Şimdi Ara

|| DH MARMARA ÜNİVERSİTESİ GRUBU || Konu güncellendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.866
Cevap
18
Favori
91.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • marmara hukuku kazanan varsa yardımcı olabilirim 2. sınıftayım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 14 Mart 2017; 17:50:39 >
  • : ) marmara maliye ikinci ögretim
  • Ön kayıt filan diyor internet sitesinde ne iş çözemedim, var mı aydınlatabilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi01ozi01

quote:

Orijinalden alıntı: büşra*

quote:

Orijinalden alıntı: falan_filan_

quote:

Orijinalden alıntı: büşra*

quote:

Orijinalden alıntı: falan_filan_

matematik (iö)

bende ikinci öğretimdeyim 2. sınıf oldum :D

güzel :) benim birkaç sorum var yardımcı olabilir misiniz ?

tabi ki :)

Universite hakknda biraz bilgi? :) goztepe kampusu nasl,yasam ulasm yurt eglence ve en onemlisi egitim :)

ulaşım süper kolay diyebilirm :) göztepe minibüs caddesi üüstünde zaten daha nolsun :)
    sadece kartaldan gelenler zorlanıyor biraz onlarda 1 saatte geliyorlarmış çünkü daa avcılardan gelende.
    metrobüsle söğütlüçeşmeye kadar gidip. oradan otobüsle 5 dakikada okulda oluyorsunuz zaten. ( 3 durak var metrobüsle okul arasınnda)

taksimden gelenlere ise 112 diye bir otobüs var o okulun önünden geçiyor. biraz geç geliyo ama yarım saatte bir.

• göztepe kampüsü hakkında bilgi ise şöyle diyebilirim; en güzel kampüsü bence üniversitenin. oldukça büyük.. yemekhanesi güzel :)

bahçesi falan filan süper işte ya =)
  • @büşra* Bahçelievlerden Metrobüs ile gelicez(bir arkadaşla) Söğütlüçeşme'ye kadar,ordan otobüs 5 dk diyosun yani?Metrobüs 35-40 dk sürüyo,otobüs tam okulun önünde mi indiriyo?

Birde kampüste kapalı spor salonu var mı?Basketbol-voleybol Amerikan Futbolu vb sportif faaliyetler var mı?

Cevaplarsan sevinirim..
  • Beyler bayanlar Marmara üniversitesi Kimya Göztepe kampüsü zannedersem

ekleyiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

@büşra* Bahçelievlerden Metrobüs ile gelicez(bir arkadaşla) Söğütlüçeşme'ye kadar,ordan otobüs 5 dk diyosun yani?Metrobüs 35-40 dk sürüyo,otobüs tam okulun önünde mi indiriyo?

Birde kampüste kapalı spor salonu var mı?Basketbol-voleybol Amerikan Futbolu vb sportif faaliyetler var mı?

Cevaplarsan sevinirim..

+ en önemlisi havuz var mı, kapalı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi01ozi01 -- 15 Ağustos 2010; 5:42:43 >
  • @Tango-1
    evet göztepe de olması lazım

Hepinizi Ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Rasmus

marmara hukuku kazanan varsa yardımcı olabilirim 2. sınıftayım

Çok iyi olur eğer zaman ayırabilirseniz birkaç sorum var.
    1-Dersler sanırım dönemlik olmuş geçen yıl, doğru mudur?
    2-Birinci öğretim ders giriş-çıkışları nasıl?
    3-Şu anda uygulanan sınav sistemi nedir? Sitede %30 vize,%70 final geçme notu 50 diyor ama aynı paragraf 2006-2007'den bahsediyor.

Şimdilik aklıma bunlar geldi yine sorabilirim.
  • onu bunu bırakın biz bahçelievler iibf liler napıcaz. lise gibi yer

göztepe diyip canımızı çektirmeyin.
  • yaz bende ing bilgisayar mühendisliği kazandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegmentnr

onu bunu bırakın biz bahçelievler iibf liler napıcaz. lise gibi yer

göztepe diyip canımızı çektirmeyin.

Aynen yav. Mecburen dışarlarda sürtücez napalım
  • Şimdi Göztepe Kampüsü güzel mi diyorsunuz? Hukuk beklerken Siyaset Bilimi ve Uluslararası geldi ama şimdi yavaş yavaş alıştım,kampüste güzelse daha ne olsun.Liseden sıra arkadaşımla aynı yeri kazandım bu da ayrı bir şans ve mutluluk :)
  • şu an daha önemli bi şey var. Arkadaşlar kayıt için evrak harç dekontu gibi neleri getireceğimizi nerden öğreneceğiz? Siteye katacaklar mi bununla ilgili açıklama falan? Ne zaman yayınlanacak? Ytu falan yayınladı. Birisi yardımci olsun.
  • quote:

şu an daha önemli bi şey var. Arkadaşlar kayıt için evrak harç dekontu gibi neleri getireceğimizi nerden öğreneceğiz? Siteye katacaklar mi bununla ilgili açıklama falan? Ne zaman yayınlanacak? Ytu falan yayınladı. Birisi yardımci olsun.

evet gerçekten önemli bir nokta :)
  • quote:

şu an daha önemli bi şey var. Arkadaşlar kayıt için evrak harç dekontu gibi neleri getireceğimizi nerden öğreneceğiz? Siteye katacaklar mi bununla ilgili açıklama falan? Ne zaman yayınlanacak? Ytu falan yayınladı. Birisi yardımci olsun.

ya ben marmara ıktısat i.ö ya ben aradım bahçelievler kampusunu dedılerkı bı 10 gn sonra acıklancak sıtede dedıler ön kayıt varmıs bıde tc kımlık numaramı dum gnumu ayzıorum cıkmıo kesn kayt tarhınız bellı değil dio bsta önkayıt olmamz gerekıo snra kesın kayda gdıılıo
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ge5 -- 9 Ekim 2018; 19:44:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ge5

Benide yazın Halkla ilişkiler ve tanıtım ayrıca hazırlık farklı yerde mi yoksa oda mı nişantaşında ?

hazırlık GÖZTEPEde diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.