Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.416
Cevap
72
Favori
314.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende bugün aldım 101 serisi herşey iyi hoş ancak direksiyon kalibrasyon sonrası düz durmuyor oyunlarda da açısı sürekli değişiyor ,nasıl düzeltebilirim . hızlı al com dan aldım 0 alet çok şaşırdım sorun çıkmasına lütfen yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcumlop2

Zamanında 150-200 arasına almadık şimdi 300e anca bulunuyor değer mi sizce artık bu seti almaya. Sadece d&rda 300 diğer siteler 350-400 .

Dostum d&r yamuk yapti 2 gün önce vermis olduğum siparişi iptal etti.neym8s tedarikciden temin eedilememiş .5 gun beklettiler yahu. Bence ara sor sonra ver siparişini eğer alacaksan tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: mturk2100

Merhaba arkadaşlar bende bugün aldım 101 serisi herşey iyi hoş ancak direksiyon kalibrasyon sonrası düz durmuyor oyunlarda da açısı sürekli değişiyor ,nasıl düzeltebilirim . hızlı al com dan aldım 0 alet çok şaşırdım sorun çıkmasına lütfen yardım

Pc takilan usb on taraflara takin bilgisayarda oyuna girmeden once 1 kez tak cikar yapin derim :) Baskada cozumu yok bildigim kadariyla

• Brk_^^ kullanıcısına yanıt
    peki bu durum normalmi yani her driving force gt böylemidir.yoksa ürünü servise yollasammı,çünkü daha bugün geldi zaman gecmeden halledeyim sorunu
  • quote:

peki bu durum normalmi yani her driving force gt böylemidir.yoksa ürünü servise yollasammı,çünkü daha bugün geldi zaman gecmeden halledeyim sorunu

pc kapali durumda iken direskiyona oynarsam pc actigimda nasil biraktiysam öyle duruyor .TEk çaresi Oyuna girmeden usb tak çikar yapmak böylece kendini cihaz kalibre ediyor ve eksenine dönüyor .Bana göre normal neticede cihaz çalişmaz iken ekseni bozuluyor .Haliylede cihaz bir reset istiyor :).

Bu arada Hayırlı olsun gule gule kullanın :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brk_^^ -- 5 Şubat 2014; 23:10:25 >
  • Bu fiyata alınabilecek en iyi konsoldur. Bundan iyisi G25-27 :) Sanalmarketimde hızlı kargoyla 24 saatte kapınızda.
  • Brk_^^ kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim :)
    ama bu olay canımı sıktı ben bu şekilde olacağını tahmin etmiyordum oyun esnasında bile ekseni kayıyor direksiyonun oyundaki arabada direksiyon düzeken benimki saçma bir açıda bazen 90 bazen 40 vs... :/
  • Merhaba arkadaşlar 2. el olarak drive force gt aldım ama direksiyonu döndürürken bayağı ses cıkıyor.İlk defa direksiyon seti kullanıyorum normalde böyle midir bunlar?
  • Ses olması normal.Forcefeedback aciksa daha fazla ses yapıyor.sıkıntı yok

• mturk2100 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hepsi aynıysa sıkıntı yok :).
  • Direksiyon için Wheel Stand Pro'ya benzer bir stand yaptırdım. Krom profil kullanarak. Resimdeki stand. Orijinali gibi 3 ayarı var. Yalnız vidalı, ayarı anahtarla yapmak gerekiyor. Bunun için 3 tane anahtar aldım. 1 haftadır kullanıyorum, oldukça sağlam. Tv sehpasıyla arasına da resimdeki sert köpüğü kullanınca gayet memnunum. Biz ayaklı yapmak zorunda kaldık, orijinalindeki gibi boruya geçne lastiğimsi bir malzeme bulamadık. Pedal kısmını koymak ve sabitlemek için de ayarlı bir aparat yaptıracağım yakında. Şimdilik bantla sabitledim.

Bu standla kullanmak için bir de koltuk alayım diyorum. Şöyle otomobil koltuğu edasında, oturma yeri engin, hafif eğimli ve sırtlığı yüksek olan. Mobilyanın koltuğunu kullanıyorum şimdilik ama çok ağır. Kaldır, taşı zahmet. Ikea'da satılan Poang marka koltuklar uygun gibi geliyor. Ama buralarda koltuğun benzerini dahi olsa görüp, inceleyeceğim bir yer yok maalesef. Belki kullanan vardır diye fikrinizi alayım istedim.
    Sizce olur mu? Koltuğun fotosu da aşağıda.

• Bimeksten bir fiyatlara baktım da ne oluyor dedim.

456,77 TL +KDV *
    538,99 TL KDV dahil **
    bunda bir yanlışlık yok mu? Veya diğer yerlerde de böyle aşırı bir fiyat artışı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaf

Direksiyon için Wheel Stand Pro'ya benzer bir stand yaptırdım. Krom profil kullanarak. Resimdeki stand. Orijinali gibi 3 ayarı var. Yalnız vidalı, ayarı anahtarla yapmak gerekiyor. Bunun için 3 tane anahtar aldım. 1 haftadır kullanıyorum, oldukça sağlam. Tv sehpasıyla arasına da resimdeki sert köpüğü kullanınca gayet memnunum. Biz ayaklı yapmak zorunda kaldık, orijinalindeki gibi boruya geçne lastiğimsi bir malzeme bulamadık. Pedal kısmını koymak ve sabitlemek için de ayarlı bir aparat yaptıracağım yakında. Şimdilik bantla sabitledim.

Bu standla kullanmak için bir de koltuk alayım diyorum. Şöyle otomobil koltuğu edasında, oturma yeri engin, hafif eğimli ve sırtlığı yüksek olan. Mobilyanın koltuğunu kullanıyorum şimdilik ama çok ağır. Kaldır, taşı zahmet. Ikea'da satılan Poang marka koltuklar uygun gibi geliyor. Ama buralarda koltuğun benzerini dahi olsa görüp, inceleyeceğim bir yer yok maalesef. Belki kullanan vardır diye fikrinizi alayım istedim.
    Sizce olur mu? Koltuğun fotosu da aşağıda.

stand süper olmuş kaça maloldu?

ikea nın koltuklarından bende var, direksiyon için ideal değil bence, ya da en azından ben rahat süremiyorum belki direksyion öne doğru uzasa sürülebilir (stand yok), bu koltuk modelinde kalçan dizlerinden aşağıda kalıyor, bilgin olsun, ben bu şekilde kullanamadığım için salondan salon masası sandalyesi getiyorum.

• bende aldım ikinci el çok temiz bir cihaz şimdi bağladım driver ını kurdum tanıttım kalibre etti falan sonra lfs ye girdim direksiyonu falan gördü sıkıntı yok ancak gaza frene falan kendisi basıyor direksiyon acayip sertleşiyor döndüremiyorum bunun sebebi nedir ? usb çıkarıp tekrar taktım kalibre etti yine girdim aynı bir ayar mı lazım ?
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Stand hatır işi oldu, amcaoğlu yaptığı için para falan sormadı sağolsun. Zaten versem de almazdı. O yüzden bir maliyet hesabı yapmadık.

Direksiyon standının direksiyon konan kısmı ayarlanabiliyor. Yükseklik ve açı değiştirilebiliyor. Öne arkaya 180 derece yatırılabiliyor. Bu koltukla kullanırsam, direksiyonu kendime doğru yatıracağım tabii. Yoksa kullanımı zor olur tabii. Aslında bu koltuğu düşünmemdeki sebep biraz otomobil koltuğu havası var. Sonuçta otomobillerde de kalça kısmı dizden aşağıda kalıyor. Ama bu koltuktaki kadar kalıyor mu orası soru işareti.

Şu an koltuğun oturma yüksekliği Ikea'nın koltuğunun oturma yüksekliği aynı. Sadece oturma yerindeki arkaya doğru olan o eğim beni düşündürüyor. Olması gerekenden fazlaysa iyi olmaz. Zaten koltuğu almadan önce mutlaka benzerini de olsa bir görüp inceleyeceğim. Ancak o zaman ikna olurum.
  • logitech direksiyonum var ve direksiyon bir kaç dakka oynadıktan sonra yamuk durmaya başlıyor sol tarafa doğru yaklaşık 5-15 derece çok can sıkıcı bir durum oynanmaz hale geliyor oyunlar yazılımsal bir sorun garantiyede gönderdim bir şey yok dediler.Ne yapıcam bilmiyorum :S

değişik usb lere takmayı farklı prizlere takmayı farklı oyunlarda denemeyi,bilgisayar açılırken kapanırken felan kalibre etmeyi,temiz önyükleme yapmayı,logitech programını indirip kaldırmayı gibi gibi tüm kombinasyonları denedim çözüm bulamadım.işletim sistemi windows 7 64 bit kullanıyorum farklı bilgisayarlardada denedim
    http://img546.imageshack.us/img546/6365/adszxxf.png

• Aynı sorun bende de vardı servisle görüştüm ariza var yollayın dediler bende dün gönderdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkinde kalibrasyon da yanlıştı. Ama oyun esnasında ortaya çıkan aci bozulması oyuna uygun dönüş açısı ayarlanmadığından meydana geliyor diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimkinde kalibrasyon da yanlıştı. Ama oyun esnasında ortaya çıkan aci bozulması oyuna uygun dönüş açısı ayarlanmadığından meydana geliyor diye biliyorum

kardeş ne yapıcaklar benide haberdar eder misin
  • forumdan bir arkadaştan 2. el almıştım, baktım ki içinden bir ses geliyor, arkadaş doğal olarak kabul etmedi yok bendeyken şöyleydi böyleydi diye..
    neyse servise yolladım, ilk seferde arıza bulunamadı diye geri yolladılar, teslim almadan yeniden gönderdim (vatan bilgisayar üzerinden)
    anakart problemi diyerek iade raporu verdiler 2.sinde.. 150tl'ye sıfırını almış oldum.. 256liraydı fatura ancak fatura bedelini almadım çünkü alet müthiş bir şey..
    penta'nın müşteri memnuniyeti gözettiği kesin ama beni uğraştırdı biraz. ancak müşteriyle ilgilenme konusunda Türkiye'deki en kaliteli servislerden birisi muhakkak
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.