Şimdi Ara

PES 2011'den 25 Yeni Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
10.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Konami, popüler futbol serisi PES 2011 için taptaze ekran görüntüleri yayınladı. Bu yeni ekran görüntüleri de PES'in bu sene kabuk değiştirdiğini kanıtlar nitelikte görünüyor.

Oyuncu kustomizasyonları, Super Kupa görüntüleri, kendi stadyumunuzu yaratma ve biraz da Lionel Messi kareleri, hepsini aşağıdan görebilirsiniz.

Geçtiğimiz gün Avrupa çıkış tarihi de açıklanan PES 2011, 8 Ekim'de PS3, Xbox 360 ve PC için raflardaki yerini almayı bekliyor. Wii, PS2 ve PSP versiyonları ise Ekim ayının içerisinde çıkışını yapacak. 

• o toplar ne öyle ya pes yine bir bomba patlatıcak vasat bombası :D
  • Arkadaşlar youtube da pes2011 gamescom diye aratın videoları çıkıyor..toplam 6 - 7 tane videosu var bir bakın derim.Bence gayet hoş olmuş.
  • pesin hoş tarafı arkaşlarla oynama diğer türlü fifa alır pesi
  • 6. fotoğrafta sol üste bakın turkish airlines reklamı var :D
  • serhadinyo
    aynen katılıyorum,tek başına fifa,arkadaşlarla pes,yoksa şunun şurası iyiymiş yok şurası kötüymüş.al birini vur ötekine
  • Ben oyuncu modellemelerini beğenmedim.Sanki adamların vesikalığını formaya photoshop la oturtmuşlar gibi ::D.Bakalım gülle pardon top nasıl olacak :)
  • 2. resim ne öyle ya şaka mı ? :D
  • oyuncu yuzleri cok mu kotu ?
  • Şaka mı bu bu sene çok kötü gözüküyor fifa 11 bundan çok güzel olucak
  • rezilliklerini daha açık ve net nasıl göstertirler diye bekliyordum ve resimlerle göstermişler bundan daha berbat bir şey olamaz heralde modellemeler igrenç benim anlamadıgım bir şey var adamlar resmen dalga geçiyor oyuncularla ama nedense hala pes şöyle pes böyle diyen çıkıyor yapmayın bu kadar igrenç bir oyun için tartışmaya bile giremez bide kalkıp FIFA gibi kaliteli bir oyunu kıyasladınız saçma sapan futbol oyunu zannedilen pes oyunuyla kıyaslıyorsunuz yapmayın ama arkadaşlar bırakın pes ciler devam etsinler ezik oyunlarını oynamaya ve ezilmeye biraz agır konuştum ama hakediyor bu oyun :D
  • ÖYLE BÖYLE MİLLET HER İKİSİNİ ALIP OYNAYACAK :)
  • pes bu yeni resimlerde hiçte beklenen kalitede gözükmüyor fifanın cok uzagında tabiri caizse fifa salon çizgisiyle pesi ezer.pes ile fifanın arasında rahat bi 3 sene var adamlar hala kütük gibi...
  • durum vahim
  • katliam38
    bencede düşüncelerine tam destek
    Rezil Bir Oyun Gene Geliyor Fifaya rakip olamaz bu oyun her zaman diyorum
  • İşi iyice cıvıtmışlar.Şeker şeklinde top,varil vs.Hele o 2. resim :D Fifa 2011 bu sene Pc içinde konsollardaki kalitede olucakmış.Eğer öyle olursa Pes'in işi çok zor.Oyuncular çok boş bakıyor.Birde şu seyirciler 2D olmasa artık :D
  • 17. resime dikkat edin arka direkte iki tane aynı takım futbolcusu iç içe yapay zeka yine vasatı geçemez yine rezil bi oyun geliyor bence
  • yau arkadas bu adamlar bu işi nasıl yapıyor ya anlamıyorum nasıl geliştiriyorlar geldikleri son nokta bumudur yani?
  • sakın almayın :D

youtube'de demin bi iki video baktım inter-real madrıd macıydı

video'nun 12.14 dakıkalarında diarra geri pas attı kaleci bunu izledi kendı kalesıne gol oldu ilginç olansa diarra'nın gol atmıs gıbı sevınmesıydı :D ve bi kaç ayrıntı daha var bence izleyin :D
  • 18. resime dikkat edin sahanın dışında arkasında mariodan akreler var galiba:D mariodaki dağlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.