- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Bilecikte Yaşam ?
64 Cevap6525 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

205 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:12:01 

Bilecik üniversitesine yerleştim ama gitmekte kararsızım ek yerleştirmeye kalıp farklı iller mi yazmalıyım ? bilecikte sosyal yaşam nasıldır ,istanbulda dogup büyüdüm alışabilirmiyim ? Yaşayanlar bilgi versin çok kararsızım.

Teknik Destek | Freelance Webmaster

2578 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:19:25 

bilecikte hayat var yok deil ama bi eskişehir bursa kadar olamaz gidilcek yerler yok fazla.
bende bilecikteyim suan anadolu üniversitesi cıktı.
büyük sehirden geliceksen biraz zorlanırsın onu sölemek lazım.
sorun olursa pmden yaz cvp veririm

3325 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:23:38 

bilecikmi ?
doğa'yı seviyorsan, ormanda ve boş arazide vakit geçirebiliyorum dersen git

daha çok ormanlık yeşillik alandır bilecik, pek büyük değildir yerleşke olarak..
hem bursaya hem eskişehire yakındır(ikisinin tam ortasında)

sosyal hayat yok denilecek kadar azdır, evde oturur net başında vakit geçirirsin büyük ihtimal..
arada bir dağa bayıra çıkar dolaşırsın, balığa gidebilirsin, paraşüt için inönüye gidebilirsin, söğüt'ü gezebilirsin güzel yerdir Osmanlının kurulduğu yer
ama orada okumaya karar verirsen, bence hiç kalmadan direk bitir okulunu

LOL TR : Gundam Exia

4435 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:26:26 

ben bilecikliyim 20 senemi oraya verdim memleketim dahi olsa nefret ediyorum ordan,öküzü çoktur hepsi kendini reis zannederler,ünideki kızlara yavşarlar,şehir çok çok küçük bir tek caddesi var oda baştan sonra yürüsen 15 dakka sürmez mağaza yoktur abuk subuk dükkanlar vardır,pizza pizza mc donalds gibi restaurantlar da yoktur pis pis köfteciler vardır,taksi 10 dakkalık yola 30 lira ister,1-2 tane halı sahası vardır,sosyal aktivite imkanın yoktur,kışları soğuk olur,yazları sıcaktır,ben bilecik'e şehir demem benim gözümde kasabadır..2-3 tane cafe vardır oraya da baya bi ayı doluşur..kız arkadasın olursa hiç çekinmeden yiyecek gibi bakabilirler,her daim alkol tüketilir..

bence tek iyi yanı eskişehre 1 saat bursaya 2 saat yakın olmasıdır ama tabi bu da ne kadar süre çekilir bilemem.ev kiraları ucuzdur 300 liraya çok güzel ev bulabilirsin başka da bi numarası yok.sorun varsa cevaplarım dostum

bir kadın gitar gibidir,ona dokunmayı bildiğinde inanılmaz melodiler duyarsın...: )

5788 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:29:39 

Ben Bilecik'liyim.. Sosyal aktivite 0 , şehir 45 bin nüfus ve çok küçük bir şehir var.. Yazları hem sıcak ve dolaşcak hiçbiryer yok.. Kışları soğuk ve baya donarsın.. Okumayı düşünüyorsan bir yıl daha çalış kesinlikle.. Hiç önermiyorum..

929 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:34:40 

Arkadaşım bende bilecikliyim arkadaşın dediği gibi fazla olanak yok ama sakin bir şehir ve tarihidir malum kuruluş ve kurtuluş şehri.Aslında öğrenci şehri olabilir ama olanak az ama yaşanabilir eğer istanbuldan gelcekseniz biraz sıkıntı çekebilirsiniz yalnız şunu söyliyeyim orda bir internet cafeye gitmiştim burda yalova/çınarcıkta olmayan bir cafeydi güya istanbulun karşısındayız o yönden iyi gibi gerçi kampüs gülümbede ama merkeze minibüslerle gidiliyo sonuç olarak ne yazikki olanak fazla yok ama yaşanabilir bir şehir şimdiden hayırlı olsun

205 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:41:04 

Pek bişey beklemiyorum bilecikten genelde vaktim nette geçer ama sıkıldıgımda takılabilecegim kafeler düzenli olarak spor yapabilecegim bir vg salonu alışveriş yapabilecegim (giyim vs.) yerler varmıdır?

2578 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:42:45 

spor salonu tarzı bişey fazla yok body salonu var 1 kaç tane.
alısveriş maazası düşünme zaten bi teknosa var mesela teknoloji ile alakalı.
cafeden bol bişey yok.
kahverengi var tepebasında tavsiye ederim
ben bu yaz hiç dısarı cıkmadım acıkcası hayat yok burda

866 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:43:10 

Özet: geçmiş olsun

8366 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:46:32 

2578 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:50:07 

4 senem gecti burda lise hayatım.
acıkcası 4 senede dısarı cıktıgım günleri toplasan 1 ay etmez hocam.takılcak arkadasın yoksa eğer hep evdesin.
ilk geldiğimde sevinmiştim ufak filan diye ama gün gectikce sıkılıor insan.
walla bilemiorum sen ne düşünüceksin.istersen gel bi gün gez gör sonra karar ver. kurukuruya olmaz en azından.

183 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:51:47 

biz arkadaşla kayda gitmiştir bileciğe bizim lise bile daha büyüktür ordan

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3065 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:51:54 

quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

ben bilecikliyim 20 senemi oraya verdim memleketim dahi olsa nefret ediyorum ordan,öküzü çoktur hepsi kendini reis zannederler,ünideki kızlara yavşarlar,şehir çok çok küçük bir tek caddesi var oda baştan sonra yürüsen 15 dakka sürmez mağaza yoktur abuk subuk dükkanlar vardır,pizza pizza mc donalds gibi restaurantlar da yoktur pis pis köfteciler vardır,taksi 10 dakkalık yola 30 lira ister,1-2 tane halı sahası vardır,sosyal aktivite imkanın yoktur,kışları soğuk olur,yazları sıcaktır,ben bilecik'e şehir demem benim gözümde kasabadır..2-3 tane cafe vardır oraya da baya bi ayı doluşur..kız arkadasın olursa hiç çekinmeden yiyecek gibi bakabilirler,her daim alkol tüketilir..

bence tek iyi yanı eskişehre 1 saat bursaya 2 saat yakın olmasıdır ama tabi bu da ne kadar süre çekilir bilemem.ev kiraları ucuzdur 300 liraya çok güzel ev bulabilirsin başka da bi numarası yok.sorun varsa cevaplarım dostum

hayır olsun gokhan sen severdin burayı ne oldu bu kadar ?

Kısaca keşke tercihini yapmadan önce araştırsaydın,İstanbuldan geliyosan baya bi zorluk çekiceksin.İstanbul'a göre baya bi küçük.
Bölüm nedir?

Şöyle bi durum da var buraya öğrenci olarak gelen adam şehre b.k atmasın, sıksın kendini oturup ders çalışcaktı o zaman.Yok işte hiç gelmek istemiyodum buraya puanım yetmedi filan falan.. ee yetmemiş ki buradasın o zaman git memleketinde oku herkez istanbul-ank-izmir de okumak ister.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snsnc -- 14 Ağustos 2010; 15:00:15 >

205 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:55:43 

Sadece tarihi var diye mi il olmuş burası anlamadım.Kimse beğenmiyor

2578 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:57:39 

quote:

Orijinalden alıntı: RoaD-RunneR

Sadece tarihi var diye mi il olmuş burası anlamadım.Kimse beğenmiyor

hocam şöle bi sacmalıgıda var.
ilcesi olan bözüyük bilecikten daha fazla gelişmiş
gel gör sonra karar ver gezdiririm gelirsen eğer bu zamanlarda bende tasınıcam eskişehire çünkü.

246 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:58:42 

deprem bölgesi uzak dur

205 Mesaj
14 Ağustos 2010; 14:59:30 

Bölüm Bilgisayar Programcılığı sınavsız geçiş yaptım 2 yıl okuyup gelicem geri.

2578 Mesaj
14 Ağustos 2010; 15:00:39 

hocam eskişehir yazsaydın keske.
bizim sınıftan 10 kişi sırf burda 2 snee gecirmemek için kütayha bursa eskişehir yazdılar 10 kişide gidicek yani.
gel gör sonra karar ver

205 Mesaj
14 Ağustos 2010; 15:01:53 

quote:

Orijinalden alıntı: CaySigara

hocam şöle bi sacmalıgıda var.
ilcesi olan bözüyük bilecikten daha fazla gelişmiş
gel gör sonra karar ver gezdiririm gelirsen eğer bu zamanlarda bende tasınıcam eskişehire çünkü.

Gelmeyi düşünüyorum 1 günlüğüne gelirsem eğer ulaşırım sana üstad.

3325 Mesaj
14 Ağustos 2010; 15:03:10 

bilecikte kuyumculuktan iyi para kazanılıyormu ?
esnafın durumu ne alemde ?
hep merak etmişimdir bunları
hazır benim sorularıda cevaplarsa bilecikliler sevinirim :D

LOL TR : Gundam Exia

2578 Mesaj
14 Ağustos 2010; 15:09:39 

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

bilecikte kuyumculuktan iyi para kazanılıyormu ?
esnafın durumu ne alemde ?
hep merak etmişimdir bunları
hazır benim sorularıda cevaplarsa bilecikliler sevinirim :D

hocam altın olmus 100tl
heryer kuyumcu zaten.2 adım atıosun bi kuyumcu köşeyi dönüosun tekrar bi kuyumcu.ee tabi acık olduklarına göre kazanıolar ama ne kadar kazanırlar bilemem

751 Mesaj
14 Ağustos 2010; 15:20:59 

7 senedir bilecikteyim Allahtan busene samsunu kazandım gidiyorum yoksa duramazdım.Ama sessiz sakin olaysız bi şehir.Gidilecek serdivan cafe var adam gibi sonra kent orman var ordada cafeterya falan var sinema var en büyük alışveriş merkezi oln migros var tek M heralde sadece yiyecek içecek var yani pek sosyal aktivite yok

5788 Mesaj
14 Ağustos 2010; 15:29:13 

quote:

Orijinalden alıntı: GaMeSToNeBLuee

7 senedir bilecikteyim Allahtan busene samsunu kazandım gidiyorum yoksa duramazdım.Ama sessiz sakin olaysız bi şehir.Gidilecek serdivan cafe var adam gibi sonra kent orman var ordada cafeterya falan var sinema var en büyük alışveriş merkezi oln migros var tek M heralde sadece yiyecek içecek var yani pek sosyal aktivite yok

Gel Samsun'a bende Bilecikliyim , Samsun'da yaşıyorum..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ağustos 2010; 15:39:21 

abim geçen sene daha doğrusu 4-5 ay oldu bitireli askerliği, yemin törenine falan gitmiştik ilk başta, yahu 10 kızdan 9 mu güzel olur kardeşim yuhh .

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2010; 15:44:20 

yanlış gönderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 14 Ağustos 2010; 15:45:02 >

205 Mesaj
14 Ağustos 2010; 16:11:16 

quote:

Orijinalden alıntı: samsunlusemih

abim geçen sene daha doğrusu 4-5 ay oldu bitireli askerliği, yemin törenine falan gitmiştik ilk başta, yahu 10 kızdan 9 mu güzel olur kardeşim yuhh .

5788 Mesaj
14 Ağustos 2010; 16:14:43 

quote:

Bileciğe kaç kere gittim hiç görmedim..

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2010; 16:19:04 

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Bileciğe kaç kere gittim hiç görmedim..

askerlik yapılan yer adı aklımda değil şimdi , jandarma eğitim komutanlığı falandı sanırım orada , gerçi bileciği bilmiyorum ama tepelerde biryerdeydi (belki zaten tepededir konumu bilmiyorum) yuhh denecek kadar güzeller , ortalama 10 tane kızdan 9 güzel, inanılmaz birşey . Hep bebek gibi yüzleri (çocuk falan değil) taş bebek gibi derler ya o tarzda. Bilecikte olsam %100 oradan kız alırdım.

5788 Mesaj
14 Ağustos 2010; 16:21:07 

quote:

askerlik yapılan yer adı aklımda değil şimdi , jandarma eğitim komutanlığı falandı sanırım orada , gerçi bileciği bilmiyorum ama tepelerde biryerdeydi (belki zaten tepededir konumu bilmiyorum) yuhh denecek kadar güzeller , ortalama 10 tane kızdan 9 güzel, inanılmaz birşey . Hep bebek gibi yüzleri (çocuk falan değil) taş bebek gibi derler ya o tarzda. Bilecikte olsam %100 oradan kız alırdım.

Öbür yıl bir daha gideyim o zaman.. Buluruz belki birilerini..

646 Mesaj
14 Ağustos 2010; 16:32:03 

Bence git.Eğitimini devam ettirmen keyfinden daha önemlidir.2-4 yıl canın sıkılacak diye seneye tekrar girmeye çalışma ne olur ne olmaz

edit: yalnıs kelime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rayquaza -- 14 Ağustos 2010; 16:33:14 >

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2010; 16:35:36 

quote:

Öbür yıl bir daha gideyim o zaman.. Buluruz belki birilerini..

Senin vardır 3-5 tane. 2 tane de yedekte bekliyordur

0 Mesaj
15 Ağustos 2010; 12:16:06 

bilecik gölpazarı myo yerleştimm nasıl bi yerr( eğitim ve yasam) biraz bahsederseniz sevinrim..

144 Mesaj
15 Ağustos 2010; 12:20:32 

quote:

Yazları hem sıcak ve dolaşcak hiçbiryer yok.. Kışları soğuk ve baya donarsın..

Bu şekilde okul mu seçilir şaka mısınız.

http://www.ustura2013.blogspot.com/

654 Mesaj
15 Ağustos 2010; 12:29:29 

bilecik kötü bea küçücük biyer valla 3-4 kere gittim iğrenç sıkıcı kasvetli bi yer tabi istanbulda büyüyen bi insan gözüyle söylüyorum bunu

2578 Mesaj
15 Ağustos 2010; 12:31:50 

quote:

Yazları hem sıcak ve dolaşcak hiçbiryer yok.. Kışları soğuk ve baya donarsın..

abi kısın soğuk yazın sıcak diyosan okumayalım o zaman hiç biyerde okunmaz böle olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaySigara -- 15 Ağustos 2010; 12:32:51 >

2337 Mesaj
15 Ağustos 2010; 12:40:43 

bilecik güzeldir.bakir kalabilmiş tek şehrimizdir.bilecikten daha çok , bozüyük te gezebilirsin.ilçesi olmasına rağmen daha büyüktür.belediyenin kendi spor salonu gayet güzeldir.istanbula yakın olmanda birbaşka avantajın.sıkıldığında günübirlik yapabilirsin.bazen hayata iyi yönlerinden bakmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 15 Ağustos 2010; 12:41:57 >

0 Mesaj
15 Ağustos 2010; 15:42:40 

ewtt saka gibiii secim olduu... hiç kimse bilecikten memnun değill sebep olarakta eğlence yerii ve gezilcek yerler olmadığındann bahsedilmişş birazda eğitim olarak iyii bişiler sölersiniz sanmıstım ama okumaya gidilcek bi yer değil yanii

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2010; 15:51:13 

Başka bir tercih yapmak istersen üzgünüm hakkını kaybettin busene başka tercih yapamasın bu sene ya bilecikte okuyacaksın yada seneye tekrar sınava girip başka yer tutturmaya bakacaksın

697 Mesaj
15 Ağustos 2010; 15:57:54 

hocam ben bilecik merkeze ve şu tren istasyonunun oldugu yere gittim çok geride kalmış bir yer hiç birşey yok merkez dahi olsa

0 Mesaj
15 Ağustos 2010; 16:34:49 

ben Bilecik'te mühendislik okuyorum ve senin gibi İstanbul'da yaşıyorum
Bilecik il itibariyle küçük bi' yer İstanbul gibi hareketli bi' şehir beklemeyi düşünme, gerçi İstanbul'da bağcılar gibi bi yerde oturuyorsan da hayat saat 22:00'da bitiyor, Bilecik'te de
yapılabilecekleri düşünürsen:
İstanbul'da nasıl bir hayatın var bilmiyorum ama Bilecik'te yaşayacağın hayat genel olarak basit olacak sinemaya gitmek, arkadaşlarınla kafede oturmak futbol oynamak, şehri gezmek gibi basit sosyal aktivitelerde bulunabilirsin, hea bunlar yetmediği takdirde kararlı bi' yapıya sahipsen kendi aktiviteni kendin yaparsın
bunun dışında ciddi anlamda gerçek arkadaşlar edinirsin.
ucuz bi' şehir yani pek fazla maliyet çıkmaz sana, şehirde yavaş yavaş yerleşen bir öğrenci kültürü var öncesinde öğrenciye biraz kötü bakılmasına rağmen öğrenci sayısının artması bu direncin ciddi anlamda kırıldığını gösteriyor
Eğitim olarak yök'ten kaynaklanan bir sıkıntı vardı, o da bu sene aşıldı. Genel olarak hocalarla asistan engeli olmadan rahatça görüşebiliyorsun. Rektör ile şehirde karşılaşabiliyorsun. Mühendislik dekanı ayda bir kantinde öğrencilerle buluşur fikirlerini,isteklerini dinler
yani küçük yerleri seviyorsan ve kendine özgüvenin yani basit şeyleri takıntıya dönüştürmüyorsan(Bkz. "Hamburgerimi yalnızca Börgır Kingde yerim ben sadece tamam mı?") herhangi bir problem çıkarmayan bi' şehir.
aklına takılan farklı soru olursa zevk ile pm'den cevaplarım

@sagoluyuz : tren istasyonu şehrin yaklaşık 15 dakika uzağında bulunuyor, bu sebeple küçük bi köy gibi yer trenin geçtiği yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metoinside -- 15 Ağustos 2010; 16:36:31 >

280 Mesaj
15 Ağustos 2010; 17:00:39 

Bozüyüklü olarak bende yapışayım konuya
Burdan Bileciğe üniversiteye giden arkadaşlarım var okul bittiği gibi otobüse atlayıp buraya dönüyorlar neden çünkü Bilecikte hiç hayat yok. Bozüyükte çok mu var hayır ama Bilecikte hiç yok umarım anlatabilmişimdir. He hayat yok dediysem hakkaten yok akşam olsun sokaktaki insanları sayabilirsin yani o kadar boş insanlar bıkmış üç tane sokağı yıllardır gezmekten onlar bile çıkmazlar dışarı. O kadar evin içinde gerçekten insanlar mı yaşıyor yoksa hepsi boş göstermelik mi duruyorlar diye düşünürsün.
Ama oraya eğlenmeye gitmediğini de düşünürsek bilecik iyi bir yer olabilir. Şehirde trafik yoktur biyerlere yetişme derdin hiç olmaz vaktinde çıkarsan. Zaten yıllardır içinden araç geçmeyen sokaklar var o sokaklardan ilerlersin
Ayrıca da İstanbulda okuyan biriyle maliyetini karşılaştırsak tahminimce yarı yarıyadır. Evlerin kirası falan da ucuzdur. Biyerlere gitmek için dolmuşa bile binmezsin yürümeyi seviyorsan.
Yani sözün özü eğlenmeye değil okumaya geleceğini bilerek gel, çok büyük beklentiyle gelme. İki senede okulunu bitir bidaha da buralara dönmek istemezsin zaten. Hatırında genellikle kasvetli bir şehir olarak kalır Bilecik...

Legen..Wait For It...Daryy!!

Uzaklaştırılmış
15 Ağustos 2010; 17:10:22 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetopus

İlk tercihlerde yerleştiysen ek tercih yapamazsın kardeş . Yatay geçişe bak

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion_tr -- 15 Ağustos 2010; 17:10:57 >

25 Mesaj
15 Ağustos 2010; 17:22:53 

0

261 Mesaj
15 Ağustos 2010; 17:54:19 

şahsen neden il yapmışlar pek anlamamışımdır bu zamana kadar

80 Mesaj
15 Ağustos 2010; 17:54:23 

Valla seni bilmem ama Türkiye sınırları içinde gidip yaşayacağım en son şehir bilecik olur heralde.
(askerde acemi birliğim orasıydı )

Varmak değil; sadece gitmek, gitmek...

4435 Mesaj
15 Ağustos 2010; 18:05:09 

quote:

Orijinalden alıntı: 06kübra06

bilecik gölpazarı myo yerleştimm nasıl bi yerr( eğitim ve yasam) biraz bahsederseniz sevinrim..

kekoların oldugu bi yer,eğitimi bilemem ama bilecik üniversitesi ne ki gölpazarı myo hakkında iyi şeyler söyleyelim..

bir kadın gitar gibidir,ona dokunmayı bildiğinde inanılmaz melodiler duyarsın...: )

929 Mesaj
15 Ağustos 2010; 18:23:47 

quote:

Orijinalden alıntı: 06kübra06

arkadaşım ben gölpazarında büyüdüm ve özlüyorum şuan oraları nedense myo nerede bilmiyorum tam olarak ama sakin bir şehirdir gelişmişlik yok herhalde 3 sene önce gittiydim fazla değişmemiş ama şimdi birazda olsa değişmiştir aslında bir osmanlı şehirleri olarak gelişmiş olsa iyi olurdu ama maalesef öyle değil onun için fazla bişey beklemeyin

464 Mesaj
21 Ağustos 2010; 3:40:48 

Ben askerliği orda yaptım bir daha oradan geçmeyeceğime yeminler ederdim ama şimdi özledim la ufacık yeri , kızları söylendiği gibi süper .

Aşk beni hep değiştirecek..
N0th!nq .. Jdm.style.

1181 Mesaj
21 Ağustos 2010; 3:43:38 

kusura bakma ama okumaya mı gideceksin ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
21 Ağustos 2010; 4:07:09 

Uzun yıllar Bilecik'e yakın bir yer Yenişehir'de oturdum.Bilecik'in nasıl oldunu biliyorum yani.Üniversite için düşünen arkadaşlar varsa pek tavsiye etmiyorum.Elde başka çareleri yoksa gelinebilir ama evden okula-okuldan eve gitmekten başka hiçbir şey yapamazsınız.

3815 Mesaj
21 Ağustos 2010; 4:18:54 

quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

senin kadar tecrübeli olmasamda bilecik ile ilgili yazdıkların gerçekten hoş değil

hemen hemen 3 yıl bileciğe gittim geldim küçük ve sosyal yaşam alanı dar bir il ama ben bileciği hala özlerim ve severim

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 16v 167hp turbo yok lpg yok
2004 üyesi

4435 Mesaj
21 Ağustos 2010; 5:09:24 

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

senin kadar tecrübeli olmasamda bilecik ile ilgili yazdıkların gerçekten hoş değil

hemen hemen 3 yıl bileciğe gittim geldim küçük ve sosyal yaşam alanı dar bir il ama ben bileciği hala özlerim ve severim

benim gözümdeki gerçekler bunlar,ben de 2-3 yıl kalsam bu kadar konusamazdım sanırım

419 Mesaj
26 Ağustos 2010; 22:32:53 

Arkadaşlar bilecikte kalcak aile ile birlikte bilfiğiniz eli yüzü düzgün konaklayacağımız otel neresidir?
İstanbuldan otobandan gitsek bileği adapazarından mı sapıyoruz?

bilen bilecikli arkdaşlar
yardımcı olurmusunuz:)

https://twitter.com/esultankutlu

1161 Mesaj
8 Eylül 2010; 15:26:49 

quote:

Orijinalden alıntı: asusabi

Arkadaşlar bilecikte kalcak aile ile birlikte bilfiğiniz eli yüzü düzgün konaklayacağımız otel neresidir?
İstanbuldan otobandan gitsek bileği adapazarından mı sapıyoruz?

bilen bilecikli arkdaşlar
yardımcı olurmusunuz:)

İninca belokoma var temiz ve güzeldi pazarlıkla fiyatı indirdiler.Bende bilecik e gidene kadar çok fazla önyargılıydım.Ancak gezdikçe sevdim kendine has sessizliği var öğrencileri pek sevmesede vali konagı karsısında ev buldum apart.Yapılıcak fazla bişi yok gibi kafeler yada kendi organizasyonunu yaratmak sana kalmış.Bende ps3 ve pc varken dışarı sadece fotoğraf çekmeye çıksam gene hiç b eksiklik olmaz

masum fizikçi BC2:tabutcu psn:fukarakoala
masum fizikci (bitti)ve yüksek lisans(yarıda kaldı) &makine ve imalat mühendisliği (bitti :)

426 Mesaj
10 Mart 2012; 17:58:54 

Ben Bir Bozüyüklü olarak yazıyorum
Bileciğin nüfusu daha az ayrıca sosyal aktivite yok otobüsler şehrin içine girmiyor çoğunlukla
Bozüyük'te sosyal aktivite çok mu hayır ancak Eskişehir otobüsle 40-45 dk Şehrin çıkışına Sarar Avm açıldı Lc waikiki, Mc donalds,Seven Hill,Hatemoğlu,Sarar,Beymen vb.gibi mağazalar açıldı Migros açıldı 2M Şaypa.Hadim,İsmar gibi marketler açıldı O yüzden Bilecik'te okuyacaksanız Bozüyük'te yurtta veya evde kalın daha iyi vakit geçirirsiniz

4435 Mesaj
10 Mart 2012; 18:21:18 

ne kadar ağır şeyler yazmışım ya bilecik hakkında