- x
DUBAI'DE IPHONE 4 FIYATLARINI OGRENEBILECEGINIZ SITE EKLENDI.
18 Cevap37368 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3463 Mesaj
22 Ağustos 2010; 12:59:09 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaslar, surekli bu konuda mesaj atiliyor.

Gelip gidecegini soyleyen arkadaslar net bir adres/kontakt bulamamaktan sikayetci.

Eger gorerek almak isterseniz ve saticinin fiyati size uyarsa asagidaki site vasitasiyla iphone4 sahibi olabilirsiniz:

www.dubizzle.com

sehir olarak Dubai'yi secin, arama kutusuna iphone4 yazip listenen sonuclardan ilginizi ceken ilan sahibi ile temasa gecin.

site ucretsizdir. komisyon felan yok.

ben dun eski ev esyalarimi bu site sayesinde sattim.

bilginize.

642 Mesaj
22 Ağustos 2010; 15:07:17 

quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Gelip gidecegini soyleyen arkadaslar net bir adres/kontakt bulamamaktan sikayetci.

Eger gorerek almak isterseniz ve saticinin fiyati size uyarsa asagidaki site vasitasiyla iphone4 sahibi olabilirsiniz:

www.dubizzle.com

sehir olarak Dubai'yi secin, arama kutusuna iphone4 yazip listenen sonuclardan ilginizi ceken ilan sahibi ile temasa gecin.

bilginize.

www.alshop.com ve www.aido.com da var ama bu sitelerde fiyatlar çok uçuk ben Dubai Duty Free deki fiyatları merak ediyorum 1800 dolar diyen oldu uykularım kaçtı

Toshiba Satellite A100-847
Apple Ipod Video 30 GB
Sony PlayStation 3 60 GB Pal version
Nokia N95 8 GB

2271 Mesaj
22 Ağustos 2010; 15:15:53 

Dubai'deki fiyatlar çok yüksek.

3463 Mesaj
22 Ağustos 2010; 15:31:37 

Benim verdigim adres birebir alisveris platformu, sizin yazdiklariniz online satis sitesi, ne alakasi var simdi konuyla O siteden alacaginiz malin sahibi ile konusup, anlasip bir yerde bulusuyorsunuz is bitiyor.

aido, alshop vs.. tarzda satis yapan cok daha makul fiyatli siteler olmasina ragmen yazmadim, cunku bir yardimi dokunmayacak.

siparis vereceksiniz bir de gelmesini bekleyeceksiniz, Turkiyeden buraya gelen adamin o luksu yok. gorup alacak tek sansi bu.

quote:

Orijinalden alıntı: GuerillaUnit

www.alshop.com ve www.aido.com da var ama bu sitelerde fiyatlar çok uçuk ben Dubai Duty Free deki fiyatları merak ediyorum 1800 dolar diyen oldu uykularım kaçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 22 Ağustos 2010; 15:33:58 >

642 Mesaj
22 Ağustos 2010; 16:07:43 

fiyatlar açısından bir fikir edinmek için o sitelere bakılabilir dostum alakası yok diyosun ama dubaide iphone 4 fiyatları yazmışsın başlığı o sitelerden de iphone 4 fiyatı hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. tabiki senin dediğinle benim dediğim farklı siteler şüphesiz ama bu kadar kızacak bir durum yok...

Apple Ipod Video 30 GB
Nokia N95 8 GB

3463 Mesaj
23 Ağustos 2010; 9:22:09 

Oructan herhal kardas kusura bakma

642 Mesaj
23 Ağustos 2010; 14:51:08 

quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Oructan herhal kardas kusura bakma

öyle olsun bakalım önemli değil

Apple Ipod Video 30 GB
Nokia N95 8 GB

1 Mesaj
23 Ağustos 2010; 18:04:16 

www.dubizzle.com

bilginize.

arkadaşlar geçen hafta dubaiden iphone 4 16gb aldım fiyatı (açık bir şekilde) 3500 dirhem civarıdır bilgilerinize... 1590 tl

642 Mesaj
23 Ağustos 2010; 19:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurbulut.

www.dubizzle.com

bilginize.

arkadaşlar geçen hafta dubaiden iphone 4 16gb aldım fiyatı (açık bir şekilde) 3500 dirhem civarıdır bilgilerinize... 1590 tl

dostum bu site üzerinden mi aldın? nerden aldın? havalimanındaki fiyatlar hakkında bir bilgin var mı

Apple Ipod Video 30 GB
Nokia N95 8 GB

43 Mesaj
24 Şubat 2011; 18:23:36 

http://www.dubaibilgi.c...ad/catid/9/adid/13.html

bu da benden olsun ilginizi çeker umarım

5017 Mesaj
24 Şubat 2011; 18:27:14 

Dubai den ben yeni geldim sayılır ve iphone 4 aldım öyle herkesin dediği kadar ucuz değil televizyon alırsanız ciddi ucuz bi yer bazı elektroniklerde ucuz ama iphone da fark etmiyor fazla ben 32GB modeli 1600-1700 TL ye aldım ki gitmeden önce bana 1400 e filan bulursun dediler 16GB model ise 1400-1500 lira gibi fiyatlarda fazla fark yok öyle denilen kadar ama fark var mı var orası ayrı

he ama söylemek lazım ben gidip bi elektronikçiden aldım öyle bazı sokaklar varmış oymuş buymuş gezmek istemedim şahsen orda nasıldır bilemem ama bi kaç tane gördüm ciddi kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 24 Şubat 2011; 18:30:24 >

Polo GTI 1.4TSI

iPhone 5 32GB | Gamecenter: wholet

3 Mesaj
6 Mart 2011; 13:25:11 

Ben haftaya Dubai'ye gideceğim de, bir tane almayı planlıyorum, güvenerek alabileceğim iphone u en ucuz nerede bulabilirsem :D Bu linkteki ilandaki fiyat gayet uygun görünüyor. Peki güvenilirliğinden emin olabilir miyiz, fikriniz var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: horiz

http://www.dubaibilgi.c...ad/catid/9/adid/13.html

bu da benden olsun ilginizi çeker umarım

43 Mesaj
20 Mart 2011; 19:16:50 

ara sokaklarda gezmen gerek :)

deira ya gitmeni öneririm ordaki dükkanları işhanlarını gez - eski işhanlarını- uygun ücrete bulabilirsin

588 Mesaj
21 Mart 2011; 11:41:52 

Suriye de fiyatlar çok ucuz diyorlar Artı çok yakın ama site bulup link koyamıyorum. Vizesiz direkt pasaportla 15 liraya suriye ye geçip uygun fiyatta ıphone 4 alıp dönen bir kaç kişi gördüm ama fiyat konusunda çok uygun diyip başka birşey demiyorlar. Gidip halep, şam ve free duty alıp geleceksin diyorlar. Ben yazı bekliyorum. kısmet olursa o tarafa doğru bu yaz gideceğim.

Telif Hakları Blue_brownie v3.7.0 Release Candidate 1 © 1981-2011, ve
Brownie Ltd.
Integrated by BBrownie Team 1998 :: jvbPlugin R1012.366.1 'e Aittir.

47 Mesaj
18 Haziran 2011; 14:44:15 

dubai havalimanında duty free de iphone 4 alabileceğimiz yer var mı?ya da havalimanı yakınlarında??

175 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:24:51 

Merhaba Arkadaşlar;

Dubai den alınan cihazlar sim free midir?

simdiden tsk ederim

33 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:38:17 

Bu kounda bende başlık açtım ancak tatmin edici cevaplar alamadım. Hafta sonu dubaiye
gidicem. Jumbo elektronik mağazasında 32 gb 3200 AED yanı 1600 TL görünüyor. Ancak sim free mi
satıcıyla konuşunca öğrenicem. Haftaya detaylı bilgiyi burda paylaşıcam.

175 Mesaj
24 Ocak 2012; 22:38:42 

quote:

Orijinalden alıntı: salamura77

Bu kounda bende başlık açtım ancak tatmin edici cevaplar alamadım. Hafta sonu dubaiye
gidicem. Jumbo elektronik mağazasında 32 gb 3200 AED yanı 1600 TL görünüyor. Ancak sim free mi
satıcıyla konuşunca öğrenicem. Haftaya detaylı bilgiyi burda paylaşıcam.

bugun bir arkadastan haber geldi 5 gunlugune super bir kampanya varmış 16gb s ile alakalı o yuzden arıyorum ama net bir bilgi yok. kampanya yetisiyorsun sanırım

303 Mesaj
5 Mart 2012; 10:04:14 

bana telefon geldi 750 dolar simfree 16gb 4s alayım mı diye kuzenden, al dedim çarşamba burada olacak...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » DUBAI'DE IPHONE 4 FIYATLARINI OGRENEBILECEGINIZ SITE EKLENDI.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406