Şimdi Ara

PES 2011'in Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
17.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       İşte sonunda, EA'den sonra Konami de futbol oyunu sevdalıları için PES 2011'in çıkış tarihini bugün yayınladı.

Son zamanlarda bileğini bükemediği FIFA'ya karşı galibiyet yemini eden Konami, PES 2011'in çıkış tarihini 8 Ekim olarak belirledi, yani 1 Ekim'de çıkacak olan FIFA 11'den 1 hafta sonra oyun çıkışını yapacak.

Bu sene bambaşka bir PES göreceğimizi umuyorum, eğer aksi olursa ki son senelerdeki büyük düşüş, PES serisini uçurumun eşiğine sürükleyebilir. Bakalım 1 hafta içinde göreceğimiz 2 futbol efsanesinin akibeti ne olacak? Ekim'in ilk haftası çok şeye gebe görünüyor.

PES 2011'deki ve FIFA 11'deki yenilikleri daha yakından tanımak için sitemize yeni eklenen oyunun ön incelemelerine buradan ulaşıp göz atabilirsiniz. 

• bu oyundan çok şikayet gelecek çook.
  • Oyunun alt tarafı bi gün erken çıkması ona meydan okuması anlamına mı geliyor? Bi gün sonra çıksa intikam alamazdı zaten. Garip bi haber olmuş :D
  • Yahu bu haberleri kim yazıyor ? Bükemediği eliymiş falan filan. Sana göre bükemedi bana göre büktü kardeşim. Sen pesi beğenmezsin ama başkası beğenir senin işin haberi tarafsız yazmak. Hele böyle büyük fanatiklerinin olduğu oyunlar ile ilgili haber yazarken daha tarafsız olmak zorundasınız. Türkiyedeki cafelerde hala PES oynanıyor bunu unutmayın dikkatli olun biraz.
  • Evet Türkiye'deki kafelerde halen Pes oynanıyor olabilir ama bu global çerçevede Fifa'nın Pes'ten daha iyi bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor :) İnceleme notlarının ortalamasını Türkiye'deki kafelere göre mi belirleyeceğiz ? :) Kaldı ki oyuncu profilinin kalitesi de oldukça sığ haldeyken...
  • @surlarönüne kimse sana zorla haber okutmuyor ... beğemiyorsan başka sitelere ... bence haberde hiçbir tuhaflık yanlışlık yok . ayrıca bükemediği eli diyorsa satış rakamlarından ve popüleritesinden bahsediyordur ki buda sana bana göre değişecek bir şey değil .
  • @brk135

destek için teşekkürler. brk135'in dediği gibi ben FIFA'yı daha çok sevdiğim için "bükemediği el" tabirini kullanmadım. Son zamanlardaki satış rakamları ve inceleme notları bunun gösterdiği için bunu kullandım.

@saidbaba

Gerçi 30 Eylül çıkış tarihi Amerika'nınmış, bunu güncelledim ama bilgilenmen mayetinde bu duruma açıklık getireyim. Aynı kategoride 2 oyun aynı zaman diliminde çıkarsa ki bu 2 gün içindeyse bu kesinlikle firmanın (konami) EA'den korkmayıp satışlarını etkilemesi pahasına da olsa PES 2011'i satışa çıkarması anlamına gelir ki bu da meydan okumadır.

Teşekkürler
    Haberi yazan (!) - Levent Polater
  • yaaw gine çalacaklar fifa dan bu sene yapatıkları gibi onun için fifa dan geç çıkarıyorlar
  • @LPTRASH
    PES bir hafta sonra çıkıyormuş (yaptığın güncellemeye göre) o zaman FIFA PESe meydan okumuş oluyor. :) Benim demek istediğim bu çekişmenin oyunların çıkış tarihleriyle bi alakası olmaması. Bi gün önce çıksa fifaya meydan okuyan pes, şimdi fifadan bi hafta sonra çıkınca fifa tarafından ezilmiş olması gerek. Umarım demek istediğimi anlamışsındır..
  • oyunun kimyası çok değişti güzel olacak güzel
  • dedikleri gibi fifa 11 konsollarla aynı olursa bu sene pes diye bişe kalmaz benim görüşüm
  • PES herzamann futbol oyunlarının vazgecilmezi olmuştur ama 2011 deki grafikleri bana biraz tartışılıcak gibi geliyor.Belkide biraz şımardılar ha ne dersiniz..
  • bazı şeyleri deyiştirremeyiz ne gibi derseniz fıfanın herzaman için pesten üstün olmasını konami gidip easportun çalışanlarının ellerinden öpsünler ..........

..........FIFA FOREVER........
  • pes yine berbat olçak.
  • haber banada pek mantıklı gelmedi.pes 2010 fifa 2010 dan çok daha iyi bir oyun.satış rakamlarına gelince fifanın pazarlanması daha iyi başkada bieyi yok.bebek oyunu
  • quote:

haber banada pek mantıklı gelmedi.pes 2010 fifa 2010 dan çok daha iyi bir oyun.satış rakamlarına gelince fifanın pazarlanması daha iyi başkada bieyi yok.bebek oyunu

Sen git ps3 cafede pes oyna bebeymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaatliBomba

oyunun kimyası çok değişti güzel olacak güzel

Umarım dediğin gibidir.
  • robotlar geri dönüyor 8 ekim'de tüm bayilerde :D
  • Arkadaşlar hala pes mi fifa mı tartışması yapıyoruz.Bakın fifa 2010'u i7 işlemcili hd 5870 ekran kartımla oynadığım bilgisayarımda resmen oyuncular kukla adamlara benziyordu balon bir top ve küçük küçük adamlar aynı bilgisayarda en azından pes 2010'dan futbol zevki aldım eğer ki fifa 2010 konsollar için yaptığı oyununun grafik motorunu 2010'da pc'ler içinde kullansa kesinlikle bu pazarı ele geçirirdi.İnşallah pc de bu sene fifa bizi hayal kırıkığına uğratmaz ağabeiymle fifa 2002'de oynadığımız renkli multiplayer maçlarını bizde artık yeni grafiklerle oynamak isteriz .
  • pes 2010 daha güzel olacak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.