Şimdi Ara

Champion Tavsiye Ana Konu (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.691
Cevap
40
Favori
433.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vayne(deniycem) Riven Caitlyn arasında kaldım arkadaşlarım Caitlyn i ele dediler siz ne dersiniz takım kuruyoruz da şöyle olucak
    Volibear
    Nocturne
    Fiora
    Renekton
    Ben(..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: katarto3

Vayne(deniycem) Riven Caitlyn arasında kaldım arkadaşlarım Caitlyn i ele dediler siz ne dersiniz takım kuruyoruz da şöyle olucak
    Volibear
    Nocturne
    Fiora
    Renekton
    Ben(..)

AP olmadan botları yenersiniz.
  • saol cevabı olan varmı?
  • quote:

Vayne(deniycem) Riven Caitlyn arasında kaldım arkadaşlarım Caitlyn i ele dediler siz ne dersiniz takım kuruyoruz da şöyle olucak
    Volibear
    Nocturne
    Fiora
    Renekton
    Ben(..)

Ap carry eksiğiniz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz523

quote:

Volibear
    Nocturne
    Fiora
    Renekton
    Ben(..)

Ap carry eksiğiniz var.

+1
    aoe dmg vuran bişey almanı öneririm , kennen , fiddlestick , morgana gibi pahalı bişi istiyosan cassiopeia, gelmedi aklıma başka
  • quote:

Volibear
    Nocturne
    Fiora
    Renekton
    Ben(..)

oraya bi ap bi tane de ad ranged lazım.
  • Main olarak mid ap carry gidiyorum yeni bir champion arayışındayım fakat karar veremedim

Kassadin
    Fizz
    Xerath
    Belki malzahar yada galio
    bunları düşünüyorum ama

kimi alsam önerileriniz varsa bekliyorum(3150 , 4800 yada 6300)

anivia cass vlad ryze akali annie kennen lb morgana nidale twisted fate bende olan championlar
  • quote:

Volibear
    Nocturne
    Fiora
    Renekton
    Ben(..)

Siz bu takımla varya karşıdaki herifler +150 armor kassın anca sinek avlarsınız... Renekton ve fiora daki tezatlık ayrı zaten, Volibear nocturne ikiside jungle ? Ne Ap mid var , nede support ? Bot oyunlarına karşı iş görür ama +30 lwl en kötü takım bile ap siz başlamıyor... Takımı iyice düşşünün bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vörç

Main olarak mid ap carry gidiyorum yeni bir champion arayışındayım fakat karar veremedim

Kassadin
    Fizz
    Xerath
    bunları düşünüyorum ama

anivia cass vlad ryze akali annie kennen lb morgana nidale twisted fate bende olan championlar
  • quote:

quote:

Main olarak mid ap carry gidiyorum yeni bir champion arayışındayım fakat karar veremedim

Kassadin
    Fizz
    Xerath
    bunları düşünüyorum ama

Malzahar nedense bana daha ilgi çekici gelmiştir... Kassadin bi kere kesinlikle ban yiyor oyunlarda... Alternatif olarak sana lux önerebilirim oda çok zevkli olabiliyor

• Solotop önerisi lazım riven ve ırelia arasındayım.

Birde solotop olurmu bilmem ama volide acayip hoşuma gitmeye başladı bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J. MacTavish

Solotop önerisi lazım riven ve ırelia arasındayım.

Riven, early gamede ireliadan güçlü fakat oyun uzarsa irelia skillerinin işlevselliğinden dolayı rivendan daha iyi konuma geliyor. Volibeardan solo top oluyor ama pek tercih edilmiyor nedenini bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UchihaEziği

quote:

Orijinalden alıntı: J. MacTavish

Solotop önerisi lazım riven ve ırelia arasındayım.

Riven, early gamede ireliadan güçlü fakat oyun uzarsa irelia skillerinin işlevselliğinden dolayı rivendan daha iyi konuma geliyor. Volibeardan solo top oluyor ama pek tercih edilmiyor nedenini bilmiyorum.

Evet hocam bende riven irelia arasındaydım.Çok başabaştılar tabi irelia daha ucuz ordan yırtıyodu.Sonra bugün arkadaş dedi benim bonusuda al bi zahmet.Girdim onda voli varmış.Bakıyım dedim ilk oyunumda feedlemedim açıkçası ondan hoşuma gitti.Geri atıyo fearı falan offtank kastım teke tekte affetmiyordum.

• Kolay gelsin

Volibear almak istiyorum ama sabırsızlıktan para biriktiremiyorum mundo veya amumu düşünüyorum
    Sizce bu 2 sinden hangisi daha çok iş yapar mundo'yu denemiştim hoşuma gitmişti fakat amumu denemedim volibear öncesi denemelimiyim ? (volibear'ı da pbe de denedim) yoksa amumu veya mundo alarak ve volibearı erteleyerek birşeyler kaybedermiyim ? singed hakkında görüşlerinizi de alabilirim.. 3150 ye iş yapabilecek rahat kullanılabilen tankta olabilir. Jungle oynamıyorum runelerim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 2 Mayıs 2012; 2:51:03 >
  • dotada üst seviye oyuncuyum lol oynuyorum arkadaşlar çağırdığı zamanlar pek bir bilgim yok öyle ahım şahımda herolarım olsun derdinde değilim
    takım içi tank oynamak istiyorum tank için leona karakteri hoşuma gitti 4k para var şimdi onu aldıktan sonra full defans rune masteries yapıcam ama rune hakkında bilgim sıfır tier 3 en iyisiymiş sanırım IP yi heroya değilde runeye yatıracağımdan en iyi def alanındaki öneri runeleriniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekosfer147

dotada üst seviye oyuncuyum lol oynuyorum arkadaşlar çağırdığı zamanlar pek bir bilgim yok öyle ahım şahımda herolarım olsun derdinde değilim
    takım içi tank oynamak istiyorum tank için leona karakteri hoşuma gitti 4k para var şimdi onu aldıktan sonra full defans rune masteries yapıcam ama rune hakkında bilgim sıfır tier 3 en iyisiymiş sanırım IP yi heroya değilde runeye yatıracağımdan en iyi def alanındaki öneri runeleriniz nelerdir?

Tier 3 runeleri 20 levelden sonra alabilirsin. Sarıları Armor- Mavileri Magic Resist- Büyükleri health- Kırmızılarıda Armor alırsan early gamede çok büyük avantaj sağlar. Tank olarak leona iyidir ama oyuna yeni başladıysan garenla daha rahat oynarsın. Farmda rahatlık adına kırmızıları attack damage rune alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriss

Kolay gelsin

Volibear almak istiyorum ama sabırsızlıktan para biriktiremiyorum mundo veya amumu düşünüyorum
    Sizce bu 2 sinden hangisi daha çok iş yapar mundo'yu denemiştim hoşuma gitmişti fakat amumu denemedim volibear öncesi denemelimiyim ? (volibear'ı da pbe de denedim) yoksa amumu veya mundo alarak ve volibearı erteleyerek birşeyler kaybedermiyim ? singed hakkında görüşlerinizi de alabilirim.. 3150 ye iş yapabilecek rahat kullanılabilen tankta olabilir. Jungle oynamıyorum runelerim yok

Amumu-Mundo jungler championlar lanede heba edilmemesi lazım. Ben gangplank al derim ilk Q uplayıp adamı taciz edersen pek karşı koyamaz. Birinci seçenek olarak gangplank öneriyorum. Farmım çok iyi diyorsan nasusun Qsu minion ve adam kestikce güçlenir(Q skili ile kesmen lazım). Latede carryleri rahatlıkla saf dışı bırakabilirsin. Kulelerle teke tek yapabilirsin.Gp iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: UchihaEziği

quote:

Orijinalden alıntı: Kriss

Kolay gelsin

Amumu-Mundo jungler championlar lanede heba edilmemesi lazım. Ben gangplank al derim ilk Q uplayıp adamı taciz edersen pek karşı koyamaz. Birinci seçenek olarak gangplank öneriyorum. Farmım çok iyi diyorsan nasusun Qsu minion ve adam kestikce güçlenir(Q skili ile kesmen lazım). Latede carryleri rahatlıkla saf dışı bırakabilirsin. Kulelerle teke tek yapabilirsin.Gp iyidir.

Teşekkürler gp zaten var bende ben tank tarzı squishy olmayan champ. arıyorum tavsiyen için teşekkürler nasus'a bakıcam.

• Takım değişti
    Volibear/Shyvana
    Kennen
    Vladimir/LeBlanc/Heimerdinger/annie
    Renekton/Irelia
    Jarvan/Pantheon
  • quote:

Takım değişti
    Volibear/Shyvana
    Kennen
    Vladimir/LeBlanc/Heimerdinger/annie
    Renekton/Irelia
    Jarvan/Pantheon

kennen support mu oynucak ? Kennen mid gitti diyelim tamam... Heimerda support kassın... Renekton solo top gönderdik.SHyvana jungle kasıyor... Range ad carry ? Onuda pantheon mu yapsın ? Yine sıkıntı var... Bi tane range ad carry bence her oyunda farz. Bir an önce farmlayıp damage kasıp kill alıcak olan zaten carry... Karşınıza bir range ad carry bir heal support gelse pert olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aumar -- 2 Mayıs 2012; 14:08:27 >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.