Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Öğrencileri (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
15
Favori
67.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara üniversitesi öğrencileri atlayabiliyorsanız hazırlığı atlayın, okumayın boşuna birşey öğrenilmiyor, ama yok ben gezicem 1 senem rahat geçsin üni hayatına alışayım diyorsanız buyrun okuyun :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djblumenberg

Bende thk'dayım ev tuttum, sana tavsiyem 1+1 bakıyorsun sanırım, eryaman 2. Etaptan tut, diğer kısımlar çok iç açıcı değil, altay Mah olabilir, Göksu olabilir, bak bulduğun evleri bu haritadan tek tek bakabilirsin yakın mı değil mi diye, istqnbul yoluna yakın olsun çünkü girişler o taraftan, hava hastanesi kısmındaki yolu kapamışlarhttp://www.haritamap.com/ilce/Ankara/Etimesgut.html

tabi tabi sonra hergün iki saat yolda geçsin

• quote:

Orijinalden alıntı: djblumenberg

quote:

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL
    Etimesgut'a en hızlı ulaşım nasıl ve kaç dk hocam ? thk ünvde okucam kısmetse, direk oraya veya şaşmaz-hava hastanesi duraklarından birine ulaşmam lazım.

Bende thk'dayım ev tuttum, sana tavsiyem 1+1 bakıyorsun sanırım, eryaman 2. Etaptan tut, diğer kısımlar çok iç açıcı değil, altay Mah olabilir, Göksu olabilir, bak bulduğun evleri bu haritadan tek tek bakabilirsin yakın mı değil mi diye, istqnbul yoluna yakın olsun çünkü girişler o taraftan, hava hastanesi kısmındaki yolu kapamışlarhttp://www.haritamap.com/ilce/Ankara/Etimesgut.html

kafan rahat hocam. Okulda görüşebiliriz aslında,pm atman yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler günaydın, nasıl trafiği beğendiniz mi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Beyler günaydın, nasıl trafiği beğendiniz mi :)

yenimahalleden tandoğana arabaların arasından fıyarak gittim trafik bana güzel
  • uyum sağladınız mı üniversiteye
  • daha hazırlık muafiyet sınavını geçmiş kimseyle tanışmadım. . ya 1 sene hazırlık okuyan var yada yaşça büyük olan

bazıları saat 16:00 daki Yetiştik Çünkü Biz belgeseline katılmadı. işletme bölüm tanıtımında bütün hocaları görme birarada görme imkanına sahip olduk.

Kısacası uyum programı baya faydalı.

(bölüm toplantısında öğrencinin biri mesleki yabancı dil derslerinden muaf olmak için sınav olacağını söyledi varmı böyle bişi ? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodiess -- 16 Eylül 2013; 18:51:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tufan1990

daha hazırlık muafiyet sınavını geçmiş kimseyle tanışmadım. . ya 1 sene hazırlık okuyan var yada yaşça büyük olan

bazıları saat 16:00 daki Yetiştik Çünkü Biz belgeseline katılmadı. işletme bölüm tanıtımında bütün hocaları görme birarada görme imkanına sahip olduk.

Kısacası uyum programı baya faydalı.

(bölüm toplantısında öğrencinin biri mesleki yabancı dil derslerinden muaf olmak için sınav olacağını söyledi varmı böyle bişi ? )

Yarin degil mi o bahsettigin sinav?

• Veraniego V kullanıcısına yanıt
    evet
  • Gençler yarın uyum programı için nerde toplanıyoruz?

• Ben çekoyu kazandım bu sene hazırlıktayım uyum programına seneye katılsam sorun olmaz demi.
  • arkadaslar bu hafta hic mi ders olmayacak yoksa persembe gunu hocalar derse girer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulkiyeli13

Ben çekoyu kazandım bu sene hazırlıktayım uyum programına seneye katılsam sorun olmaz demi.

Olmaz. Başka bir sene katılırsın

• öğrenci klupleri ile tanışmada imza atıldımı bugün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufan1990

öğrenci klupleri ile tanışmada imza atıldımı bugün ?

Atılmadı benim bildiğim

• ingilizce dersinden muaf olmak icin yapilan sinavin sonuclari ne zaman aciklanacak

• beyler uyum etkinliğine katılmasak sorun olur mu?

ben bugun ve dün gitmedim neler kacırdım ?
  • bu hafta okula gitmicem ya nası olsa doğru düzgün ders işlemezler haftaya başlarız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash47

beyler uyum etkinliğine katılmasak sorun olur mu?

ben bugun ve dün gitmedim neler kacırdım ?

uyum programina mezun olana kadar katilmak zorundasiniz yoksa mezun olamazsiniz

• Bilgisayar dersinden muaf olmak için sınav yapacaklar ya uygulamalı bir sınav mı yazılı mı? Ayrıca zaten uzaktan alacağız dersi. Girmemizin bir yararı olur mu? (Fakülte uzakta da giresim gelmiyor sınava )
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.