Şimdi Ara

Süleyman Demirel Üni Ön kayıt formu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
6.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar s.a ön kayıt formunda bu sorulara ne diyicez

İsteğe Bağlı Hazırlık Eğitimi Almak İstiyormu? EVET - HAYIR /

Temel Bilgi Teknolojileri Dersi Muafiyet Sınavına Girmek İstiyorum EVET HAYIR
    İngilizce Dersi Muafiyet Sınavına Girmek İstiyorum EVET HAYIR

• uppp
  • arkadaşlar lütfeny ardım ediniz.
  • isteğe bağlı hazırlık eğitimi bölümünde eveti veya hayırı seçebiliyosan hazırlık senin isteğine bağlı demektir. Ama hayır işaretliyse ve değiştiremiyosan ya hazırlık yoktur yada hazırlığı okumak mecburidir.

temel bilgi teknolojileri muafiyet sınavına girer ve o sınavı geçersen o dersten sorumlu olmuyosun. yani derslerine bile gelmiyosun. ama geçemezsen normal dersine geleceksin onun.

ingilizce muafiyet sınavıda aynı şekilde. geçersen ingilizce dersinden muafsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ant_alican

isteğe bağlı hazırlık eğitimi bölümünde eveti veya hayırı seçebiliyosan hazırlık senin isteğine bağlı demektir. Ama hayır işaretliyse ve değiştiremiyosan ya hazırlık yoktur yada hazırlığı okumak mecburidir.

temel bilgi teknolojileri muafiyet sınavına girer ve o sınavı geçersen o dersten sorumlu olmuyosun. yani derslerine bile gelmiyosun. ama geçemezsen normal dersine geleceksin onun.

anladım yani şöyle bişeymi

sınavına girip verirsem o dersi görmicem girip vermezsem o dersi görücem
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcTeknik36

quote:

Orijinalden alıntı: ant_alican

isteğe bağlı hazırlık eğitimi bölümünde eveti veya hayırı seçebiliyosan hazırlık senin isteğine bağlı demektir. Ama hayır işaretliyse ve değiştiremiyosan ya hazırlık yoktur yada hazırlığı okumak mecburidir.

anladım yani şöyle bişeymi

sınavına girip verirsem o dersi görmicem girip vermezsem o dersi görücem

evet. dersleri görmiceksin, vize ve finallerde onlarla uğraşmicaksın.

• https://obs.sdu.edu.tr/Public/OGRNoBul.aspx

23 ağustos günü aktifmiş arkadaşlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipsiz_uçurtma -- 20 Ağustos 2012; 1:42:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.