Şimdi Ara

Brink'in Yeni Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Splash Damage'in 8 kişilik co-op desteği ile birlikte gelen Brink'i için yeni ekran görüntüleri sunuldu. Brink, her ne kadar Rage gibi id Tech 5 ile geliştirilmese de id Tech 4'ün nimetlerini büyük bir oranda kullanıyor. Oyun, id Tech 4'ün yoğun bir şekilde modifiye edilmiş versiyonu ile geliştiriliyor ve bunun meyvelerini ekran görüntülerinden görebiliyoruz.

QuakeCon 2010'da yapılan açıklamalara göre oyunun PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonlarının hepsi aynı tecrübeyi yaşatacakmış. Yani konsollarda gamepad kullanmanız ve PC'de fare + klavye ikilisini kullanmanız arasında bir fark olmayacakmış (Sanıyorum ki nişan alma dışında). Tüm aksiyon içeren hareketleri her platformda rahatlıkla yapabileceksiniz.

• bugun çok az haber geldi bu oyunda çıkçak ve oyle olay yapacak bir şeyde asla olmayacak
  • az haber geliyo diye oyun fazla iyi olmayacak diyosan sana asıl az haber yapılan oyunlardan kork diyorum
  • Yine EMRECAN11 yine saçmalık.Oyunun haberlerine göre iyi olup olmadıgını söyleyen zihniyete sadece gülerim.Oyun çıksın ilk oynayan olur.
  • emrecan'ın ne dediği anlaşılsa eleştircem ama anlaşılmıyor maalesef :)
  • Bence Son zamanların en ilgi çekici oyunu Birink oluçak,Çünkü bu oyun bambaşka bir oynanış tarzı sunuçak ki,sizin bir nesnein önünde egilmek için bir tuşa basmanıza bile gerek olmuçak,Gelinim sana söyluyorum kızım sen anla..
  • Oyunun en iyi yönlerinden biri de parkour temalı olması bence.
  • Oyunun en iyi yönlerinden biri de parkour temalı olması bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.