Şimdi Ara

İşlemci güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İntel işlemcimin güncellemesini yapmak için güncellemeyi indirdim ve yüklemeyi başlattım ama ilerledikten bir süre sonra aynı dosyada duruyor .Donma deil ama bekliyor .Dosyanın ismi "difxapi.dll"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon-black -- 16 Ağustos 2010; 14:29:34 >

• intel yonga seti kümesi yazılımından bahsediyorsun. kurduğun güncelleme büyük ihtimalle işlemcin ile uyumlu değildir. işlemci hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirsen gerekli güncelleme linkini sana gönderebilirim.
  • ekleme : kullandığın işletim sisteminide yazarsan yardımcı olabilirim
  • İşlemci İntel Core 2 Duo T9600
    işletim sistemi :Windows 7 64 bit
  • Kullandığın masaüstü bilgisayar mı yoksa leptop mu ?
  • ayrıca windows 7 ultimate mi (bu kadar ayrıntıyı bilerek soruyorum çünkü en ufak ayrıntı bile gerekiyor)
  • Laptop ve windows 7 64 bit Ultimate
  • core 2 mobil işlemci var core 2 extreme mobil işlemci var core 2 quad mobil işlemci var core 2 solo işlemci var. en iyisi sen internet explorer a şu verdiğim linki kopyala yapıştır otomatik arasın/güncellesin Otomatik Güncelleme siteye gir altta "check your system for the lates updates" kutucuğunu tıkla, pop-blocker engellerse engellemeyi kaldırın ve kurun. size yardımcı olacaktır.
  • http://img826.imageshack.us/img826/8927/adszgq.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon-black -- 16 Ağustos 2010; 16:39:04 >
  • http://downloadcenter.intel.com/license_agr.aspx?url=/7838/eng/pidenu24.msi&agr=Y&sType=&PrdMap=&DwnldId=7838&strOSs=All&OSFullName=All+Operating+Systems&lang=eng bunu indir kur. ayrıca vermiş olduğun resimde wired yazan kısmın karşısında downlaod var onu tıkla indir o da başka bir sürücünün güncel versiyonu, daha sağlıklı çalışır yazılımın

• dediğin linki indirdim ztn yüklü uyarısı verdi. Dediğin yerdeki downloadı da yükledim
  • aynı driverden var olup çakışma yapıyordur
  • arkadaşlar bir sorum olcaktı ben windows 7 32 bit home premium kullanıyorum daha önce 64 bit idi bilgisayar çökmüştü format gerekiyordu babam ben hallederim dedi götürdü format attırmak için bilgisayar geldiğinde fark etmemiştim 32 bit olduğunu ve şimdi bir çok dosya falan var 64 bit yapmanın tek yolu tekrar format mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeRT689

arkadaşlar bir sorum olcaktı ben windows 7 32 bit home premium kullanıyorum daha önce 64 bit idi bilgisayar çökmüştü format gerekiyordu babam ben hallederim dedi götürdü format attırmak için bilgisayar geldiğinde fark etmemiştim 32 bit olduğunu ve şimdi bir çok dosya falan var 64 bit yapmanın tek yolu tekrar format mı ?

64 bit işletim sistemi yüklersen sorunun çözülür. Formatı da kendin at dışarıya para verme.
  • quote:

arkadaşlar bir sorum olcaktı ben windows 7 32 bit home premium kullanıyorum daha önce 64 bit idi bilgisayar çökmüştü format gerekiyordu babam ben hallederim dedi götürdü format attırmak için bilgisayar geldiğinde fark etmemiştim 32 bit olduğunu ve şimdi bir çok dosya falan var 64 bit yapmanın tek yolu tekrar format mı ?

64bit e yükseltilmiyor.dosyalarını isletim sistemi olmayan diskine at.sonra 64bit cd sinden boot yap.sonra işletim sisteminin oldugu diski biçimlendir de.sonra kuruluyor.cok basit.güncel driverlerını kurmayı unutma sonrada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i5 2410m k53sv

quote:

64bit e yükseltilmiyor.dosyalarını isletim sistemi olmayan diskine at.sonra 64bit cd sinden boot yap.sonra işletim sisteminin oldugu diski biçimlendir de.sonra kuruluyor.cok basit.güncel driverlerını kurmayı unutma sonrada.

sağol uygun olduğum zaman deniycem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.