Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.517
Cevap
100
Favori
476.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rinoplasti bu dediğiniz şikayete göre farklı bir şeydir sizin burnunuzda sadece eğrilik varsa septoplasti olmanız gerekir
    görünüş için ise rinoplasti fakat günümüzde rinoplasti çok manada kullanılıyor ne yazıkki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn0654

Önceki mesajınıza baktımda estetikte olucakmışsınız sanırım ,fiyat alıcam demişsiniz.Fiyatı ve kime yaptırdığınızı öğrenebilir miyim ? Korkmanızada hiç gerek olduğunu zannetmiyorum (ciddi bir ameliyat tabiki) bu işin yıllarca okulunu okumuş kişiler tarafından yapılacak, sizden daha önce kim bilir kaç kişiye yapmılmış bir müdahale sonuçta stres yapmanıza gerek yok.Keşke bende yeterlibparayı bulsamda ameliyata 15 gün kalsa

12 bin tl fiyat istediler burun + dudak estetiği için sanırım ya hiç estetik olmadan sadece sigortamdan develüasyon ameliyatı olacağım ya da başka bir hastahane/doktor bulacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 20 Şubat 2015; 20:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afrozencisi

Sağol kardeşim sende eksik olma tamponun çıkması için gün sayıyorum doktorla ameliyat esnasında konuşmuştum eskiden daha zormuş 2 metre uzunluğunda gazlı bezi burna sokuyorlarmış ve çıkarken çok acıyormuş sırf bu yüzden ameliyat olmuyordu hastalar diyor biz bir deli cesaretiyle olduk bakalım inşallah pişman olmam tamponlar çıksın kafamı yastağa koyup şöyle bir 12 saat uyuyacağım :) ameliyat olacak olup diğer uzun mesajımı okumayanlar lokal olmayın arkadaşlar genel olun soru varsa cevaplarım.

O tamponların alınırken oluşturduğu his bambaşka tatlı bir acı hafif kaşıntı bir anda beyne oksijen doluşu müthiş bi duyguydu çok tırsmıştım ama bişey yokmuş sen de çook rahat ol ,d

• Yamuk ve yüze göre büyük bir burnu ameliyat için ne kadar ücret alırlar özelde?
    17 yaşında burnum kırılmıştı o zamanlar ameliyat yapamadılar basit birşeylerle geçiştirdiler.Burnumun bir deliği geniş diğeri dar.Eğriliği düzelttirip rahat nefes alma bir de yapmışken biraz küçülttürmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eg90

Hiç sanmam, gidemezsin hadi kendini iyi hissettin gideyim dedin, bence gitme ! Çok kolay enfeksiyon kapabilirsin, gerçekten çok zorlu bir ameliyat yani nefes vs sorunu olmayan arkadaşlar rhinoplasti tavsiye etmiyorum arkadaşlar, şimdiden herkese çok geçmiş olsun..

Hocam peki 6. günde gidebilir miyim, 6 güne biraz toparlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syme

Rinoplasti ameliyatından sonra 4 günde ne kadar normale dönerim, 4. günde tiyatro çalışmalarına gidebilir miyim?

ben bir ameliyat olmuştum septoplasti mi rinoplasti mi tam emin değilim sadece burundaki kemiği kazıma işlemiydi eğer seninki de ondan ise 4 gün sonra istediğini yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi

2 yil aradan sonra tekrar bi before-after yapayim dedim.Bugun de disim yuzunden bir ameliyat gecirdim.Ameliyat olunca insanin fotograf koyasi geliyor artik.Aliskanlik oldu.

Ameliyat olmayi dusunenlere olanlara kolay gelsin.

Ameliyatiniza estetik cerrah girdimi yoksa kbb uzmanimi yapti.ameliyattan once burun dusmesi olayimi duydunuzmu ona karsi onlem falan alindimi. Rinoplastimi yoksa septum ameliyatimi oldunuz

hocam 10 numara burnunuz olmuş Allah bozmasın, bende düşünüyorum ameliyat olmayı hem nefes problemim var hemde şeklinden memlun değilim
    bi kaç sorum var cevaplarsanız çok işime yarar

sizin nefes sorununuz var mıydı, düzeldi mi? nasıl bir ameliyattı, hangi doktora yaptırdınız, ne kadar ödediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi

2 yil aradan sonra tekrar bi before-after yapayim dedim.Bugun de disim yuzunden bir ameliyat gecirdim.Ameliyat olunca insanin fotograf koyasi geliyor artik.Aliskanlik oldu.

Ameliyat olmayi dusunenlere olanlara kolay gelsin.

Ameliyatiniza estetik cerrah girdimi yoksa kbb uzmanimi yapti.ameliyattan once burun dusmesi olayimi duydunuzmu ona karsi onlem falan alindimi. Rinoplastimi yoksa septum ameliyatimi oldunuz

hocam 10 numara burnunuz olmuş Allah bozmasın, bende düşünüyorum ameliyat olmayı hem nefes problemim var hemde şeklinden memlun değilim
    bi kaç sorum var cevaplarsanız çok işime yarar

sizin nefes sorununuz var mıydı, düzeldi mi? nasıl bir ameliyattı, hangi doktora yaptırdınız, ne kadar ödediniz?

Yanlis kişiyi alintiladiniz sanirim.ama bende burun ameliyati oldum 3 ay oldu simdilik bir sorun yok hem nefes alma sorunum hemde burnumdaki egrilik duzeltildi

• quote:

quote:

Rinoplasti ameliyatından sonra 4 günde ne kadar normale dönerim, 4. günde tiyatro çalışmalarına gidebilir miyim?

ben bir ameliyat olmuştum septoplasti mi rinoplasti mi tam emin değilim sadece burundaki kemiği kazıma işlemiydi eğer seninki de ondan ise 4 gün sonra istediğini yapabilirsin

Hocam benimki rinoplasti, ağır bi ameliyat burnum çok yamuk ve kırık hiç nefes alamıyorum neredeyse, buna rağmen ameliyat sonrası 6 günde normale dönebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syme -- 22 Şubat 2015; 21:01:11 >
  • Ankarada estetik ameliyatı olan varmı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eg90

Hiç sanmam, gidemezsin hadi kendini iyi hissettin gideyim dedin, bence gitme ! Çok kolay enfeksiyon kapabilirsin, gerçekten çok zorlu bir ameliyat yani nefes vs sorunu olmayan arkadaşlar rhinoplasti tavsiye etmiyorum arkadaşlar, şimdiden herkese çok geçmiş olsun..

Hocam peki 6. günde gidebilir miyim, 6 güne biraz toparlar mı?

Çok zor bir ameliyat, yok ben risk alirim sorun olursa yeniden olabilirim diyorsan git tiyatroya. Doktoruna bir danış, benim dr 10 gün evden çıkma banyoda yapma demişti leş gibi olmuştum ya. Allah olacaklara sabır versin.

• quote:

Zaten mosmor ve şimşiş bir suratla dışarı çıkmak istemeyeceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutluk Şad

quote:

Zaten mosmor ve şimşiş bir suratla dışarı çıkmak istemeyeceksiniz

Olm internette kol gibi para alan estetikçilerin sitelerinde falan hep 4. gününde sanki hiçbir şey olmamış gibi bir yüzle bakan hastalar vardı, o iş öyle değil mi illa kan morluk dehşet gözyaşı ve ihtiras oluyo mu kaç günde normale dönüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syme -- 24 Şubat 2015; 8:08:44 >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam benimki rinoplasti, ağır bi ameliyat burnum çok yamuk ve kırık hiç nefes alamıyorum neredeyse, buna rağmen ameliyat sonrası 6 günde normale dönebilir miyim?

rinoplasti oldum 3 gun sonra işe gittim

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte bu ya bana bunlarla gelin, hocam peki o günkü durumunuz ağız burun kayık mıydı normale yakın mıydı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İşte bu ya bana bunlarla gelin, hocam peki o günkü durumunuz ağız burun kayık mıydı normale yakın mıydı?

Yok dostum aslan gibiydim biraz abarti olabilir ama biraz abarti burnumdan kan bile gelmedi sargiliyken burda abarta abarta anlatiyorlar hatta biri burnumdan kan fiskirdi demisti :) ameliyattan sonra kusardin dediler ne kusmasi ameliyattan ciktim bebekler gibi uyudum sabah hasteneden cikip metrobusle evime gittim istanbulda saglam halinle metrobuse binmek yurek ister ben o halimle bindim...

• medicana diş hastanesine gitmek istiyorum iyimidir sizce?
  • Burnum suan boyle ve sol taraftan neredeyse hic nefes alamiyorum. Surekli agzi acik uyumaktayim bundan dolayi. Kbb ile gorustum gorusunuyle alakali ozel bisey istiyorsan estetikte ameliyat olucaksin eger nefes alma konusunda rahatlamak istiyosan bizde ameliyat olucaksin dedi ve burnunda kabul edilebilir hani normal bir gorunuste olucak dedi. Ben ozel bir sekil vs istemiyorum sadece şu hali duzelsin yeter cunku hic hosuma gitmiyor bir an once kurtulmak istiyorum suan sinavlarim vs. var bittikten sonra ameliyati dusunuyorum. Ameliyat olmus arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

Ameliyat sonrasi duzgun bir buruna sahip olur muyum? Normal olsun yeter suan cok uzun karadenizlilere benziyorum ve hosuma gitmiyor (kimseye hakaret etmiyorum karadeniz insani candir ama benim hic hic hosuma gitmiyor ) ameliyat olmus arkadaslar ameliyat hakkinda da bilgi verirse sevinirim.
    Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi
  • Benim şafak 6, Haftaya cuma günü sabah 11.30 gireceğim ve 14.30 gibi çıkacağım kısmetse.
  • Genel anastezi mi yoksa lokal mi oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.