Şimdi Ara

Botech Cihazlar | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
5
Favori
80.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Müverrih

Arkadaşlar Botech 2010 HD nin güncel yazılımını nerden bulabiliriz? Eurosatbase sitesi uçmuş galiba..

http://www.eurosatbase.net/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

quote:

Orijinalden alıntı: Müverrih

Arkadaşlar Botech 2010 HD nin güncel yazılımını nerden bulabiliriz? Eurosatbase sitesi uçmuş galiba..

http://www.eurosatbase.net/

Eyvallah çok makbule geçti.. geçen bu siteyi tıkladığımda başka bir içerik vardı sanırım yanlış linkti.. her neyse çok teşekküler..

Bir şey daha soracağım, yeni uydudan kanalların HD versiyonlarını izleyebilmek için uydu alıcısını güncelleyip otomatik arama yaptırmak yeterli midir?

• Bir arkadaşıma botech piko 300 hd almak istiyoruz mediamarkta 99 tl oradan alsak fresahere özelliği varmı hotbirdeki spor ve belgesel kanallarını falan seyredebilirbilirmiyiz hd ve sd görüntü kalitesi nasıldır bilgi için şimdiden tşk..
  • 4A için uydu alıcının yazılımını güncellemeye gerek yok. 11844 V(dikey) SR:2222 FEC:3/4'den tarama yaptırınca tüm kanallar gelecektir. 4A'ya geçiş ileri bir tarihe ertelenmiş. şu konudan bakabilirsiniz:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93469832

• quote:

Orijinalden alıntı: dbackham1978

Bir arkadaşıma botech piko 300 hd almak istiyoruz mediamarkta 99 tl oradan alsak fresahere özelliği varmı hotbirdeki spor ve belgesel kanallarını falan seyredebilirbilirmiyiz hd ve sd görüntü kalitesi nasıldır bilgi için şimdiden tşk..

yok mu fikir verecek?
  • tşk ederim bunu görmüştüm..bizzat kulananan var mı acaba daha sağlıklı bilgi verebilir diye düşündüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbackham1978
    Bir arkadaşıma botech piko 300 hd almak istiyoruz mediamarkta 99 tl oradan alsak fresahere özelliği varmı hotbirdeki spor ve belgesel kanallarını falan seyredebilirbilirmiyiz hd ve sd görüntü kalitesi nasıldır bilgi için şimdiden tşk..

Güncel soru, yok mu kullanan?

piko 300 ile 207 arasında ne gibi fark var
  • Botech BC 9000 geç açılıyor bazen gösterge welcome da takılıp hiç açılmıyor fikri olan varmı?

• Merhaba BOTECH PiKO 208 HD. Uydu alıcısı alacağım. Tavsiye edermisiniz. Özellik bakımından ürün bakımından almaya değermi

• botech bc 2010hd uydum var merkezi sistem kanalları arattırıyorum hd olanlar çıkmıyor yardımcı olabilecek üstadlardan yardım bekliyorum saygılar.
  • botechin cihazıymış hocam kanal geçişi nasıldır nasıl anlarım işlemcisini öğrensem yeterli olurmu?
    https://www.merterelektronik.com/Magbox-Sigma-Mini-Full-HD-Uydu-Alicisi,PR-49072.html
  • Hayırlı günler, botech uydu alıcısında tv yi ilk açtığımda ekran kararıp açılıyor yarım saat kaar devam ediyor. Bir de menü tuşuna bastığımda ekranin yarısı yatay düzeyde kayıyor bir süre sonra düzeliyor. Nasıl duzeltebilirim ya da uydu alıcısı mı bozuk? Şimdiden teşekkür ederim

• mrb'lar.

botech bc 2010 hd kumandasını veya muadilini arıyorum, fiziki mağaza olacak online değil.

karaköy yüksek kaldırım yokuşunda bulabilirmiyim ?

yine yüksek kaldırım 'da veya yakın çevresinde uydu, tv donanımları çeşitliliğine sahip magaza hangisi, varmı ?

• Merhabalar. Eski 10 yıllık Vestel marka 42 inç LCD bir tv sahibiyim. Smart değil ve Dahili uydu yok. Bu nedenle de tv yayını için uydu receiver kullanıyorum. Netflix üyeliğim var ama tv de izleyemiyorum malumunuz. Laptopu hdmi kablosu vasıtası ile bağlayarak Netflix izleyebiliyorum. Tv de uydu İçin ayrı Netflix vs. Gibi platformlar İçin ayrı ayrı iki kutu ve birden fazla kumanda istemiyorum. Tek bir cihazda işimi halletmek istiyorum.

Araştırmalarım sonucu Botech Wzone 4K Android 10 TV Box un bana en uygun cihaz olacağına karar verdim.
    Netflix orjinal lisansa sahip ve 5 yıl güncelleme alması beni cezbetti.
    Bu cihaz İçin de uydu yayını izlenebilmesi için yeni tv tuner kablo çıkacakmış firmadan. Eklenebilicekmiş. Bir de numerik tuşları olan kumanda geliyormuş.

Maliyet olarak ise sadece cihaz minimum olarak değişik platformlarda 1000 TL. Çok pahalı. Bir de extra tv tuner ve kumandaya ücret ödeyeceğiz. En az 1500 TL yi bulacak ki çok fahiş bence.

Siz ne önerirsiniz arkadaşlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Lisanslı Netflix + uydu yayını için pek seçenek yok gibi...

Bu cihazın fiyatına katlanılabilir de, bu cihaz için dar boğaz oluşturan en önemli sıkıntı, RAM kapasitesidir. 2 GB. RAM android cihazlar için biraz sıkıntılı oluyor. Arka planda çalışan uygulamaları sürekli kapatmak gerekiyor. 2 GB. RAM'li android cihazların tamamında bu durum böyle...

Yani cihazı satın aldıktan sonra, cihaz seri çalışsın diye, arka planda çalışan uygulamaları devamlı kapatmak gerekecektir. Android cihazların tasarımları gereği, RAM kapasitesini sonradan artırmak ta mümkün değildir.

Bu arada bu cihazın uydu tuner'i piyasa çıkmış mı ? Tuner'in fiyatı nedir ?

@eser_aga_83

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    Hocam tv tuner aparatı henüz daha gelmemiş. Kumanda da yok henüz. Uydumarket sitesinde 6 Aralık’ta gelebilir diyor. RAM konusunda haklısın hocam. 3 yada 4 GB lık RAM olsa tadından yenmez. Aliexpress den alsan hem garanti yok hemde gümrük vs. uğraşacaksın ve bir de gelme süresi var. Botech ürünü hiç kullanmadım. Sanırım Çin malı bir marka ile anlaşmalılar. Başka isim adı ile bu cihaz satılıyormuş yurtdışında. Çok fazla kullanan yok galiba. O nedenle kullanıcı yorumlarına ulaşamadım.

Botech Cihazlar | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz.

• RAM büyük sorun ve dar boğaz oluşturacağı kesin... Çünkü 2 GB. RAM'li android cihazların tamamında, arka planda açık uygulama varsa yavaşlama olmaktadır. 3 - 4 farklı uygulama arka planda çalışınca, bu sorun ortaya çıkmaktadır.

Cihaza dünyanın parasını ver, ardından arka planda çalışan uygulamaları kapatacağım diye uğraş dur.

RAM'e sonradan kapasite de ilave edilemiyor. Yani nasıl aldın, öyle kullanacan.

Diğer taraftan,4GB. RAM'li olup ta, yurtiçi ya da yurtdışı Netflix lisanslı cihaz görmedim bugüne kadar...

Yada uydu İçin ayrı Netflix gibi uygulamalar İçin 2 ayrı cihaz kullanmak gerekiyor. Orjinal Netflix lisanslı yayın İçin ne önerirsiniz mi stick harici.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.