Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.709.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Eco Mod performansı düşürür ve yakıt tasağrufu sağlar. Hızlanma ivmesini yavaşlatır. Şehir içi kullanımda genelde daha etkilidir. Yüksek hızlara çıkmanızı ve ani hızlanmalardaki tam performansı eco mod da verimli kullanamassınız. Eğer eco yu kapatırsanız aracınızın performans ve yakıt tüketimi artacaktır. Bunu bariz bir şekilde şehir içi trafiğinde farkedebilirsiniz.

Saygılarımla
  • Aklı başında yorumlarınız için teşekkürler.

Bende hemen hemen aynı şeyleri yazdım ama bazı arkadaşlar onları yabancılık suçladığı yazdılar. Selamlar

@maxfocus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 16 Ağustos 2014; 19:13:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spasmx

Merhaba Şimdilik Comfort manuel donanımda stok sıkıntısı yaşıyoruz. Emin olmamakla beraber şu anda tüm bayilerde ve milli stokta tükenmiş durumda. Yeni gelecek gemiyle gelmesi bekleniyor. Araçlar geldikden sonra fiyat görüşebiliriz. Çünki kampanya katkısı sürekli değişiyor sizi yanıtmak istemem.

Saygılarımla,

Merhaba,birkaç bayiden araştırma yaptım ,dolu yağmasından dolayı etkilenmiş arabalar ve etkilenmemiş araba diyerek 2 fiyat veriliyor.Bu konuda arabanın doludan etkilenmemiş araba olduğundan nasıl emin olabiliriz.Doludan etkilenen arabalara sadece vakumlama yapıldığı söylendi.Yeni gemi nezaman gelecek beklersek çok uzun sürermi en azından kafamız rahat almış oluruz.
  • maxfocus M kullanıcısına yanıt
    yakıt durumu aynen budur.
    ama biz kendimize özel duruma göre "benim araç şu kadar yakıyor" dediğimizde,
    birileri çıkıp da "kitap verisi bukadar,sizin dediğiniz kadar az yakması zaten mümkün değil" derse,
    işte o kişi bana dolaylı olarak "yalan yazıyorsun" demiş olur Sn.celebic .
  • ulki U kullanıcısına yanıt
    Dolu gören araçların tesliminde size hasar kabul beyanı imzalatmak zorundalar. Bu şekilde anlaşılır. yeni geminin ne zaman geleceği ile ilgili herhangi bir malumatım malesef yok. ama Dolu gören araçlarda onarım tamamen vakum sistemiyle boya veya herhangi bir çekiçleme işlemi yok içiniz rahat olabilir.
  • 1-şehir içi yakıt
  • 2-şehir içi yakıt
  • 3-şehir içi yakıt
  • quote:

Dolu gören araçların tesliminde size hasar kabul beyanı imzalatmak zorundalar. Bu şekilde anlaşılır. yeni geminin ne zaman geleceği ile ilgili herhangi bir malumatım malesef yok. ama Dolu gören araçlarda onarım tamamen vakum sistemiyle boya veya herhangi bir çekiçleme işlemi yok içiniz rahat olabilir.

cevap için teşekkürler,bu araçlarda 2.500 tl gibi ilave indirim veriliyor,ileride satarken sorun olmazmı.Vakumlandığı bir şekilde anlaşılmıyormu acaba? Eğer hiç bir şekilde zarara uğramayacaksam açıkçası bu araçlarıda düşünebilirim.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bugün itibariyle ben de aracıma veda ettim. Hepinize yardımlarınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Hoşçakalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural-can

Kia Sportage Yeni aldım. 2011 30binde 2.0 dizel..

1.6 lara kasa büyük gelir..Ya da o kasaya motor ve beygir küçük gelir :)

Sportage alacaksanız dizel alın. Beygir gücü arabanın genel gücüdür, Tork ise duran aracın kalkabilme ve hızlanabilmesidir.

1,6 da bu etkenler düşük..

2.0 yeni daha..200 km yaptım..karma..10.4 gösteriyor..Bakım yapılmamış...rezil bir hava filtresi çıktı..Şimdiden sonrasına bakacam..

Ancak..

Aracın çekişi süper...

Tipine diyecek bir şey bulamıyorum :)

Deri koltuk..cam tavan..sunruf...

İç plastikler iyi...

Süspansiyon biraz sert...ama arazi aracaında bu çok normal...

Virajlarda...binek kadar cesur dönemiyorsun..Araç yüksek bu da normal..

Daha önce WW vardı...Servis burnundan kıl aldırmıyor..bir işe boğulmuşlar...anlatamam..müşteri kaçacakmış..umurlarnda değil..Şikayet ettiğim vardı...geçen baktım..yerli yerinde..aynı şekilde devam ediyor...

Bunu servisinde oldukça güleryüzlü karşılandım..Fİltrelerime para almadılar..ilk seferlik..30 bin bakımı 630 tl verdim.Çayımı,çorbamı içip..nazarlığımı..ilk yardım setimi aldım.

Sunrufun perdesi basit olmuş :(

Bagaj ufak :(

Bel destek kolu komuşlar..bir şeye yaradığı yok..
    ------------------
    Sportage almasaydım ??

Qaşkai düşündüm..Kamyonet gibi içeri ses veriyor...Konfor yok..Nu kadar donanımsal durmuyor içi....

Captiva düşündü..nerdeyse 1 tl yakıyor muş...fabrikası gitti...İçini dar buldum..

Freemont harika bir araç...ancak piyasası yok...100 ün altna araç yok...

Böyle işte...

valla vural kardeş bendede sportage 2.0 plusu var büsürü jip kullandım bunun kadar çeken giden az yakan uygun fiyat başka seçenek yok bence sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaskurt

1-şehir içi yakıt

helal olsun kardeş ben o 8.4 şehir dışında ancak yakalıya biliyorum.benim arabada var ozaman bir ****lik :))) halbiki bakımlarınıda tam zamanında yaptırırım :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanheval

quote:

Orijinalden alıntı: ulaskurt

1-şehir içi yakıt

helal olsun kardeş ben o 8.4 şehir dışında ancak yakalıya biliyorum.benim arabada var ozaman bir ****lik :))) halbiki bakımlarınıda tam zamanında yaptırırım :(((

Hocam siz şehir içi ne kadar yakıt tüketiyorsunuz 100 km'de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulki

quote:

cevap için teşekkürler,bu araçlarda 2.500 tl gibi ilave indirim veriliyor,ileride satarken sorun olmazmı.Vakumlandığı bir şekilde anlaşılmıyormu acaba? Eğer hiç bir şekilde zarara uğramayacaksam açıkçası bu araçlarıda düşünebilirim.

2500 TL için uğraştığınıza değmez, en az 5-6000 gibi bir indirim olmalı bence. Vakumlansa bile mutlaka orijinalinden farklı olacaktır, ayrıca boyanın bir süre sonra çatlamayacağının garantisi yok. 2000 TL fazla verin, kafanız rahat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnsmz

quote:

Orijinalden alıntı: barantula

quote:

Orijinalden alıntı: snnsmz

ön panelden gelen tıkırtılardan bahsetmiyor arkadaş
    kapı tıkırtısı diyor
    sizde o da kronikse amenna

Benim yasadigim sorunlar:
    Gogusten gelen ses
    sunrooftan gelen ses
    sag kapidan gelen ses
    sag kapinin kapanmamasi
    hiz sabitleyicinin devreye girmemesi
    bagaj kapagindan gelen ses

aracin fazla dikkat cekmesi :)

oouuuwwww
    iyi iyi...
    satmış kurtulmuşsun

yok hocam olur mu hiç. aracımı çok seviyordum. mecburiyetten oldu bizimki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanheval

quote:

Orijinalden alıntı: vural-can

Kia Sportage Yeni aldım. 2011 30binde 2.0 dizel..

1.6 lara kasa büyük gelir..Ya da o kasaya motor ve beygir küçük gelir :)

Sportage alacaksanız dizel alın. Beygir gücü arabanın genel gücüdür, Tork ise duran aracın kalkabilme ve hızlanabilmesidir.

1,6 da bu etkenler düşük..

2.0 yeni daha..200 km yaptım..karma..10.4 gösteriyor..Bakım yapılmamış...rezil bir hava filtresi çıktı..Şimdiden sonrasına bakacam..

Ancak..

Aracın çekişi süper...

Tipine diyecek bir şey bulamıyorum :)

Deri koltuk..cam tavan..sunruf...

İç plastikler iyi...

Süspansiyon biraz sert...ama arazi aracaında bu çok normal...

Virajlarda...binek kadar cesur dönemiyorsun..Araç yüksek bu da normal..

Daha önce WW vardı...Servis burnundan kıl aldırmıyor..bir işe boğulmuşlar...anlatamam..müşteri kaçacakmış..umurlarnda değil..Şikayet ettiğim vardı...geçen baktım..yerli yerinde..aynı şekilde devam ediyor...

Bunu servisinde oldukça güleryüzlü karşılandım..Fİltrelerime para almadılar..ilk seferlik..30 bin bakımı 630 tl verdim.Çayımı,çorbamı içip..nazarlığımı..ilk yardım setimi aldım.

Sunrufun perdesi basit olmuş :(

Bagaj ufak :(

Bel destek kolu komuşlar..bir şeye yaradığı yok..
    ------------------
    Sportage almasaydım ??

Qaşkai düşündüm..Kamyonet gibi içeri ses veriyor...Konfor yok..Nu kadar donanımsal durmuyor içi....

Captiva düşündü..nerdeyse 1 tl yakıyor muş...fabrikası gitti...İçini dar buldum..

Freemont harika bir araç...ancak piyasası yok...100 ün altna araç yok...

Böyle işte...

valla vural kardeş bendede sportage 2.0 plusu var büsürü jip kullandım bunun kadar çeken giden az yakan uygun fiyat başka seçenek yok bence sizce ?

Ben Çok memnunum Dostum...

Yeni Erzurum dan döndüm..Toplam 3700 km yaptım..

Gidiş 1400 km yolun yarısı klima açık..opetten aldım...120 i aşmadım..7.4 ortalama ile yaklaşık 0,32 lira km ye yaktım...

Dönüş 140/150 basarak geldim..klima az açık..her iki seferdede ben dahil 3 kişi bagaj full..14 saatte kattettim..7,9 ortalama ile geldim...

---
    Uzun farları yeterli bulmadım..

Kornayı yeterli bulmadım...

Bu fiyata arabada daha detaylı yol bilgisayarı olmalı..

Ön direkler virajlarda harbiden sıkıntı...

Multimedya olmalı !

Yokuş aşağı giderken kimi yerlerde ön kampanalar kıpkırmızı oldu..

--------

Uzun yolda hiç yormuyor...

Araç harbiden güzel...her yanına gittiğimde...bu benimmi diyorum...

Özellik çok..milletin ağzı aşık kalıyor..Sunruuf falan..

Yakıttan memnun kaldım...Hiç sanmıyordum bu kadar az yakacağını..kısa bir ara 7,3 ü de gördüm...
  • 73000 tl ye 2014, dolu yağmış ve sorunsuz onarılmış Concept Plus otomatiği bırakıyorlar. sizce almak mantıklı mı ?
  • ulaskurt U kullanıcısına yanıt
    Sizin arac manual veya otomatik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamer6996

73000 tl ye 2014, dolu yağmış ve sorunsuz onarılmış Concept Plus otomatiği bırakıyorlar. sizce almak mantıklı mı ?

Bence alınır
    13000 tl fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamer6996

73000 tl ye 2014, dolu yağmış ve sorunsuz onarılmış Concept Plus otomatiği bırakıyorlar. sizce almak mantıklı mı ?

BEN 3,7,2014 TE 72000 TLYE ALDIM...İST.DAN PLUS DOLU YAĞMIŞ OTOMATİK HERŞEY DAHİL YAN BASAMAKLAR.
  • 
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.