Şimdi Ara

ACER AS5820TG-434G50 Timelinex (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
21.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işlemci arkada olsa resmen dalacam aletin içine yaa. tüm kasayı şimdi sökmekte yemiyo tabiri caizse:D:D:
  • acer ın bana attığı maile bakın. yorumsuz...

Dear ERDEM AKBIYIK,

Thank you for using the web RMA service request

Your request related to the product with Serial Number Lxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, has been logged with the RMA number xxxxxxxxxx

The analysis has been completed and here is our feedback:
    Hello, Thank you for contacting Acer.

Regarding your enquiry,

For all Acer products currently shipping and planned we advise that you visitwww.acer.co.uk for full information on our products, warranties and where to buy. In addition there are large amounts of information on many non Acer sites and a quick web search could well find you the information you are looking for.

A listing of the current recommended retail prices of our products can be found at:
    http://www.acer.co.uk/acereuro/page39.do?UserCtxParam=0&GroupCtxParam=0&dctx1=17&CountryISOCtxParam=UK&LanguageISOCtxParam=en&crc=2553782219

We are confident that you will be satisfied with your Acer product and if you have any further queries we advise you to contact your intended supplier or our pre sales enquiry desk on 0871 760 1005 .

Regards

Acer Technical Support Team

Regards,
    Acer Support.

• Bu konuyla ilgili mail attım acer'e.Bu konuda ne yapabilirim diye. "Bios güncellemesi yapıp ram özelliklerini kontrol edebilirsiniz."diye cevap geldi ama mülteci nickli arkadaş biosu da güncellediğini belirtmiş.. Demekki biosla alakalı değil. Bir de ramlerin özelliklerini kontrol edin diyor. Ramlerin neyini kontrol edeceğim ki. Bu sorunun ramlarla alakası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılmaz123

Bu konuyla ilgili mail attım acer'e.Bu konuda ne yapabilirim diye. "Bios güncellemesi yapıp ram özelliklerini kontrol edebilirsiniz."diye cevap geldi ama mülteci nickli arkadaş biosu da güncellediğini belirtmiş.. Demekki biosla alakalı değil. Bir de ramlerin özelliklerini kontrol edin diyor. Ramlerin neyini kontrol edeceğim ki. Bu sorunun ramlarla alakası var mı?

önceki post larımı oku
  • İngilizceyi tam çeviremedim şimdi ben, tam çevirisini yazsana iyi çevirebildiğini düşünüyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

İngilizceyi tam çeviremedim şimdi ben, tam çevirisini yazsana iyi çevirebildiğini düşünüyorsan.

abi mailimi gözden geçirmişler aletide analiz ettik sonuç aşağıda demişler..

sonra şu siteden alette ilgili bilgilere ulaşabilirsin fasa fisoo. en alttada aletin tavsiye edilen fiyatlatı vs.. cartı curtunu şurdan öğrenebilirsin demiş beyfendiler ne alakaysa...

o değilde benim aklıma bişi geliyor. şimdi bu tüm timlinex serilerinin bios ları aynı anladığım kadarıyla. netten yabancı forumları bizim aletle alaklı test ss lerinde sıcaklığın 100 C yi bulduğunu gördüm. yani onlarda hız kesilmesi diye birşey yokmudur nedir anlamadım. eğer onlardan biriyle iletişime geçip onları kendi laptoplarında kullandığını bios ları alıp yükleme imkanımız olursa bence büyük oranda sorunumuz hafiflicek. ya da bu forumdan bizim aleti yada aynı seriyi kullanıp bu tarz bi sorun yaşamayanların bios larını denemek lazım.

diğer yandan ram lerle alakalı bir sorun olabileceği de var. ya ben şu aleti bi açsam elimde de işlemci ram olsa her türlü sorunu çözerim ama garantide nanay olur tabi.. en kötü işlemciyse sorun alır i5 i takarım i3 ü satıp ram leride değiştiririm. diğer tüm donanım zaten aynı. yani aynı kasa olup bu sorunu yaşamayanlar var. bdemek istediğim soğutma yeterliliğiyle alakalı değil gibi.

ilaveten paylaşmak istediğim birde şu var. aletin arka fan hava girişinden tel sokup fanın dönmesini engelledim.sıcaklık 85 i yine geçmedi. hız düştü ama fan dönmemesine rağmen sıcaklık artmıyo. ayrıca tüm hava giriş çıkışlarınıda bandlayıp kapatmıştım. yine 85 i geçmiyor. sensörle alakalı belkide. yani biz 85 olarak okuyoruz ama bios bunu belki 100 olarak algılıyor olabilir. anlamadım vallahi birşey ben..

• Ben önerimde ısrarcıyım. pm atın bana istediğim bilgileri, ben hem arenaya hem de öteki tarafa mailimi atayım. Burda kendi aramızda bir çözüm zor gibi. O dediklerin bende olsa ben de yaparım :) oc ciyiz biz de :) az uğraşmadık da şey diyeceğim, acer ın yurtdışı sitesinden bios bulup indirelim, benim laptop elimde değil ama sen deneyebilirsin. Acer türkiyeden almadın mı sen biosu? öyledir muhtemelen. bakıyorum ben de şimdi acer europe a

• bende tüm bios lar var acer ın sitesindeki. ve hepsini denedim. sonuç aynı. şuan v.13 kullanıyorum.
  • Valalhi madem kimse ilgilenmiyor ben kendi seri nomu gönderiyorum, bu sayfayı da link olarak vericem, incelemeeyeceklerini biliyorum ama vereyim. Arkadaşlar da yanaşmadı mı diyim ne diyim
    Türkiyeye kasmışlar resmen, erdem hocam sen gördüm diyorsun da ben hiç yurtdışında bizim modelin adına rastlayamadım.
  • evet haklısın benim sürekli baktılarım aynı aletin i5 lisi. ahanda linkk..

http://forum.notebookreview.com/acer/493151-acer-aspire-timelinex-5820tg-review-discussion.html

yaw ne bahtsız adammışız yaa. muhattap bile bulamıyoruz...

• ahanda bende yılbaşına yakın bu acerin bu pc'sini almayı düşünüyordum.

cok fena aklım karıştı.hem ısınıyor hemde sorun war diyorsunuz.napcaz şindi?

Acer AS3820TG
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemakbıyık

evet haklısın benim sürekli baktılarım aynı aletin i5 lisi. ahanda linkk..

http://forum.notebookreview.com/acer/493151-acer-aspire-timelinex-5820tg-review-discussion.html

yaw ne bahtsız adammışız yaa. muhattap bile bulamıyoruz...

Yav burda bizim modelin adı geçmiyor ki. işlemci i330m değil. i5 lerde yok zaten problem. bence bu işlemcide birşey var, anakartta filan neyse işte 333G32 modeli problemli resmen ya. Ama bu kadar yazdım buraya , bir kişi benim seri no şudur adım budur filan bir pm atmadı. Güvensizlik mi nedir anlamadım. inceleyin profilimi ,ikinci elde referans yorumlarımı filan. Ben herkese de faydam olsun diye bir öneride bulundum. Keyfiniz bilir, devam edin o halde öyle kullanmaya. 5650 ekran kartı var diye oyun asıl amaç şahsen benim için bunu almadaki. Oyunu tadında oynayamayınca neye yarıyor , sıradan bir laptop oluyor işte neyse. Daraldım ben.

• hg vitaly:P

dediklerine katılıyorum. hız düşünce çat diye 15 derece iner mi.
  • i5 alsaydınız keske
  • Noldu şimdi yorumlara baktım laptop ile ilgili sorun mu var almaya değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Noldu şimdi yorumlara baktım laptop ile ilgili sorun mu var almaya değer mi ?

Ya hocam okumuyo musun yorumları, ne almasından bahsediyosun. Paranı çöpe atmak istiyorsan tabi ki saygı duyarım da :) Sorunlu tabi ki, henüz bir cevap da gelmedi bana bekliyoruz.
  • vay anasını ben de oyle bi sorun yok diyodum, bugün gta4 oynarken benim basıma da geldi :D ben de artık aranızdayım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orijinalden alıntı: getta

Noldu şimdi yorumlara baktım laptop ile ilgili sorun mu var almaya değer mi ?

Ya hocam okumuyo musun yorumları, ne almasından bahsediyosun. Paranı çöpe atmak istiyorsan tabi ki saygı duyarım da :) Sorunlu tabi ki, henüz bir cevap da gelmedi bana bekliyoruz.

Tamam o zaman çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemakbıyık

hg vitaly:P

dediklerine katılıyorum. hız düşünce çat diye 15 derece iner mi.

bana kalırsa 15 derece de düşer 20de.bir de şöyle düşün pc %100 ile çalısıyorken 80-90 derece ama pc boşa geçtiginde yüzde 3-5 çalışırken birden nasıl soguyor.bence 900 mhz'ye geçtiginde buna benzer bir durum oluyo onun için soguyo.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.