Şimdi Ara

Turkcell numara değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
9.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim bi numaram var 544 lü (su an avea lı) ben bunu turkcelle taşıyıp numaramı değiştirebilirmiyim turkcellde 3 tl ye numara değiştirme varmış faturasız hatta. Bu olayı TİM e sorduğumda olmaz dedi. Turkcelle msj attığımda olur dedi.

Siiz Turkcell ailesinin bir parçası olarak görmekten memnuniyet duyarız.
    Hattınız, Turkcell'den hizmet almaya başladıktan sonra, sizin için ayrılmış numaralar arasından seçim yaparak numaranızı değiştirebilirsiniz.
    Saygılarımla,
    Aysel KUŞ

Müşteri Çözüm Merkezi
    TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.

Şimdi bu olurmu olmazmı?

• Evet ben de numaramı değiştirdim
    tekrar aradım müşteri hizmetlerini,bu numarayı beğenmedim,değiştirecem dedim
    ilk değiştirmeden sonra 30 gün geçmesi gerekir daha sonra arayın değiştirelim dediler.
  • Tesekkur ederim cevaplar için. Hemen bugün Turkcelle taşıyorum sonrasında yeni 53* lu numaramla sizlere merhaba diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutokan

Tesekkur ederim cevaplar için. Hemen bugün Turkcelle taşıyorum sonrasında yeni 53* lu numaramla sizlere merhaba diyorum :)

Numara taşıma ile gelip, Turkcell 531 li numaralardan alabiliyorsun.
    Telefonla müşteri hizmetlerini araman yeterli, hatta numara taşıma ile geldiğin için ücrette alınmıyor aklınızda olsun...
    Tecrübe ile sabit...
  • müşteri hizmetlerini arayarak numaranı değiştirebilirsiniz
  • numara taşıma ile gelenlere ücretsiz , illa ki 531 kodlu gelir diye bi kaide yok.
    geçen bana 536-538 denk geldi.
    ne cıkarsa artık.
  • turkcell prefixli hattı numaranı değişmeden avea'ya ve ordan vodafone'a taşıyıp oraların avantajından yararlanıp yeniden turkcell'e dönersen ve sonra tekrar diğer operatörlere gittiğinde avantaj sunmuyorlar mı?

ama numarayı değişince bu defa yeniden gidip avantajlardan faydalanılabilinir. durum bu mudur?
  • operatörlere baglı o durum , kimisi 1seneyi doldurmadan hediye vermıyor - kimisi de sadece 1 sefer veriyor.
    böyleydi sanırım.
    numara değişikligi olunca sıfırdan bir numaraymış gibi işlem görür muhtemelen.
  • Sagolun arkadaşlar.
  • rica ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

numara taşıma ile gelenlere ücretsiz , illa ki 531 kodlu gelir diye bi kaide yok.
    ne cıkarsa artık.

evet illa 531 olacak diye bir kaide yok.. bana 5 seçenekten iki tane 535 teklif etmişlerdi birini almıştım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

quote:

numara taşıma ile gelenlere ücretsiz , illa ki 531 kodlu gelir diye bi kaide yok.
    ne cıkarsa artık.

evet illa 531 olacak diye bir kaide yok.. bana 5 seçenekten iki tane 535 teklif etmişlerdi birini almıştım :D

Bana da 0532 denk gelmişti,hemde sonu da 0532,turkcell bir harika ya,ne istersen veriyor.Geçenlerde 0123 xxx xx xx teklif etmişti turkcell,çok sevindim kabul ettim.

Haydi arkadaşlar,arife tarife lazım değil,ücretler hiç önemli değil,turkcele geçelim hep birlikte.Ne istersen veriyorlar.
  • Turkcell'e bak ne güzel 532 sunmuş numara değiştirmeye , kralsın Turkcell valla.
    bana da sunsaydı keşke 0123 xxx xx xx hemen kabul ederdim
  • belli olmuyor o an sistem 5 numara sunuyor onlardan bir tanesini seçiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

belli olmuyor o an sistem 5 numara sunuyor onlardan bir tanesini seçiyorsunuz

Kesin 0532 li teklif eder yada 0535 li teklif eder,turkcell çok bonkör canım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

belli olmuyor o an sistem 5 numara sunuyor onlardan bir tanesini seçiyorsunuz

Kesin 0532 li teklif eder yada 0535 li teklif eder,turkcell çok bonkör canım.

bana 530 lu teklif etmişlerdi , hattım 532li değiştirmedim amacım daha 1 e yakın 532 bulmaktı benimki 7 ile başlıyor
  • 551 li nişanlımın hattını ve 534lü kendi KARTALCELL hatlarımı Turkcell'e taşıdım. Dün taşıma bitti.

Ardından hemen bayiye gittim ücretsiz olarak numara değişikliği yaptım (ilk değişiklik bedava)

Bana ve nişanlıma 534 ve 531 ön kodlu numaralar sunuldu ve beğendiğim 2adedini aldım.

Hemen 2dakika sonra AVEA bayisine gittim KARTALCELL'e geçiş için başvurdum. Şuanda da sms gelsin ve geçiş bitsin diye bekliyorum

1903dakika bedavası, her yöne 100dakika hediyesi, arankazanı, 9liraya 11000sms ile şuanda en iyi sevgili tarifesi taraftar hatları

http://forum.donanimhaber.com/m_38905777/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 29 Ağustos 2010; 2:01:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

551 li nişanlımın hattını ve 534lü kendi KARTALCELL hatlarımı Turkcell'e taşıdım. Dün taşıma bitti.

Ardından hemen bayiye gittim ücretsiz olarak numara değişikliği yaptım (ilk değişiklik bedava)

Bana ve nişanlıma 534 ve 531 ön kodlu numaralar sunuldu ve beğendiğim 2adedini aldım.

Hemen 2dakika sonra AVEA bayisine gittim KARTALCELL'e geçiş için başvurdum. Şuanda da sms gelsin ve geçiş bitsin diye bekliyorum

1903dakika bedavası, her yöne 100dakika hediyesi, arankazanı, 9liraya 11000sms ile şuanda en iyi sevgili tarifesi taraftar hatları

birbirinizi aradıgınızda da arankazan'a giriyor mu
    ne güzel arankazan Turkcell'de niye yok:(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

551 li nişanlımın hattını ve 534lü kendi KARTALCELL hatlarımı Turkcell'e taşıdım. Dün taşıma bitti.

birbirinizi aradıgınızda da arankazan'a giriyor mu
    ne güzel arankazan Turkcell'de niye yok:(

turkcell de arankazan var

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/arankazan

• ama ben faturalıda arankazan istiyorum
    60dk aranınca 3lira indirim olsun istiyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.