Şimdi Ara

Tivibu İptal Ettirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85
Cevap
1
Favori
86.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tema1

bende kullanmadıgım için iptal ettirdim telekom müüdürlügüne gitmek gerekiyormuş anlamadıgım telekom bütün üyelik işlemlerini telefonla yapabiliyorsun ama iş iptal etmeye gelince müdürlüge gitmen gerekiyor böyle saçma bir sistem nasıl olur

Klasik telekom caydırma taktikleri.Şimdi müşteri hizmetlerini arasan 2 saat reklam bi okadarda bekleme ondan sonra alacağın cevap en yakın telekom müdürlüğü
  • İyi akşamlar arkadaşlar.Tivibu üyeliğim var fakat hiç kullanmıyorum.Nasıl iptal ettirebilirim.Teşekkürler..

• Online işlem merkezinden yapılabiliyor yanılmıyorsam.
  • bende kullanmadıgım için iptal ettirdim telekom müüdürlügüne gitmek gerekiyormuş anlamadıgım telekom bütün üyelik işlemlerini telefonla yapabiliyorsun ama iş iptal etmeye gelince müdürlüge gitmen gerekiyor böyle saçma bir sistem nasıl olur
  • Aslinda Tivibu'yu ben de pek kullandigimi söyleyemem fakat aylık ücreti fazla olmadıgından iptal ettirmeyi dusunmuyorum şimdilik..
  • Online işlem merkezi Tivibu bölümünden veya 444 49 53 arayip iptal ettirebiliyorsunuz.
    Türk Telekom müdürlüğüne gitmeye gerek yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerEnergy -- 23 Ağustos 2010; 22:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerEnergy

Online işlem merkezi Tivibu bölümünden veya 444 49 53 arayip iptal ettirebiliyorsunuz.
    Türk Telekom müdürlüğüne gitmeye gerek yok yani

online işlem merkezinden iptal edebiliyorsan buyur bilgisayarıma gir iptal et
  • online işlem merkezi şifrem bloke oldu .ne yaptısam açamadım.nasıl açarız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

online işlem merkezi şifrem bloke oldu .ne yaptısam açamadım.nasıl açarız ?

aynı durumu bende yaşadım.fakat sorun hala çözülmedi.
    şifrem bloke oldu ve çağrı merkezini aradım.kayıt aldılar.ertesi gün bir müşteri temsilcisi aradı ve bir sürü laf kalabalığı sonrası online işlem merkezi üyeliğimi sıfırladılar.yeniden adsl no ve şifre yazarak üye oldum.ertesi gün tekrar giriş yapmaya çalıştığımda ilk şifre denememde anında yine bloke oldu.yeniden uğraşmakta istemiyorum.bu ttnetin neyi sağlamki online işlem merkezi sağlam olsun

ekleme: şifreyi %100 doğru yazdığım halde bloke oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whamx -- 24 Ağustos 2010; 0:28:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whamx

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

online işlem merkezi şifrem bloke oldu .ne yaptısam açamadım.nasıl açarız ?

aynı durumu bende yaşadım.fakat sorun hala çözülmedi.
    şifrem bloke oldu ve çağrı merkezini aradım.kayıt aldılar.ertesi gün bir müşteri temsilcisi aradı ve bir sürü laf kalabalığı sonrası online işlem merkezi üyeliğimi sıfırladılar.yeniden adsl no ve şifre yazarak üye oldum.ertesi gün tekrar giriş yapmaya çalıştığımda ilk şifre denememde anında yine bloke oldu.yeniden uğraşmakta istemiyorum.bu ttnetin neyi sağlamki online işlem merkezi sağlam olsun

ekleme: şifreyi %100 doğru yazdığım halde bloke oldu.

tamamen bloke etmemeleri lazım aslında 1gün bloke olsun en fazla
  • yok nerdeee
    benim 2. bloke olayı 1 hafta oldu.aklıma geldikçe deneme yapıyorum hala şifreniz bloke olmuştur yazıyor.yeniden çağrı merkezini ara bir sürü boş konuşma yap şifre sıfırlatlada uğraşamam
  • Kayıt olmanız hata bende öyle bir hata yaptım 3 haftada anca kapattılar buda tabi ttneti aramaktan telefon faturasına yansıyor
  • online işlemlerden ettirilmiyor
  • online işlem merkezi şifresi bloke olanlar artık şifremi unuttuma tıklayıp e-posta adresine yeni şifre yollatabiliyor.
    en sonunda akıllarına geldide düzelttiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DummBass

online işlemlerden ettirilmiyor

nasıl ettirilmiyor
  • 444 0 375 arayıp iptal ettirebiliyorsunuz
    ben iptal ettirdim. en son faturada 4 tl görünce.
  • 1 tl değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta
    1 tl değil mi

1 tl idi. o bir süre geçerliydi.artık 4 tl.
  • Geçen hafta hiç bir belgeye imza atmadan internet üzerinden üye olarak Tivibu üyeliğini gerçekleştirdim. Ancak Tivibu’dan memnun kalmadım. Çünkü sürekli olarak bilgisayarımı donduruyor. İşlem yapamıyor. Neyse önce sitesine girip Tivibu üyelik iptali var mı diye baktım. Üyelik iptali yoktu.
    Müşteri hizmetlerini arayıp "tivibu üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum" dedim. Bana; "bağlı bulunduğunuz Telekom Müdürlüğüne yazılı dilekçe vermeniz gerekir" dediler. "Nasıl yani, üye yaparken neden dilekçe istemiyorsunuz da insanı müdürlüklere kadar yoruyorsunuz " desem de nafile. Müşteri temsilcileri illa gidip müdürlükten iptal etmeniz gerekir diyor.
    Üye yaparken belge istemeyen Ttnet, niçin üyelikleri iptal ettirmemek için yıldırma politikası uyguluyorlar. Bu sorunuma derhal çözüm bulunmasını talep ediyorum.”
  • quote:

Orijinalden alıntı: themarcos

Geçen hafta hiç bir belgeye imza atmadan internet üzerinden üye olarak Tivibu üyeliğini gerçekleştirdim. Ancak Tivibu’dan memnun kalmadım. Çünkü sürekli olarak bilgisayarımı donduruyor. İşlem yapamıyor. Neyse önce sitesine girip Tivibu üyelik iptali var mı diye baktım. Üyelik iptali yoktu.
    Müşteri hizmetlerini arayıp "tivibu üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum" dedim. Bana; "bağlı bulunduğunuz Telekom Müdürlüğüne yazılı dilekçe vermeniz gerekir" dediler. "Nasıl yani, üye yaparken neden dilekçe istemiyorsunuz da insanı müdürlüklere kadar yoruyorsunuz " desem de nafile. Müşteri temsilcileri illa gidip müdürlükten iptal etmeniz gerekir diyor.
    Üye yaparken belge istemeyen Ttnet, niçin üyelikleri iptal ettirmemek için yıldırma politikası uyguluyorlar. Bu sorunuma derhal çözüm bulunmasını talep ediyorum.”

Hat sahibi sen isen kimlik teyidi alip iptal edilebiliyor diye biliyorum. 444 0 375 i arayip 8 - 2 tuslayip tivibu birimine baglan. Ordan hat sahibi ile goruserek iptal ederler.

Arkdaslar tivibu uyeligi sadece 444 0 375 ten yada telekom ofislerinden hat sahibi ile iptal ettirilebilir. !
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.