Şimdi Ara

Mafia 2 PhysX test sonuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
70.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji Gündemi'nin bu özel bölümünde PhysX gibi görselliği ve çevre etkileşimini üst seviyelere taşıyan teknolojilerle bezenmiş olan Mafia 2'nin modern ekran kartlarıyla nasıl bir performans sergilediğini görüyor, PhysX gibi teknolojilerin gerekliliği üzerine tartışıyoruz.

• Teşekkürler çok güzel
  • Güzel
  • Teşekkürler
  • Fiziğin alacağı daha çook yolu var...
  • GT335M ekran kartı kullanıyorum, acaba bu kartta physx özelliğini nasıl aktifleştirebilirim ? Daha doğrusu aktifleştirebilir miyim ?
  • Optimizasyon mutlaka şart.
  • 480+470 43fps???

yok artık daha neler...

Yakında nvidia yeni bi driver çıkarır ki çıkarması da lazım...
  • hd 5970 neden koymadınız
  • @7-24 Jojuk

Merhaba,

DEMO çıktığında AMD ofisinden HD 5970'i istesek bize gönderilme süresi en az 1 hafta olduğu için bu testte yer vermemeye karar verdik. Kart elimize ulaşır ulaşmaz HD 5970'e de testlerimizde yer vereceğiz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Kartlar arasında iş bölümü yapılması süper olmuş. Yazılımsal güncellemelerle performans düzelticelektir.
  • "Kesinlikle kare daha önemli"
    evet katılıyorum Erdinç bey
    Fiziğe göre daha ekran kartı çıkaramadılar.İlk önce onu halletsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

GT335M ekran kartı kullanıyorum, acaba bu kartta physx özelliğini nasıl aktifleştirebilirim ? Daha doğrusu aktifleştirebilir miyim ?

Soruma cevap bekliyorum sayın Mesut Çevik.
  • gerek duymaşlardır 5870 480 le aynı prfosmansı vermiş zaten
  • Physx güncellemesinden sonra ne kadarlık bir artış var performansta belirtseydiniz iyi olurdu.
  • @ Kürşat.

Merhaba,

Nvidia.com'dan son versiyon sürücüleri kurmanız halinde PhysX ve Cuda gibi Nvidia ekran kartlarına has teknolojileri kullanabilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • düşük çözünürlükte perf. kaybı olsada oynanabilir tutacaktır physx
  • "Kesinlikle kare daha önemli" bunu duyunca PhysX cilerin canı fena yanmıştır. Optimizasyon şart, ama bu sadece MafiaII'ye özel bir durum değil bence PhysX'e optimizasyon gerekli.
  • demo sürümü nerden indiriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

@7-24 Jojuk

Merhaba,

DEMO çıktığında AMD ofisinden HD 5970'i istesek bize gönderilme süresi en az 1 hafta olduğu için bu testte yer vermemeye karar verdik. Kart elimize ulaşır ulaşmaz HD 5970'e de testlerimizde yer vereceğiz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

ozaman ben söyliyeyim benim sistemimde 56.6 fps aldı ama sizin sisteminiz benimkine göre daha iyi oldugu için 60 fps falan alır sanırım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.