerek fazla kullanacak vakit bulamamamdan gerekse yapacağım birşey için bütçe oluşturmak amacıyla satıyorum. Bunu almak için gerçekten çok uğramıştım ve hayal etmiştim. Ancak şimdi satmam gerekiyor belki ileride yine satın alırım kim bilir. Eğer ilgilenirseniz ilanımı inceleyebilirsiniz. Fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Teşekkür ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_106023278/f_//tm.htm#106023278

• Merhaba arkadaşlar. Ürünüm henüz 2 günlük. Ets2 ye giriyorum başta her şey normal. Aradan 5 dakika geçiyor direksiyon kendini toparlayınca hafif sağa kaymış oluyor dakikalar geçtikçe sağa kayma artıyor. Usb yi çıkarıp takınca düzeliyor. Bu sorun donanımsal mı yoksa Yazılımsal mı? Geri gönderme şansım var.

• Metropol33 kullanıcısına yanıt
    başka oyunlarda da benzer bir kalibrasyon sorunu var mı_?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Daha deneyemedim. Sadece bu oyun için almıştım. Önerebileceğiniz oyun var mı?

• Assetto corsa ve pcars ve dirt rally

• Selam arkadaşlar,
    Bende de GT direksiyon var, ama bir sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim...
    F1 2013 olsun, Assetto Corsa vs tarzı oyunlarda olsun driverı yükleyip titretişmerle oynayabilmek için giriyorum oyuna ama direksiyon çılgına dönüyor sürüş yaptırmıyor ve deli gibi sola sağa gidip geliyor...
    Bu tarz bir sorunla karşılaşan birileri ve çözümü bilen birileri varsa yardımcı olurlarsa iyi olur lütfen.
    Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.