Şimdi Ara

FIFA 11 - GamesCom Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
6.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA 11'in GamesCom'da yayınlanan tanıtım videosu karşınızda

• Oyun aynen böyle bilgisayara gelse konsollarda yaptığı satışın toplamı sadece bilgisayarda yapar.
  • Sen nerde yaşıosun :S
  • anlaşılan fifa pesi yine gececek.
  • @1 zaten öyle olacak ki ?
  • We are 11 :) cok güzel slogan olmuş..Cuk oturmuş..Çok güzel olucağı kesin,umarım maç sonu görüntüleride düzelir.Alakasız tonla pozisyon izliyorduk.
  • gün batımında başlayan maçlar akşam mı bitecek.

00.08?
  • Fifa geçen senekinden daha sağlam geliyor belli.. ama keşke şu forma tasarımlarını biraz daha güzelleştirebilseler..
  • top gene balon gibi kaleci olabilmek güzelmiş
  • MUHTEŞEM be a goalkeeper da çok güzel personallity de çok iyi ama guizanınkini merak ediyorum guizanınki rakip takımın savunması olsun :D
  • bence fifa 2010 daha iyiydi.
    sanki pes gibi içine edecekler gibi duruyor.
    acıkcası pek begenmedim.
  • Bu videolara kanmamak lazım bencede güzel olucak ama böyle bir video FİFA 10 ilede hazırlanabilir.Demo çıksın o zaman görürüz PESi geçtimi yoksa farkmı attı.
  • be a goalkeeper sadece xbox ve ps3 için örneğin captain your country de euro 2008 de sadece konsollarda vardı be a goalkeeperi konsolu olan arkadaşlar oynayabilecek benim gibi pc ciler için kötü tabi belki fifa 12 ye çıkar
  • oyun ya oyun budur :D
  • Kalecilik olayı biraz abartıya kaçmış gibi.Bide Turkcell Süper Lig Diyo Ama Artık Spor Toto
  • Bakın hala pc için konuşmuyorsunuz aynı şeyleri pc kullanıcıları için söyleyin.. FIFA Her zaman kadroları güncelleyip birde 9 yerine 10 yazıyordu tamam. Ama pes pc için en güzel futbol oyunuydu. Birde diyolar FIFA "GENE" Pes i geçicek.. Şunu ps3 olarak belirtsenize.. Bize göre Bu sefer fıfa pes'i geçecek.
  • @DaRBe7 aynen katılıyorum sana burda fifayı pc de hiç oynamayan da yorum yapıyor bence de şuan için pc de oynanabilicek en güzel futbol oyunu pes çünki fifa pc den çok daha iyi ama söylentiler gerçek olurda konsol ile aynı oyunu pc çıkarırsa fifa o zaman işler değişir.
  • bu 11v11 team play olayını merak ediyorum
  • bence fifa 10 dan daha güzel olmuş mesela fifa 10 da yağmur yağırken oyuncuların saçları yada formaları ıslanıyordu bence 2011 daha güzel olmuş ama pes 2011 den daha güzel olamaz.
  • forever fıfa 11 :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.