Şimdi Ara

FİYAT DÜŞTÜ CODEGEN 640GB Super Slim 2.5' Usb Taşınabilir Disk Siyah+Alüminyum Not. Soğutucu Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/codegen-640gb-super-slim-2-5-usb-tasinabilir-disk-siyah-aluminyum-notebook-sogutucu-hediye_30.031.1217.0048.htm

Codegen 640GB Super Slim 2.5" Usb Taşınabilir Disk Siyah+Alüminyum Notebook Soğutucu Hediye Ürün Açıklaması ( 77.90 USD + KDV) :

• CODEGEN 2,5” taşınabilir diskler ile artık verileri cebinizde taşımak çok kolay.
    • Artık bilgisayarınızı yanınıza almanıza gerek duymadan tüm verilerinizi, müziklerinizi, oyunlarınızı, filmlerinizi yanınızda taşıyıp dostlarınızla paylaşabileceksiniz.
    • CODEGEN 2,5” HDD yüksek depolama kapasiteleriyle verilerinizi gömlek cebinizde, çantanızda varlığını bile hissetmeden taşıyabileceksiniz.
    • Diskin hediyesi olan şık kadife kılıf ile diskiniz darbelere karşı daha dayanıklı olacak.

Kasa Özellikleri

• İnanılmaz incelikte çok şık hafif alüminyum alaşım kasa

Genel Özellikler
    • 5400 RPM devir hızı ile yüksek performans
    • 8 Mb cache ön belleği ile muhteşem hızda veri transferi
    • Anlık Veri Transferi: 480 MB/s
    • Cihaz Türü: Harici Hard Disk
    • Sistem Uyumluluğu: Windows98 / 98SE / ME / 2000 / XP / VISTA, Macintosh, Linux

Bağlantılar
    • USB Yüksek Hızlı USB 2,0 (USB 1,1 Uyumlu )
    • Ekstra adaptör bağlantısına gerek duymadan Usb Kablo ile Bağlantı

Diğer Özellikler
    • Uyarı Işıkları: var
    • Yazılım: Var (Easy Back Up Yazılımı)
    • Paket İçeriği: Usb 2.0 Bağlantı Kablosu, Şık Kadife taşıma kılıfı, Kullanma kılavuzu ve garanti belgesi
    118TL OLACAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibonline -- 25 Ağustos 2010; 10:41:56 >

• hızlı alda yarın iftardan sonra 118 lira diyor 50 adet stok için herhalde %6 indirmde olursa 110 liraya gelir herhalde iyi fiyat ama bu hd laptopa takılırmı içindeki 160 la yer değiştirsem
  • HDD nin fiyatı eskiye göre çok iyi

ancak PİRANHA MARKA NOTEBOOK soğutucu aldım 9.9TL ye ( NT den ) hiç reklamdaki gibi 18 dolar falan değil 5 tl maliyeti var diyebilirim , çerez olsun işte KAMPANYA yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

hızlı alda yarın iftardan sonra 118 lira diyor 50 adet stok için herhalde %6 indirmde olursa 110 liraya gelir herhalde iyi fiyat ama bu hd laptopa takılırmı içindeki 160 la yer değiştirsem

Takılır fakat SATA olması lazım dizüstündeki de. Dikkatli şekilde dizüstündekini söküp, SATA birimine söktüğün şekilde bunun içinden çıkan ürünü takabilirsin. İçindekini de kutuya koyup harici sabit disk yaparsın :) Yalnız bazı markaların sabit disk değişiminde garanti hususunda sorun çıkartması söz konusu olabiliyor. Bunu da göz önüne al.
  • bu alet rakiplerine göre nasıl acaba ? fiyat gayet cazip
  • Tükendi 102 tl kargo dahil kapan kaptı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

Tükendi 102 tl kargo dahil kapan kaptı :)

bendne başka herkez kaptı sanırım :D

1 saat önceden sepete atmıştım fiyatı düşer dedim düşmedi :D

çakallık işe yaramadı...........
  • selam

bu ürün içindeki hdd markası nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOKA

selam

bu ürün içindeki hdd markası nedir ?

Samsung Spinpoint M7E HM641JI (640GB) 2.5 SATA 3GB/S.

640GB'lar içinde en iyi disk olduğunu söyleyebilirim.Başarımı WD 750gb 5400rpm'e çok yakındır.(Tom's hardware)

EDIT:Notebook'a takacağım ama kasayı nasıl açacağımı bilemedim açan varsa yardım ederse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 16 Eylül 2010; 11:30:03 >
  • samsung hdd çıkıyorsa alınır,

sağolasın bilgi için.
  • fiyat güzel aslında, samsung disk olması da bir avantaj, ama codegen işte, veriler uçmasın ???
  • hediye verilen soğutucu tırt, kartondan yapın daha sağlam olur.
  • Şimdi durum nedir arkadaşlar eski tarihli kampanya yenilendi mi birisi beni aydınlatsın. 24.09.2010 tarihinde 118liraya bu ürünü alabilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Şimdi durum nedir arkadaşlar eski tarihli kampanya yenilendi mi birisi beni aydınlatsın. 24.09.2010 tarihinde 118liraya bu ürünü alabilecek miyiz?

Ağustos diyor yani 24.08.2010
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanimam

quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Şimdi durum nedir arkadaşlar eski tarihli kampanya yenilendi mi birisi beni aydınlatsın. 24.09.2010 tarihinde 118liraya bu ürünü alabilecek miyiz?

Ağustos diyor yani 24.08.2010

arkadaşlar dün hızlı al ın yeni sistemi alışveriş.mackolikten sipariş ettim şimdi yolda geliyor 20tl üyelik puanı hediye ediyorlar kargo da dahil bonus karta 10 taksit 4 ay erteleme 114 tl ye geldi almak isteyenler baksın dandik bile olsa bir tane de aliminyum soğutucu gelecek yanında en kötü sehpa diye üstüne koyar kullanırım laptopu...
  • Bende bugün aldım bakalım nasıl çıkacak.Hediye puanlar ne zaman gözükecek?
  • Hediye puan kampanyası bitmiş sanırım. Bannerdan da kaldırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Bende bugün aldım bakalım nasıl çıkacak.Hediye puanlar ne zaman gözükecek?

hediye puanlar gözükecek derken neyi kastediyorsun arkadaşım anlayamadım ben üye oldum direk hediye puan olarak 20 tl yükledi ben harddiski aldığımda fiyatı kargo dahil 141 tl yapıyordu ödeme sayfasında önce puanla ödeme seçeneği seçtim sonra kalanı bonusla ödedim yani puan bu şekilde kullanılıyor toplam 114 tl benden çıktı şimdi kargoda pazartesi alıcam herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Bende bugün aldım bakalım nasıl çıkacak.Hediye puanlar ne zaman gözükecek?

hediye puanlar gözükecek derken neyi kastediyorsun arkadaşım anlayamadım ben üye oldum direk hediye puan olarak 20 tl yükledi ben harddiski aldığımda fiyatı kargo dahil 141 tl yapıyordu ödeme sayfasında önce puanla ödeme seçeneği seçtim sonra kalanı bonusla ödedim yani puan bu şekilde kullanılıyor toplam 114 tl benden çıktı şimdi kargoda pazartesi alıcam herhalde

Ben üye olunca yüklenmedi :(
  • üzüldüm dostum ama gene de iyi fiyat çok canını sıkma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.