Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.416
Cevap
72
Favori
314.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok uygun fiyata Playseat F1 koltuğu getiriyorum 1600tl, isteyenler bana mustafagemici07@hotmail.com ulaşabilir

• Evet arkadaslar xbox aldim ve 1 yildir hic kullanmadigim 2 sene evvel alip cok az kulandigim dfgt mi satiyorum.fiyat 250tl dir orjinal kutusunda teslim edilecek.istanbul ici ortak nokta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile artık bende bir DFGT sahibiyim

Benide eklerseniz sevinirim.
  • eklermisin
    cihaz ps4 uyumlu mu ?
  • mafia 2 de nasıl oynanıyor ayarları nedir... konular gecen senelreden ama gören olupda yardım ederse sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2Shane

Arkadaşlar başka bir sitede görüp uyguladığım stand çalışması. Gerektiği zaman katlanabiliyor.

güzelmiş, ne kadara mal oldu? nasıl yapıldığına dair yapım planı varsa özelden yollar mısın?

direksiyon ağır kalıp aşağı eğiyor mu aleti öne doğru?

pedal bölümü kaymıyor mu biraz sıkışık gibi geldi o kısım?

@kapkara kartal

ps4 e güncelleme ile gelecek denildi bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

Arkadaşlar başka bir sitede görüp uyguladığım stand çalışması. Gerektiği zaman katlanabiliyor.

güzelmiş, ne kadara mal oldu? nasıl yapıldığına dair yapım planı varsa özelden yollar mısın?

@kapkara kartal

ps4 e güncelleme ile gelecek denildi bekliyoruz

Yapım planı yok sadece bitmiş bir modele bakarak kendim yaptım. Toplamda tahta plakalar 22 Tl vidalar ve benzerleri 20 Tl civarında tuttu. Yani en yüksek 45 liraya geldi diyelim.

- Hayır, eğilmiyor çünkü alttaki tahtalar birbirine çapraz şekilde monte edilmiş vaziyette ve içinden geçen vida sayesinde birbirini taşıyorlar. Küçük bir çocuğu bile taşıyabilir, sağlam.

- Pedal bölümünü bilerek dar yaptım tam olarak sığmıyor oraya. Daha gerçekçi olmasını istediğim için biraz daha dik dursunlar diye pedalları arkadaki çıtanın üstüne koyuyorum. Pedal altında bulunan sürtünme engelleyen tırtıklar sayesinde pedal ileri kaymıyor. Geri kayması zaten imkansız önü kapalı.

Çeşitli fotoğraflar fikir vermesi açısından

Açılıp kapanmayı sağlayan ve ağırlığı taşıyan kelebek vida

Kapanmış hali

• süper olmuş valla tebrikler, farklı açılardan resim olunca daha net anladım olayı,

fiyatı da süpermiş, forumda 1-2 tane şablon vardı, marangoza sormuştum 150 den aşağı tutmaz demişti işçilikle beraber...

yüksekliği ayarlamak için belki ortadaki vida hareketli yapılabilir, ağırlığı taşıyan kelebek vida bölümünü biraz yarıp oraya demirden bir plaka yerleştirilebilir, şezlong mantığı gibi...

tekrardan tebrikler özellikle katlabilir olması güzel olmuş, ütü masasından kurtulmak için birebir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

süper olmuş valla tebrikler, farklı açılardan resim olunca daha net anladım olayı,

fiyatı da süpermiş, forumda 1-2 tane şablon vardı, marangoza sormuştum 150 den aşağı tutmaz demişti işçilikle beraber...

yüksekliği ayarlamak için belki ortadaki vida hareketli yapılabilir, ağırlığı taşıyan kelebek vida bölümünü biraz yarıp oraya demirden bir plaka yerleştirilebilir, şezlong mantığı gibi...

tekrardan tebrikler özellikle katlabilir olması güzel olmuş, ütü masasından kurtulmak için birebir :)

Şık sözleriniz için teşekkür ederim. Benim aldığım referansta zaten bahsettiğiniz sistem mevcut fakat ben buna uygun masa yaptırdım aynı zamanda altına katlamadan bile giriyor.

Referans şudur:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2Shane -- 4 Nisan 2014; 17:39:58 >

• quote:

güzel olmuş ek olarak siyah ve kırmızı çizgili renge boyanabilirse daha güzel olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih1453|TR

quote:

güzel olmuş ek olarak siyah ve kırmızı çizgili renge boyanabilirse daha güzel olabilir..

Teşekkürler. Ahşap boyamaya çok müsait benzerlerini yapmak isteyen boyayabilir elbet. Ben şimdilik düşünmüyorum.

• bende sahibim bu enfes direksiyona ekleyin lütfen
  • Merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 1 ay G27 arayıp bulamadıktan sonra dün akşam gidip DFGT aldım. bir hevesle kurdum sistemi taktım ps3 e açtım GT6 yı. tüm butonlar ve pedallar çalışıyor ancak sağa sola dönmüyor. Ortadaki GT amblemi sürekli yanıp sönüyor. Seti fişe takınca bi kalibrasyon yapıyor 3 kere tam sağ tam sol. Oyun açılınca da aynısını yapıyor. ancak sonrasında direksiyonda tık yok... gödüğüm üzere çok tecrübeli arkadaşlar var burada. umarım yardımcı olursunuz. şimdiden teşekkürler.
  • Dostlar artik benide ekleyebilirsiniz gruba :). Tek problemim formula 2013 icin oyun ici ve oyun disi direksiyon ayarlarini paylasirsaniz sevinirim. Teşekkürler

• beyler öncelikle merhaba bende driving force gt almak istiyorum ama internetten almak istemiyorum vatanda da 500 tl vermek sizce mantıklımı yoksa alabileceğim başka bir yer söylermisiniz
  • Beyler Logitech Driver force GT ile NFS Rivals oyununda force feedback özelliğini çalıştıramadım yardımcı olabilir misiniz.. bu oyunda force feedback özelliği aktif değil mi ? yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Arkadaşlar, City Car Driving 2.2.7 kurulu. DF GT ile gaz, fren ve sağ-sol kontrolünü bir türlü yapamadım. Tam olarak nasıl bir ayar yapmamız gerekiyor bu oyun için?
  • Ben de an itibari ile hızlıal'dan siparişimi verdim. Stokta varsa birkaç güne gelir. Daha önce direksiyonlarım oldu ama böyle kaliteli bir ürünü ilk kez kullanıcam. İlk oyunum Nfs: Most Wanted 2 olacak ps3'te. İzlenimlerimi paylaşırım :)

Bir de pc de şu eskiden klavyeden oynadığım tır oyunlarından oynamak istiyorum yine. Benim zamanımda Hard Truck vardı, yollarda mayın falan olurdu :D Ancak köprünün altından çok sular geçti ve o süreç içerisinde pcde hiç oyun oynamadım. Yani an itibari ile pcde ki en kaliteli tır oyunu hangisi bilmiyorum, tavsiye olursa indiricem.
  • Euro Truck Simulator 2

• Arkadaşlar ürünü dün sipariş verdim 361 tl ye toplamda. Birkaç gün sonra geldiğinde şubeden alıp deneyeceğim.

http://tech-reviews.co.uk/images/reviews/f430/main.jpg bu direksiyonda çok gözüm kaldı paddle shift yüzünden ama 270 derece dönüyormus arkadasım da dfgt yi önerince almak zorunda kaldım diyelim ama bunun da paddle shift i yok anladığım kadarıyla yurtdışından getirsen desende 80 dolar falan oluyor bu da ürünün yarı fiyatı zaten. İptal mi etsem siparişi thrustmaster 430 ferrari nin bundan ne farkı var ki dönmesi dışında ? Dönmesi bu kadar önemlimi beyler ?

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.