Şimdi Ara

NBA 2K11'in Süper Yıldızlar ile Dolu Yeni Video'su

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    airjordan

2k Sports, içinde geçmişin ve günümüzün NBA yıldızlarının bulunduğu harika bir trailer yayınladı. Ortalama trailer sürelerinden de daha uzun olduğu görülen yeni trailer'da oyunun kapak yıldızı Michael Jordan yine ön planda görülüyor.

İçinde Michael Jordan'ın kariyerinde en destansı 10 maçı barındırarak ekselanslarına özel bir mod içerecek olan NBA 2K11 hiç bu kadar iddialı gelmemişti. 8 Ekim'de PC, PS2, PS3, PSP, Wii ve Xbox 360'a çıkışını yapacak oyunun yeni trailer'ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Jordan ile oynamak gerçeğe bundan daha yakın olamayacak gibi...

• Futbol ve basketbol oyunlarında beni oyuna bağlayan ve o atmosferi yaşatan seyircilerdir gerçekten çok iyi yansıtılmış seyirciler MJ için zaten söylenecek söz yok..
  • offf offf off gerçekten sevdim bu trailer'ı ama bu trailer bir bakıma oyunun oynanışının aynı kalıcagını gösteriyor fazla degişiklik yok gibi orda gördügümüz çoğu hareket nbak10'dada var nbak9'la 10 arasında bence farklar var bu oyundada farklar olur inşallah ama gene süper bir oyun yaparlar :)
  • Snoop Dogg ta kafayı buldumu hemen bi şarkı uyduruvermiş , 2003 ten beri NBA oyunları oynamadım bakalım bu sene denemek lazım
  • Ben de en son 2005'i oynamıştım. Bu yıl Miami tutulmaz
  • daha iyisi nasıl yapılabilirki oyunun içinde majesteleri varken..nba serisi gine hikaye olucak yazık adamlara:)
  • Ya Ben 2K Sportstan Şunuda BEkliyorum Aynı Futbol Oyunları Gibi Tüm Basketbol Liglerinide Ypsalar Daha İyi Olmazmı NBA Olmasın Sadece İspanya,Türkiye,Fransa Flnda Olsun
  • Arkadaşlar artistlik yapmayalım...Adamlar yapmış işte ne şımarıonz..!Yükliip oynamadsanz konşmayn...Ben ykledm oynadım gayette guseldi...Ben çok begendm...
  • Arkadaşlar artistlik yapmayalım...Adamlar yapmış işte ne şımarıonz..!Yükliip oynamadsanz konşmayn...Ben ykledm oynadım gayette guseldi...Ben çok begendm...
  • bence guzel bir oyun
    quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.