Şimdi Ara

Gerontoloji hakkında bilgi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kazanan arkaşlar varmı? ve bu konu hakkında yardımcı olabilcek varmı? imkanları vs.

• Ben 2009 girişliyim. İş konusunda hiç kafanı takma hocalarımız size çok daha iyi açıklayacaktır.İş konusunda kesinlikle sıkıntı çekmeyeceksin. Rehabilitasyon merkezlerinde, huzur evlerinde , hastane, hospice, sosyal güvenlik kurumunda çalışma olanakları sunuyor. Takıldığın başka konu olursa sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigGang
    Ben 2009 girişliyim. İş konusunda hiç kafanı takma hocalarımız size çok daha iyi açıklayacaktır.İş konusunda kesinlikle sıkıntı çekmeyeceksin. Rehabilitasyon merkezlerinde, huzur evlerinde , hastane, hospice, sosyal güvenlik kurumunda çalışma olanakları sunuyor. Takıldığın başka konu olursa sorabilirsin.

Gerçekten mi? Yani pek duyulmamış olduğundan iş imkanı nasıl yaratılıyor. Zor mu? Gelir durumu ne kadar olur ve nerede okuyorsun
  • Bende Akdenizde okuyorum zaten tek akdenizde var. Pek duyulmaması yeni olmasından dolayıdır. Ayrıca bölüm olarak duyulmamış.Yoksa çoğu bilim dalı gerontolojinin öneminin farkında. Gelir durumuda inan iyi olacak. Kpss kadromuz Psikoloji ile aynı kadro altında açılacak. Yani bi Psikolog ne kadar kazanıyorsa bizde en az o kadar kazanacaz.Tabi ilk mezunlar olmamız daha çok kazandıracak bu bizden sonrakiler için:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigGang
    Bende Akdenizde okuyorum zaten tek akdenizde var. Pek duyulmaması yeni olmasından dolayıdır. Ayrıca bölüm olarak duyulmamış.Yoksa çoğu bilim dalı gerontolojinin öneminin farkında. Gelir durumuda inan iyi olacak. Kpss kadromuz Psikoloji ile aynı kadro altında açılacak. Yani bi Psikolog ne kadar kazanıyorsa bizde en az o kadar kazanacaz.Tabi ilk mezunlar olmamız daha çok kazandıracak bu bizden sonrakiler için:D

genel olarak yapacagimiz iş ne olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.