Şimdi Ara

DICE'ın Gamescom'da Bir Sürprizi Olacak!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Battlefield serisi yapımcısı DICE Battlefield: Bad Company 2 blogunda, Gamescom'da bir sürpriz yapılacağını duyurdu.

Blogdaki yazıda herhangi bir detaya inilmeden Gamescom'u beklememizi isteyen DICE'in şu sıralar Battlefield: Bad Company 2 DLCsi(indirilebilir içerik) olan Bad Company 2 - Vietnam paketi üzerinde uğraştığını biliyoruz. Ancak bu paketin E3'de duyurulması bizleri başka oyunlara yönlendirmiş durumda. 

Yeni Battlefield 3 videosu, Mirror's Edge 2 duyurusu veya yepyeni bir oyun, kim bilebilir? DICE'in dediği gibi Gamescom'u beklemek en iyisi.

• Mirror's Edge 2 yi terçih ederim inşallah onu duyururlar.
  • Bad company 3 hemen çıkmaz bence.
  • Bence de Mirror's Edge çünkü baya oldu 1.si çıkalı ve üçleme olacak diye biliyorum...
  • BAttlefield 3 olsun:)
  • yaw bu gamescom ne zaman?
  • Battlefield 3 acıklandı bile, umarım yeni açıklanacak oyun Mirror's Edge olur.
  • @jrazrael
    Videosu yazacaktım onu unutmuşum.

@BSC misafiri
    17 Ağustos EA konferansı 18-22 Ağustos fuar.
  • Umarım Mirror's Edge 2 olur.En çok beklediğim oyunlardan biri...
  • ikiside olmuçak yeni bir oyun yeni bir macera ,sizleri şaşırtıçak bir oyun adı üstünde süprizz... mirros edge ve bad cammpany nasıl süpriz olsunya zaten var olan bişeyler :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Umarım Mirror's Edge 2 olur.En çok beklediğim oyunlardan biri...

benımde aklımdan gecıyor bende ıkıncısını ıstıyorum hatta soundtrackları mp3 playerımda dınlıyorum oyun cıktıgından berı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.