Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.711.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Orijinalden alıntı: survey85

hocam iyi akşamlar. bugun kafamı karıştıran insanlar oldu. ben yarın spo ma kavuşuyorum nasipse. ama aracı almaya ustanla git,boyasını kontrol ettir makina ile diyenler oldu. ben sıfır araç alıyorum gerçekten başıma insanların dediği gibi bir aksilik gelme olasılığı varmıdır? yani boyanmış tamir görmüş aracı bana sıfır diye verebilirlermi?

Hocam bayıden alıyorsanız böyle bırsey olmaz.Söylerler öyle bırsey olursa bunun fıyatı budur dıye.Kımse tazmınatı ödemeyı göze almaz bence

hocam bende aynısını düşündüm. ama benim kafamda karışmaya çok müsait şu an :)her söze inanmaya başladım artık :) ben daha önceden sıfır araba hiç almadığım için prosedürü bilmiyorum.dediklerine göre aracı kazasız boyasız teslim ettik diye sözleşme imzalatıyorlarmış. ben daha sözleşmeyi imzalamadım yarın imzalayacağız kısmet olursa. onu imzalattıktan sonra herhangi bir şikayette bulunamazsın dediler.peugeot nun bu olaydaki gibi sabıkasının olduğunu söylediler,daha önceden tanıdıkları bir insanın başına gelmiş. benim de kafam karıştı. dün sabaha kadar netten spolara baktım bugun de vazgeçmeyi düşündüm. ama kaporamı verdim kredimi çektim artık vazgeçmekte olmaz :)

• quote:

quote:

quote:

hocam iyi akşamlar. bugun kafamı karıştıran insanlar oldu. ben yarın spo ma kavuşuyorum nasipse. ama aracı almaya ustanla git,boyasını kontrol ettir makina ile diyenler oldu. ben sıfır araç alıyorum gerçekten başıma insanların dediği gibi bir aksilik gelme olasılığı varmıdır? yani boyanmış tamir görmüş aracı bana sıfır diye verebilirlermi?

Hocam bayıden alıyorsanız böyle bırsey olmaz.Söylerler öyle bırsey olursa bunun fıyatı budur dıye.Kımse tazmınatı ödemeyı göze almaz bence

hocam bende aynısını düşündüm. ama benim kafamda karışmaya çok müsait şu an :)her söze inanmaya başladım artık :) ben daha önceden sıfır araba hiç almadığım için prosedürü bilmiyorum.dediklerine göre aracı kazasız boyasız teslim ettik diye sözleşme imzalatıyorlarmış. ben daha sözleşmeyi imzalamadım yarın imzalayacağız kısmet olursa. onu imzalattıktan sonra herhangi bir şikayette bulunamazsın dediler.peugeot nun bu olaydaki gibi sabıkasının olduğunu söylediler,daha önceden tanıdıkları bir insanın başına gelmiş. benim de kafam karıştı. dün sabaha kadar netten spolara baktım bugun de vazgeçmeyi düşündüm. ama kaporamı verdim kredimi çektim artık vazgeçmekte olmaz :)

çok sıfır araba aldım hıc böyle şeyler duymadım yapan vardır tabıkı ama bayı 3-5 bin tl için kendını rıske atmaz bence.Bu arada gıttıgınız bayıde boya ölçen cıhaz vardır durumu anlatın beraber hemen ölçün ıcınızı ferahlatın ustaya gerek yok.saat gıbı bır alet boya durumunu gosterıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok sıfır araba aldım hıc böyle şeyler duymadım yapan vardır tabıkı ama bayı 3-5 bin tl için kendını rıske atmaz bence.Bu arada gıttıgınız bayıde boya ölçen cıhaz vardır durumu anlatın beraber hemen ölçün ıcınızı ferahlatın ustaya gerek yok.saat gıbı bır alet boya durumunu gosterıyor.

hocam çok teşekkür ederim. inanın içimiz ferahlattınız

• survey85 S kullanıcısına yanıt
    Rıca ederım güle güle kullanın.saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 30 Ekim 2014; 0:38:21 >
  • quote:

Bence alacağınız bayiden boya ölçüm cihazı isteyerek kontrol ettirin. Çünki nakliye sırasında yada bayi otoparkında ufak kazalar olabiliyor.

Bazı bayiler bunları fırsat aracı olarak, hatasını belirterek daha düşük fiyatla satıyor, bazı bayiler tamir edip hatasını gizleyerek hiçbirşey olmamış gibi satıyor.
  • quote:

Yeni bir araba 🚗 alınırken böyle mide bulandıranlar çok olur. Siz onlara aldırmayın.
    Yeni aracınız hayırlı olsun.

Kazalı veya işlem görmüş 0 km araçlar alıcıya bildirilerek satışı yapılır.

Zamanında oto kiralama işi yaptığımdan bu tip işlem görmüş araba almıştım. Özellikle Tofaş grubu hasar geçirmiş araçları düşük fiyattan almak işime geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 30 Ekim 2014; 10:02:06 >

• Arkadaşlar merhaba. Daha önce sorulup cevaplandı ise şimdiden affola, ben bulamadım. Arabam 2013 Sportage, müzik sisteminde sadece iphone 4 destekleniyor. İphone 5 veya İphone 6 telefonlarını bağlayabilmem için ne yapmam gerekir? teşekkürler.
  • İstanbul'da hangi bayiyi önere bilirsiniz iyi indirim yapabilecek ? Sanırsam Sportage alacam dün alışveriş merkezinde gördüm çok heybetli duruyordu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilbobagging

Arkadaşlar merhaba. Daha önce sorulup cevaplandı ise şimdiden affola, ben bulamadım. Arabam 2013 Sportage, müzik sisteminde sadece iphone 4 destekleniyor. İphone 5 veya İphone 6 telefonlarını bağlayabilmem için ne yapmam gerekir? teşekkürler.

Dönüştürücü bi aparat mutlaka vardır. Malum sitelerden bi inceleyin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarman61

İstanbul'da hangi bayiyi önere bilirsiniz iyi indirim yapabilecek ? Sanırsam Sportage alacam dün alışveriş merkezinde gördüm çok heybetli duruyordu :)

Ben şişli Bayraktar ya da eyüpte ki Mar otoyu önerebilirim..İstanbul un hangi yakasindasniz ki?

• onur_bee kullanıcısına yanıt
    Avrupa Yakasındayım.
  • quote:

Avrupa Yakasındayım.

Çok fazla seceneginiz yok zaten. En mantiklisi arayin yada gidip goruserek fiyat alin.mutlaka indirim ve hediye uygulamasi oluyo her bayinin.

• quote:

İstanbul'da hangi bayiyi önere bilirsiniz iyi indirim yapabilecek ? Sanırsam Sportage alacam dün alışveriş merkezinde gördüm çok heybetli duruyordu :)

Mar Oto'dan Dilek Hanım'la görüşebilirsiniz.
  • sarman61 kullanıcısına yanıt
    İstanbul kartal da Tekkar dan ayhan beyi öneririm yardımcı ilgileniyor. bende geçen hafta araç aldım. ilgi alaka iyi..
  • Bilbobagging B kullanıcısına yanıt
    2014 de iphone 5s usb den bağladım ipod diye ekranda çıktı. eskiler sanırım desteklemiyor çüknü arabayı bana teslim ederken desteklemediğini söylemişlerdi.
  • namre3kutuk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler iletişime geçeceğim.
  • s.a

2012 yada 2013 model sportage almayı düşünüyorum, 2012 ile 2013 model arasında donanım farkı varmı? bide nette araştırırken gsl-gsl plus- comfort v.s v.s modelleri var donanım farkları nelerdir, hangi modeli en fullu? lpg ile uyumu nasıl?
    hangisi alınmalı hiç bilgim yok,
    arkadaşlar değerli fikirlerinize ihtiyacım var,
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr2001

s.a

2012 yada 2013 model sportage almayı düşünüyorum, 2012 ile 2013 model arasında donanım farkı varmı? bide nette araştırırken gsl-gsl plus- comfort v.s v.s modelleri var donanım farkları nelerdir, hangi modeli en fullu? lpg ile uyumu nasıl?
    hangisi alınmalı hiç bilgim yok,
    arkadaşlar değerli fikirlerinize ihtiyacım var,

Sorduğunuz tüm soruların cevapları bir önceki mesajlarda mevcut.
    Gdi motir lpg uyumu biraz sıkıntılı ve pahalı.comfort-concept-consept plus siralamasiyla gider.12 ile 13 arasında bir fark yok bildiğim kadarıyla.saygılar..

• 1.6 T-GDI motor Sportage'da 2015te sunulacak mı?
    Bilgisi olan...

• Valla zor gibi görünüyo.zaten öle bişi yapsalar satışlar tavan yapar..
  • 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.