Eksi bakiyeyle numara taşıma
38 Cevap10900 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

50 Mesaj
22 Ağustos 2010; 9:24:44 

- 5 TL kalan bakiyeyle numarayı vodafone a taşımak mümkün mü?

2189 Mesaj
22 Ağustos 2010; 10:37:53 

mumkun.benımde - bakiyeli hattım vardı sorun cıkmadı

4338 Mesaj
22 Ağustos 2010; 12:32:39 

İçinde tl varsa ne oluyor peki?

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

2453 Mesaj
22 Ağustos 2010; 12:34:45 

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

İçinde tl varsa ne oluyor peki?

aynen diğer hatta yansıyor ama - bakiye diğer hatta 0 olarak gözüküyor malum sadece turkcell de var şu an bu değişti mi bilmiyorum ama zamanında tasımıstık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeKNoYDN -- 22 Ağustos 2010; 12:36:00 >

İmza Yok

3046 Mesaj
22 Ağustos 2010; 14:22:31 

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

aynen diğer hatta yansıyor ama - bakiye diğer hatta 0 olarak gözüküyor malum sadece turkcell de var şu an bu değişti mi bilmiyorum ama zamanında tasımıstık

ne alaka hocam yaaa isterse içinde 100lira olsun yinede havaya uçuyor o bakiyeler, eksi bakiyeler de uçuyor

3634 Mesaj
22 Ağustos 2010; 14:28:43 

operatörler arası geçişlerde bakiyeler sıfırlanıyor ancak aynı operatörün faturasızdan faturalıya geçişinde örnegin indirim yada ücretsiz konuşma olarak degerlendiriliyor.

3046 Mesaj
22 Ağustos 2010; 14:31:46 

quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

operatörler arası geçişlerde bakiyeler sıfırlanıyor ancak aynı operatörün faturasızdan faturalıya geçişinde örnegin indirim yada ücretsiz konuşma olarak degerlendiriliyor.

aynen dediğiniz gibi hocam ama numara taşımada sıfırlanıyor haklısınız

2453 Mesaj
22 Ağustos 2010; 15:22:47 

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

ne alaka hocam yaaa isterse içinde 100lira olsun yinede havaya uçuyor o bakiyeler, eksi bakiyeler de uçuyor

Nasıl yani ya? Bakiye aynen yansıyor demişlerdi. Tabi biz hep eksi bakiye ile gidince o bölümde tecrübe yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

243 Mesaj
22 Ağustos 2010; 17:09:49 

Bir ara Vodafone numaramı Turkcelle taşımak gibi bir manyaklık yapmıştım. - 5 TL vardı. 5 TL yükletip sıfırlattım. Vodafone geri döndüm. Neyin ne olacağı belli olmaz. 5 lira yüzünden başımız ağrımasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xavi92 -- 22 Ağustos 2010; 17:11:02 >

http://goo.gl/rw9uL

3634 Mesaj
22 Ağustos 2010; 17:18:11 

o 5 lira zaten sizin hakkınız , niye başınız ağrısın ki.

4338 Mesaj
22 Ağustos 2010; 18:10:12 

quote:

o 5 lira zaten sizin hakkınız , niye başınız ağrısın ki.

Nasıl hakkı hocam avans değil mi onlar?

Nokia Şarjı Bulunur
Adres Tarif Edilir.

3634 Mesaj
22 Ağustos 2010; 18:24:22 

tabii ki adı avans ama bizim hakkımız olmasa eksi bakiyelerde muhakkak sorun cıkmaz mı?
ben sonuna kadar kullanıp eksi bakiyelerle aynı operatör içerisinde faturalıya geçiş yaptım ve faturamda onunla ilgili bi tutar yoktu.
yada diger operatöre geçtim , bi sıkıntı olmadı.

4338 Mesaj
22 Ağustos 2010; 18:50:06 

quote:

tabii ki adı avans ama bizim hakkımız olmasa eksi bakiyelerde muhakkak sorun cıkmaz mı?
ben sonuna kadar kullanıp eksi bakiyelerle aynı operatör içerisinde faturalıya geçiş yaptım ve faturamda onunla ilgili bi tutar yoktu.
yada diger operatöre geçtim , bi sıkıntı olmadı.

Ben de Turkcell' de -6 tl bakiyeyle faturalıya taşıdım sorun olmadı, ayrıca kesinlikle kullanıp taşınması taraftarıyım ama hakkımız değil borcumuz aslında

Nokia Şarjı Bulunur
Adres Tarif Edilir.

3634 Mesaj
22 Ağustos 2010; 18:51:50 

bence hakkımız.
borcumuzsa da eger , borç yiğidin kamçısıdır

2453 Mesaj
23 Ağustos 2010; 12:03:58 

quote:

bence hakkımız.
borcumuzsa da eger , borç yiğidin kamçısıdır

bence de hakkımız 1 sn de 65 kr kestiklerine saysın

İmza Yok

1764 Mesaj
27 Ağustos 2010; 3:21:42 

Bu operatörlere güven mi olur? 10 sene sonra birikmiş 1000 lira borç faizi nedeniyle, bi avukatını yollar icra memuruyla birlikte eve. :))

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3046 Mesaj
27 Ağustos 2010; 4:53:54 

quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

Bu operatörlere güven mi olur? 10 sene sonra birikmiş 1000 lira borç faizi nedeniyle, bi avukatını yollar icra memuruyla birlikte eve. :))

bu tarz olaylar yaşandı haklısınız ama faturasız hatlarda sorun olmaz diye düşünüyorum

3634 Mesaj
27 Ağustos 2010; 14:47:23 

quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

ön ödemeli hatlarda olur mu hiç öyle şey.
çok zor.

2565 Mesaj
19 Ağustos 2011; 19:34:01 

Beyler halen bu kural geçerli mi ?

Hattım şuan - bakiyedede türkcell den vodafone faturasız a geçiş için başvurdum. - 6 da olsa taşıyorlar dimi ?

8245 Mesaj
20 Ağustos 2011; 17:05:14 

ben türkcell den avea'ya geçtim -7 küsür bakiye ile

105 Mesaj
20 Ağustos 2011; 19:42:31 

ben 2 kez -5 tl ile geçtim hiç bişe olmadı
hatta bi de oyun indirip geçin

Bir hikaye biter, bir başkası başlar.

5219 Mesaj
20 Ağustos 2011; 23:42:28 

Bende turkcellden vodafone'a eksi bakiye ile gecmistim.sonra vodafonedanda eksi bakiye ile aveaya gectim.hepsine taka taka geziyorum:D keske aveada eksi bakiye koysa onada taksam

11772 Mesaj
20 Ağustos 2011; 23:59:36 

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Bende turkcellden vodafone'a eksi bakiye ile gecmistim.sonra vodafonedanda eksi bakiye ile aveaya gectim.hepsine taka taka geziyorum:D keske aveada eksi bakiye koysa onada taksam

uyandırma milleti sonra çakozlar hepsi

2028 Mesaj
21 Ağustos 2011; 0:13:31 

Arkadaşlar eksi bakiye konusunda şöyle bir durum var. Siz istemiyorsunuz operatörden hattımı eksi bakiyeye düşür diye. Dolayısıyla bir borç yok ortada. O ikram ediyor harca diyor lira yüklersen ordan mahsup ederim diyor. Yani rahat olun.

1471 Mesaj
27 Eylül 2011; 22:07:33 

öyleyse bende harcarım

1875 Mesaj
22 Şubat 2013; 15:21:28 

şu anki uygulama nedir ? avea bayisindeki eleman -kontor olursa taşıma olmuyor dedi. ona göre harcıyayım :D

GALATASARAY

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Şubat 2013; 17:10:39 

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

şu anki uygulama nedir ? avea bayisindeki eleman -kontor olursa taşıma olmuyor dedi. ona göre harcıyayım :D

daha detaylı anlatır mısın şuan hangi operatördesin ve avea'ya mı geçmeyi düşünüyorsun. ayrıca diyelim ki şuan operatörün turkcell ve sen avea'ya geçmek istiyorsun hattında da 50 tl bakiyen var. bakiyeni harcamadan olduğu gibi gidip taşıma başvurusu yapabilirsin. avea'ya geçişin onaylandıktan sonra 3 ay içinde turkcell'de kalan bakiyeni talep oluşturarak avea hattına aktarabilirsin. ya da en geç 1 yıl içinde tekrar turkcell'e geldiğinde 50 tllik bakiyen otomatikmen hattına yüklenecek. son olarak avea bayisinde çalışan elemanda yalan söylüyor ya da bilgisi yok bakiyen ister + ister - olsun taşıma yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soNsuzumsuN -- 22 Şubat 2013; 17:12:17 >

1875 Mesaj
22 Şubat 2013; 17:36:01 

quote:

Orijinalden alıntı: soNsuzumsuN

daha detaylı anlatır mısın şuan hangi operatördesin ve avea'ya mı geçmeyi düşünüyorsun. ayrıca diyelim ki şuan operatörün turkcell ve sen avea'ya geçmek istiyorsun hattında da 50 tl bakiyen var. bakiyeni harcamadan olduğu gibi gidip taşıma başvurusu yapabilirsin. avea'ya geçişin onaylandıktan sonra 3 ay içinde turkcell'de kalan bakiyeni talep oluşturarak avea hattına aktarabilirsin. ya da en geç 1 yıl içinde tekrar turkcell'e geldiğinde 50 tllik bakiyen otomatikmen hattına yüklenecek. son olarak avea bayisinde çalışan elemanda yalan söylüyor ya da bilgisi yok bakiyen ister + ister - olsun taşıma yapabilirsin

şu an turkcell'deyim ve + kontor var ve avea'ya geçeceğim . ama hat taşıma yapacağım için kontor yuklemedim. paket falan satın almadım. kullanıp da - ye geçsem problem olur mu ?

GALATASARAY

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2013; 18:17:34 

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

şu an turkcell'deyim ve + kontor var ve avea'ya geçeceğim . ama hat taşıma yapacağım için kontor yuklemedim. paket falan satın almadım. kullanıp da - ye geçsem problem olur mu ?

Hiç bir problem olmaz hocam ama sana tavsiyem eksi tl ye düşür ondan sonra geçiş yap tekrar turkcell'e gelirsen eksi değil de sıfır tl ile başlayacağın için 8 tl kar'a geçmiş oluyorsun

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2013; 18:22:40 

yanlız geçiş yapıp bir iki ay sonra tekrar turkcell'e gelmeyi düşünürsen artık - tl ye inemezsin yeni hatlar için eksi tl uygulaması yok artık bu yüzden eski hat olduğu için şuan inebilirsin - tl ye in ve git geçiş yap sonra tekrar turkcell'e gelirsen sıfır tl ile başlamış olacaksın

1875 Mesaj
22 Şubat 2013; 19:02:36 

quote:

Orijinalden alıntı: soNsuzumsuN

Hiç bir problem olmaz hocam ama sana tavsiyem eksi tl ye düşür ondan sonra geçiş yap tekrar turkcell'e gelirsen eksi değil de sıfır tl ile başlayacağın için 8 tl kar'a geçmiş oluyorsun

kar önemli değil. ben yine de - ye geçmemeye çalışayım. -ama geçersem de sorun çıksın istemiyorum. - lira ile yeni geçmiş olan varsa net cevap verecektir. avea bayisindeki çocuk boşu boşuna söylemez de gibime geliyor.

GALATASARAY

29 Mesaj
22 Şubat 2013; 19:29:03 

Bi sorun çıkmaz arkadaşlar ben 2 sene turkcell müşteri hizmetlerinde çalıştım hatta bi ara bi abi arayıp ben hattımı taşıdım ama taşımadan önce - bakiyem kalmıştı borcum kalsın istemiyorum bayiye gittim almıyolar dedi baya bi gülmüştük :)

80 Mesaj
22 Şubat 2013; 20:19:50 

Aveadan 0 bakiyeyle bimcelle geçiş işlemini yapmadılar. Ayrıca hattım geçici servis dışıydı. Bimdeki eleman avea hattıma en az 10 liraya yükle bimcelle devreder dedi.

369 Mesaj
15 Mart 2013; 13:35:44 

Dün Fenerbahçe nin maçını seyretmek için türkcell tv paketine üye oldum dünden beri her ayar tv yazdıgımda
Birazdan telefonunuzu etkin olrak kullanabilmeniz için gerekli ayarlarınız gönderilicek diyo
haybeden -5.90 düştüm şimdi vodafone giderken takmazmıyım

100 YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
Gazi M.Kemal Atatürk ...

1370 Mesaj
15 Mart 2013; 18:51:26 

quote:

Orijinalden alıntı: rgorkem

Bi sorun çıkmaz arkadaşlar ben 2 sene turkcell müşteri hizmetlerinde çalıştım hatta bi ara bi abi arayıp ben hattımı taşıdım ama taşımadan önce - bakiyem kalmıştı borcum kalsın istemiyorum bayiye gittim almıyolar dedi baya bi gülmüştük :)

Ben bi zamanlar hatlarımı turkcell taşıyıp 7 tl transfer yolu ile satıyordum
diğer 1 lira da transfer ucretine gidiyordu. -8.0 TL oluyordu

sonra tekrar vodafona git gel yine 7 lira transfer.
ama artık olmuyor

Bakarsın taşıma için 12 lira isteyen Mardin Nusaybinde TİM sahibi Ahmet beye kapak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termal1 -- 15 Mart 2013; 18:58:32 >

www.termalkontor.com

4476 Mesaj
16 Mart 2013; 17:22:35 

Ben taşıdım, sorun çıkmadı...

"Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil" Yunus Emre

Cengiz Topel Kimdir

503 Mesaj
9 Nisan 2013; 17:46:32 

-6tl kontorum var ve yarın avea faturaliya geciyorum turkcellden sorun olustururmu bu

| 1.2 Ghz Qualcomm Dual-Core SnapDragon İşlemci | QHD 4.3" Multitouch Ekran |
|3G, 14.4 Mbps İndirme Hızı | Bluetooth 3.0 | Android 2.3 - Htc Sense 3.0|
| 540 x 960 Piksel S-Lcd | 8Mp Kamera 1080p Full HD Video Kayıt |

838 Mesaj
14 Nisan 2013; 21:20:56 

Bendede -8 TL var turkcellden Cuma günü Vodafone'a geçtim bakalım nolcak

Origin : safademirel_TR

535 Mesaj
15 Nisan 2013; 8:23:01 

arkadaşlar
2 hat taşıdık bugun geçişi tamamlanıcak,

biri eksi 2 tl biri eksi 5 tl de

türkcellden aveaya
vodafonedan aveaya geçiş yaptık
sabah sabah parça kontörcümü arıycaz yada hat taşınınca odeme yukleme yapılabılıyormu

teknolojik manyak
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » Eksi bakiyeyle numara taşıma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328