Şimdi Ara

wir sprechen deutsch in das topic (kopya çehtim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

wer fangt an

• ich glaube ich kan ein biskin aba nicht zo ganz gut ich va schon in douchland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 27 Eylül 2005, 22:10:42 >
  • ya şöhn
  • gut gut weiter mein deutsch lehrer immer sagt OH MEİNE GÖTE
  • quote:

Orjinalden alıntı: comicxxl

gut gut weiter mein deutsch lehrer immer sagt OH MEİNE GÖTE

toll aber is sie oder er douch oder türk
  • deutsch aber sie ist blöd und schrecklisch
    wir haben in klasse immer toben aber sie nur sagt OH MEİNE GÖTE (GÜTE)

• oh meine goth (aman allahım) weist du das sagt jeder deuch in deuchland lebt. oh meine güte ist fleish anderes was wa das den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 27 Eylül 2005, 22:21:35 >
  • biz yafidi bebesimiyiz..

• quote:

Orjinalden alıntı: ShzophreniC

biz yafidi bebesimiyiz..

tut mier leit aber ich kan nicht fechteen

• ich auch warum sprict du türkisc in das topic
  • zagt ihr (İCH)an türkich (iş) oder (ih)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 27 Eylül 2005, 22:32:01 >
  • sadece bi kere türkçe konuşmak istiyorum bu topicin faydaları öğrendiğimiz almancayı unutmamak pekiştirmektir ve ben arada sırada bazı almanca kelimeleri ve yanlarına türkçelerini yazacağım bilgilerinize
  • neyse ben çıktım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

zagt ihr (İCH)an türkich (iş) oder (ih)

zagt=sagt
    ja an türkisch richtig ist iş
    aber schreib es ich

• quote:

sadece bi kere türkçe konuşmak istiyorum bu topicin faydaları öğrendiğimiz almancayı unutmamak pekiştirmektir ve ben arada sırada bazı almanca kelimeleri ve yanlarına türkçelerini yazacağım bilgilerinize

söylesene (ich) kelimesini almanyada çoğunluk iş olarak söylüyor ama burda ih diye öğretiyorlar hala böylemi sayende birazdaha düzeltirim almancamı gitmeyeli çok oldu almanyaya unutmuşum baya gördüğüm
    kadarıyla görürsen hatalarımı düzeltirsen sevinirim hem senin içinde tekrar olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 27 Eylül 2005, 22:38:13 >

• richtig ist iş aber viele menshen sagen ih
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

quote:

sadece bi kere türkçe konuşmak istiyorum bu topicin faydaları öğrendiğimiz almancayı unutmamak pekiştirmektir ve ben arada sırada bazı almanca kelimeleri ve yanlarına türkçelerini yazacağım bilgilerinize

söylesene (ich) kelimesini almanyada çoğunluk iş olarak söylüyor ama burda ih diye öğretiyorlar hala böylemi sayende birazdaha düzeltirim almancamı gitmeyeli çok oldu almanyaya unutmuşum baya gördüğüm
    kadarıyla görürsen hatalarımı düzeltirsen sevinirim hem senin içinde tekrar olur

zwei minuten

• züruck fenster zu machen
  • endoplazmikredikulum wo lerne deutsch
  • in deuchland erste un zweite klasse in deuchlant un nechste in turkei
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.