Şimdi Ara

Age of Empires Online - Duyuru Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Age of Empires Online'ın duyuru videosu karşınızda

• kesinlikle grafikten batacağını düşünüyorum. video ya bakılırsa çizgifilm gibi...
    eski empires ları özletecektir. age of empires 1 deki ve rise of rome daki zevki bulamayacağımıza eminim. En güzel oyunları ah bir de population limit olmasa
  • "Keşke AoE ismi yerine başka bir isim kullansalardı" diye düşünmeden edemiyorum. Bilinen bir ismi reklam için kullanmak mantıklı ancak oyunun fanatiklerini bu yapımdan soğutacağı kesin...
  • AoE serisini rezil edecekler bu oyunla.
  • Bence harika fikir online age of empires serisinde biraz uzaklaşmış olabilir ama onun haricinde bakarsak çok güzel olacağa benziyor :D
  • Harika onlie oynamak müthiş olacak. Oyunun grafiklerine gelince bence gayet makul Age Of'u ilk çıktığı yıldan bu yana oynayanlar bilirlerki Age of grafiği için oynanmaz 800x600 çözünürlükle internet cafelerde sabahladığım günler aklıma geldi. =) Sıtratejide aranan çeşitliliktir grafigin önemi yok geliştirmeler ne kadar kapsamlı, binalar ne kadar çok, asker çeşidi ne kadar fazla vs.vs. işte ozaman tadından yenmez bir streteji....
  • HAYAL KIRIKLIGI...
  • Lan ben bu oyunu oynarken yiğenim bende oynimmi der çizgi film gibi xD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.