Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <===

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.794
Cevap
44
Favori
1.976.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

===>  SAMSUNG GALAXY S  ANA KONU  <===

Donanım özellikleri:
    - Quadband GSM; HSDPA şebekesi desteği
    - 1 GHz Cortex A8 Hummingbird işlemci
    - 4.0 inç, 480x800 piksel, dokunmatik Super AMOLED ekran
    - Android v2.1 (Eclair) işletim sistemi
    - TouchWIZ 3.0 arayüzü
    - İvme sensörü
    - 3.5 mm jak girişi
    - 16 GB dahili bellek + 32 GB'a kadar microSD kart desteği
    - Bluetooth 3.0 + A2DP
    - WI-FI 802.11 b/g/n
    - GPS
    - microUSB portu
    - 5 megapiksel kamera, otomatik odaklama, 720p@30 FPS video kaydı
    - RDS'li FM radyo
    - 1500 mAh batarya
    side vermiyor insana sanırım alışmadığım bir durum olan arka kapağın açılmasından olabilir.

Arkadaşlar ben galaxy s'imi sattığım için pek ilgilenemiyorum konuyla fakat her daim güncel bilgileri bulup telefonunuzu en iyi performansla kullanabilmeniz için benimde bilgileri alıp burda paylaştığım 2 site var :

İngilizceniz yeterli düzeyde ise asıl kaynak sitemiz : xda

Türkçe olarak en iyi gördüğüm sitemiz : cep king

***ÖNEMLİ NOTLAR:

1:BURADA YAZILANLARLA İLGİLİ TELEFONUNUZA GELECEK HERHANGİ BİR ZARARDAN BİZ SORUMLU DEĞİLİZ BUNU BİLEREK BU İŞLERE GİRMENİZİ TAVSİYE EDERİZ

2:YAZILIM GÜNCELLEMELERİ VS. SIRASINDA CİHAZINIZIN ŞARJININ FULL OLMASINA DİKKAT EDİN AYRICA SIK ELEKTRİK KESİNTİLERİ YAŞANAN BİRYERDE İSENİZ NOTEBOOK İLE YAPMAYA ÇALIŞIN VEYA HİÇ BULAŞMAYIN AKSİ TAKDİRDE CİHAZINIZ UÇABİLİR.. 3 tuş sorunu olan cihazlarla özellikle çok dikkatli olun!!

***BUYRUN BUDA İLK İMZA DENEYİMİM DAHA GÜZEL ÖNERİSİ OLAN VARSA PM LE SÖYLEYEBİLİR

1GHz // 720p Hd // 5Mp // Android OS // Bt 3.0 // 802.11n // 4 '' Super AMOLED // 8+32gb=40 gb

[center][image]https://store.donanimhaber.com/33/54/7f/33547f03a3373440d53c14f4eca78a6f.jpg[/image][/center][center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/tm.htm][b]--SAMSUNG GALAXY S--[/b][/link][/center][center][color=#3300CC][size=1]1GHz // 720p Hd // 5Mp // Android OS // Bt 3.0 // 802.11n // 4 '' Super AMOLED // 8+32gb=40 gb[/size] [/color][/center] 

1GHz // 720p Hd // 5Mp // Android OS // Bt 3.0 // 802.11n // 4 '' Super AMOLED // 8+32gb=40 gb

[center][image]https://store.donanimhaber.com/43/3e/6a/433e6a1a361732411d87f79dfa9e718b.jpg[/image][/center][center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/tm.htm][b]--SAMSUNG GALAXY S--[/b][/link][/center][center][color=#3300CC][size=1]1GHz // 720p Hd // 5Mp // Android OS // Bt 3.0 // 802.11n // 4 '' Super AMOLED // 8+32gb=40 gb[/size] [/color][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 7 Ocak 2012; 0:18:29 >
  • türkiyeye geldimi bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeye34 -- 14 Ağustos 2010; 1:25:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeye34
    türkiyeye geldimi bu ?

Telpa haric herkezde var nerdeyse
    Yani resmi olarak gelmedi kacak ve grey olarak geldi
  • hocam benim firmware i9000BUJF5 yani vodafone'a ait bir yazılım.acaba bunu I9000XWJM2 surumune yukseltme sansımız var mı?bu surume flashlamaya calısırsak sıkıntı olusur mu?tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanyılmaz12 -- 14 Ağustos 2010; 2:09:07 >
  • teşekküler bende bu modeli bekliyorum wave diyordum ama bana küçük geldi almışken iyisi olsun elinde nezaman geleceğine dair bilgi varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanyılmaz12
    hocam benim firmware i9000BUJF5 yani vodafone'a ait bir yazılım.acaba bunu I9000XWJM2 surumune yukseltme sansımız var mı?bu surume flashlamaya calısırsak sıkıntı olusur mu?tesekkurler...

Bir sorun cikmaz yukarda yazilanlari oku en son versiyon jm5 bu arada....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Ağustos 2010; 13:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeye34
    teşekküler bende bu modeli bekliyorum wave diyordum ama bana küçük geldi almışken iyisi olsun elinde nezaman geleceğine dair bilgi varmı ??

Benim elimde malesef oyle bir bilgi yok ne desem yalan olur ama artik 1--2 ay icinde gelir diye dusunuyorum
  • ana konumuz hayırlı olsun :)

Heııllo
  • Hazırlaya
    n arkadaşların eline saglık tşkr.
    Arkadaşlar ben bu kies evdeki pc kuracam da hata veriyo şöyle"sunucu dosyalarına erişilemedi agbaglantılarını konturoledin diyor e evde internet te yok bi yol lütfen
  • Merhaba;
    Ben bu ürünü alalimbakalim.com isimli internet sitesinden aldım. Telefon şu anda btk da "kayıt dışı olduğu tespit edilen imei" diye işaretlenmiş. Ürünü alalimbakalim.com isimli internet sitesinden alan arkadaşlar imei durumları hakkında bilgi verebilirler mi?
  • elinize sağlık. bu arada GalaxyS_I9000_One-Click_Root.rar dosyasının linkini ben mi göremedim acaba. anlatıma göre çok basit işlem. telefonu bağla, clik'e tıkla. paylaşirsaniz update.zip'lerle v.s uğraşmayız.
  • @lord_of_darkness
    konu için teşekkürler gayet açıklayıcı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Hazırlaya
    Arkadaşlar ben bu kies evdeki pc kuracam da hata veriyo şöyle"sunucu dosyalarına erişilemedi agbaglantılarını konturoledin diyor e evde internet te yok bi yol lütfen

Şimdi tam anlayamadım. Evinizde internet yok ve dosyayı internetten indirmeyemi çalışıyorsunuz yoksa başka bir yerde dosyayı indirdiniz de evde yüklemeye mi çalışıyorsunuz?
  • quote:

Hazırlaya

Malesef internet olmadan kuramazsin kardes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Ağustos 2010; 13:51:24 >
  • Konuyu daha önce okumuştum.gerçek resimlerle daha güzel olmuş.inceleme için teşekkur ederiz.Bir ara galaxy S satıp İphone 4 almak isityordunuz.sanırım vaz geçtiniz: )
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

Hazırlaya

Malesrf internet olmadan kuramazsin kardes

Evet internet gerekli yüklemeside biraz uzun sürüyo bekle yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: NurettinGunduz

Konuyu daha önce okumuştum.gerçek resimlerle daha güzel olmuş.inceleme için teşekkur ederiz.Bir ara galaxy S satıp İphone 4 almak isityordunuz.sanırım vaz geçtiniz: )

valla kardeş bugün bulsam iphone4 ü gene alırım o an fransalı bir arkadaş gözümün önünne 32 gb lık koydu bayada inceledim fiyatıda 1250 tl ydi ama alamadık işte

@chatin_62

saol kardeş hemen düzelttim indirebilrsin bu arada konuya psx4droid kurmayı ekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Ağustos 2010; 13:52:45 >
  • Samsung s gerçekten kendini aşmış bir cihaz ama samsung wave daha şık duruyor.
  • Samsung Galaxy S Ana Konu Açamanız İyi Olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience

Samsung s gerçekten kendini aşmış bir cihaz ama samsung wave daha şık duruyor.

bu biraz göreceli tabiki wavenin kasa kalitesini çok beyendim nolurdu galaxy yede öyle güzel bir kasa koysalardı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.