Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.517
Cevap
100
Favori
476.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Estetik olali 6 gün oldu bu ilk ameliyattan ciktiktan sonra

• pazartesi günü ben de ameliyat olucam aşırı derecede tırsıyorum :S
  • lSight kullanıcısına yanıt
    SS isterik Hadi kardeşim geçmiş olsun , atlattın kurtuldun darısı bana
  • Senden de bekliyorum SS
    Bende eylülde olacam bende fena tırsıyorum
  • Evet beyler dün sabah saat 9 sularında ameliyat oldum.Genel anestezi yaptılar.Çekiniyordum anesteziden biraz ama hastaneye gidince korku morku kalmadı.Problemlerim kemik eğriliği,et büyüklüğü ve burnumun sol tarafında kist olmasıydı (estetik yaptırmadım ) doktor üçünüde hallettik dedi.Yaklaşık 1-1.5 saat sürmüş ameliyat ,çıktığımda hiç ağrım sızım olmadı şimdi de hala yok.Şu an için tek problem tamponların yaptığı basınç oda çekilmez bişey değil.Yemek yerken ve su içerken biraz sıkıntı oluyor o kadar.Tamponları yarın sabah alıcak.Yüzüm hiç morarmadı biraz şişlerim var tabiki şimdilik iyiyim yarın bir de tamponlar alınsın öyle bir burnu denemek lazım :) Bu arada burnumdan orta parmağımın boyu kadar da kemik çıktı aldım onuda saklıyorum :)

• lSight kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yeni burnun , içimi rahatlattın uff inanılmaz sevindim , yarın tamponları alınıncada yaz , şöyle derin derin çek nefesi doldur akciğeri. Kemik mekik istemiyom vermesinler bana içim kalkar kusarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Senden de bekliyorum SS
    Bende eylülde olacam bende fena tırsıyorum

Merak etmeyin hocam o masadan kalkabilirsem inşallah mutlaka atıcam ss :D
  • Sakın ölme , ölürsen bende ameliyat olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Evet beyler dün sabah saat 9 sularında ameliyat oldum.Genel anestezi yaptılar.Çekiniyordum anesteziden biraz ama hastaneye gidince korku morku kalmadı.Problemlerim kemik eğriliği,et büyüklüğü ve burnumun sol tarafında kist olmasıydı (estetik yaptırmadım ) doktor üçünüde hallettik dedi.Yaklaşık 1-1.5 saat sürmüş ameliyat ,çıktığımda hiç ağrım sızım olmadı şimdi de hala yok.Şu an için tek problem tamponların yaptığı basınç oda çekilmez bişey değil.Yemek yerken ve su içerken biraz sıkıntı oluyor o kadar.Tamponları yarın sabah alıcak.Yüzüm hiç morarmadı biraz şişlerim var tabiki şimdilik iyiyim yarın bir de tamponlar alınsın öyle bir burnu denemek lazım :) Bu arada burnumdan orta parmağımın boyu kadar da kemik çıktı aldım onuda saklıyorum :)

kemiği veriyolar mı , bendende bi o kadar çıkar
  • Ameliyat olan arkadaşlar estetik yaptıranlar bilgi verebilir lermi acaba.
    Estetik süresi neye göre işliyor.Burnunuzun son durumu nasıl.Ameliyat sonrası yüzünüzün hali nasıl oluyor.Yani içimde korku var aslında.Ya kötü olursa diye.Bilgi verirmisiniz lütfen.
  • quote:

Sakın ölme , ölürsen bende ameliyat olmam

Şaka bir yana en çok da kafamı anestezi olayı karıştırıyor.Uyanamama korkusu falan çok kötü duygular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wandering_fitzy

quote:

Sakın ölme , ölürsen bende ameliyat olmam

Şaka bir yana en çok da kafamı anestezi olayı karıştırıyor.Uyanamama korkusu falan çok kötü duygular.

Aynen
  • Arkadaşlar burun estetik ameliyatı artık eskisi kadar korkulacak ameliyatlar değil, fakat ameliyat öncesi beklentinin hasta ve hekim arasında çok iyi şekilde konuşulması gerekmektedir.
    Ben bir KBB hekimi olarak bu konuda sorularınızı yanıtlayabilirim.
    Sorularınız için
    http://www.drozgurkemal.com/ILETISIM_-_DROZGURKEMAL.html
    bilgi için
    http://www.drozgurkemal.com/RINOPLASTI_%28BURUN_ESTETIGI%29.html
    twitter
    @drozgurkemal3
  • Burun ameliyatları, eskisi kadar korkulacak ameliyatlar değil. Gün geçtikçe ameliyatlar hasta için daha kolay hale gelmektedir. Ameliyat için karar aşamasında hasta hekim ilişkisi çok iyi bir şekilde belirlenmeli, beklentiler ve olası komplikasyonlar çok iyi bir şekilde konuşulmalıdır.
    Sık burun estetiği yapan bir KBB uzmanı olarak konu ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim.
    iletişim
    http://www.drozgurkemal.com/ILETISIM_-_DROZGURKEMAL.html
    detaylı bilgiler için
    http://www.drozgurkemal.com/RINOPLASTI_%28BURUN_ESTETIGI%29.html
    http://burunestetigisamsun.blogspot.com.tr/
    twitter
    @drozgurkemal3
  • Bunun İçin Üye Oldum kullanıcısına yanıt
    hocam burnunun şimdiki hali varmı atarmısın ?
    benim burun yamuk garip bi burnum var sağ taraaf tıkalı vs atma şansın varsa resim alabiliirm
  • Benim burnum Şah İsmail'in burnu gibi.(http://tr.wikipedia.org/wiki/I._%C4%B0smail) Hafif bir çıkıntı var ama fotoğraflarda falan yandan bakınca hiç hoş durmuyor bence. Arkadaşlar falan önemli olmadığını söylüyor o kadar ama ben taktım kafaya. Yaş 20. Bu saatten sonra gelişme değişme olmaz heralde. Geniz eti de var ama onun bir zararı yok diye düşünüyorum. Doktor gene bir kontrol eder ama zorunlu olmadığı müddetçe aldırmam.

Tamponsuz burun ameliyatı afişi görmüştü Medisu Hastanesinde. 1500 lira idi sanırsam ücreti. İstanbul'a gidiyorum bu yıl. Sizce ben bu ameliyatı istanbulda olsam kaç gün yatmam gerekir. Ne kadar bir süre hastanede dururum. Canım diğerleri gibi çok kıymetli. Acı çekmek istemiyorum. Ne kadara mal olur bu işlem sizce? Önerebileceğiniz doktor veya hastane var mı?
  • Arkadaşlar benimde burnum yamuk. Estetik olacagım büyük ihtimalle ama daha doktora filan gittigim yok yazın olmak önerilmedigi icin. Kısın gidip hemen olmayı düsünüyorum. Olan arkadaslar süreci nasıl gecirdiler acısı nasıl sonucundan memnun kaldılar mı ve fiyat olarakta ne kadar ödediler söyleyebilirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymalı danino

hocam burnunun şimdiki hali varmı atarmısın ?
    benim burun yamuk garip bi burnum var sağ taraaf tıkalı vs atma şansın varsa resim alabiliirm

Bugun alcim cikti sargiya alindi cok ödem varmis doktor oyle dedi zaten eskisinden daha buyuk duruyo

• An itibari ile ameliyattan cikmis bulunmaktayim gercekten dert ettigim kadar da yokmus su an durumum gayet iyi korkamayin arkadaslari ben bile oldum bunu bir damla kani gorunce bayilan ben

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.