Şimdi Ara

Citroen C4 2005-2011 (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.209
Cevap
35
Favori
1.041.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galericilik mi yapıyorsunuz?
    Kaçtan sattınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010-2011 model otomatik disel sxpk 30.000 TL verilir mi? Kazasız araç. Bir de ileride satmak istersem kolay satılır mı acaba?

• Archelot kullanıcısına yanıt
    her araç satılır. kolay satılması için değerinde listeye konulması yeterlidir. fazla para isteyerek satışa konulursa satılması uzun sürer.
    dizel otomatik az yakan bir motor 0-100 hızlanması çoğu benzinli araçtan iyidir.
    ayrıca donanım olarak tatminkardır.
    bu kadar artının yanında cazip fiyatı ile alınabilirliği artar.
    ama ikinci elde zarar edilen bir araçtır citroen marka araçlar.
    parçaları pek yaygın olmadığı için yan sanayisi gelişmemiştir
    orjinal parçalarının çoğu fransadan uçak yolu ile geldiği için pahalıdır.
    bu da eksileridir. her fransız olduğu gibi şasisi zayıftır.
    süspansiyonları sert olduğu için konfor zayıfken, spor araçları aratmayacak seviyede virajlarda güven verir. yani yol tutuşu muazzamdır.
    böyle bir araç bence alınır lakin aldım biniyorum.
    30.000tl gibi bir rakama ne bukadar dolu ne bu kadar az yakan ne de bu kadar hızlı ivmelenen ne de bu seviyede yol tutuşu iyi olan başka araç varsa piyasa da onu söyleyin bana ona bakalım ama yok.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ben al satçı değilim. Alıp kullanmak istiyorum. Otomatik isteme sebebim hanım kullanacak rahat etsin. F1 vitesi de ben kullanırım diye düşünüyorum. Peki 30.000 iyi rakam mı? Beklesem 27'ye falan bulunur mu?

• Bu arada 30.000'e de araç bulamıyorum millet uçmuş. Bir tane buldum onda da 3 adet kaza çıkıyor. Ama adam kazasız yazmış. Yalandan nefret ediyorum

• Archelot kullanıcısına yanıt
    30.000 iyi bir rakam. alırken dolu donanım olmasına dikkat et.
    sx pk dolu donanımdır. ruhsatta yazar. direksiyonun 4 tarafında tuşlar aktiftir.
    sx orta donanımdır. direksiyonda sadece üst kısımlar aktiftir. sol hız sınırlama hız sabitleme yapa sağ kısım ise radyo mp3 ve cd çaları yönetmeye yarar.

• esmir kullanıcısına yanıt
    istanbulda, 2008 sedan 1.6 dizel araçta işlemler vardı hasar kaydı yoktu 21.000 e verdim 68.000 deydi araç
  • favoriteteam kullanıcısına yanıt
    Yo galericilik yapmıyorum ama aldığım her aracı foto çekip koyuyorum ilana öncekiler daha yavaş gitmişti ,bu 10 günde gitti hani binecek vaktim olmadı sözde ağızdan çıktı bir kere dönmek olmazdı bu alan arkadaş almasa satmaktan vazgeçmiştim az bineyim diye fakat oda kene gibi yapısınca arabasız kaldım,ama zevkli işmiş bi sürü arbayla ilgilenip bilgi sahibi olabiliyorsunuz bi aracım olursa extra alıp satmak isterim ,Herkese hayırlı yolculuklar dilerim.
  • 2013 model sıfır dizel c4 lerin fiyatları ne alemde, bilen var mı arkadaşlar?
  • 46petro kullanıcısına yanıt
    70 bin lira civarında
  • esmir kullanıcısına yanıt
    Boslari mi 70 bin tl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

Boslari mi 70 bin tl ?

Citroen C4 Fiyatları

Citroen C4 1.6 e-HDi Confort MCP 71,900 TL
    Citroen C4 1.6 e-HDi Exclusive 77,900 TL
    Citroen C4 1.6 HDi Attraction 64,000 TL
    Citroen C4 1.6 HDi Confort 64,650 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Bu arada 30.000'e de araç bulamıyorum millet uçmuş. Bir tane buldum onda da 3 adet kaza çıkıyor. Ama adam kazasız yazmış. Yalandan nefret ediyorum

ben bir ara aracı satıyordum ama sonra vazgeçtim zira milletin hasar kaydı var mı deyince var denmesi akabi kazayı merak dahi etmemesi bende ilginç bir nefret uyandırdı zira;
    kazasız diyen adama inanır gider araç alırlar, bizim gül gibi baktığımız arabaya kpı önünde kamyon çamurluktan takar geçer tampon vs götürür;
    sende kaskodan yaptırırsın hasar haliyle yüksek görünür, beyefendiler buna bakıp araç almazlar..

yahu şahsen kendim, yaz kış araç çalıştırdıktan sınra 1.5-2dk beklemeden hareket etmem, hakeza stop etmeden de aynısını yaparım,
    araç kışın ısınmadan 2500 deviri pek geçmem, motor ısınana kadar sıkıştırmam zira turbodizel araçlarda temel kaidelerdendir araç ısınmadan yüksek devir çevrilmez,
    daha sonrasında araç otomatik olarak vites atsa dahi 1500 devrin altında ise yine vitesi düşürürüm ki mazor pompası sıkışmasın, zorlanmasın,
    bakımda tutar düzgün yağ koyarız ucuza kaçmayız, yan sanayi değil adam akıllı filtreler kullanırız, velhasılı gözümüz gibi bakarız..

alıcı gelir hasar kaydı olduğunu öğrenince döner gider, üstüne ölü fiyat verir.. şaka gibi geliyor bana bu tip adamlar ki sonra da aldıkları araba tırt çıkar ağlarlar ve bence hak ettikleri de bu!

araca gelecek olursak sevgili dostum;
    keyifle binersin, uyuz yanları olduğu kadar inanılmaz yanları da saymakla bitmez ki bu fiyat bandında zaten bu donanımda araç yok, olmadı, olmayacak gibi bu zamlarla..
    bence temizini bul, burda paylaş, biz de yönlendirelim, sonra keyifle al bin..

• Yeni kasa c4 dizel 110 luk satanIniz var mi ? 50 bin km yi gecmemis

• arkadaşlar merhaba,

Hyundai 2013 model i20 kullanıcısıyım, fazla yaktığından ötürü satıp 2013 model c4 1,6 dizel almak istiyorum, c4 ün ne kadar yaktığı konusunda bana yardımcı olacak var mıdır? teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa.konuk -- 11 Nisan 2014; 15:52:56 >
  • 130 km şehir dışı kalanı İstanbul şehir içi trafiği (Opet 4,30 TL)

1 km 0,27 Krş
    100km 6.2 Lt (Yol bilgisayarı 6,9 LT gösteriyordu)
    1 depo 958 km
  • 110 bg dizel c4 ile hatay şehir içi ortala tüketim 0,23 kuruş ( mazot 4,76 iken bakmıştım en son )
  • Merhaba arkadaslar,

Bu aralar 30 bine kadar hb otomatik araclara bakıyordum. C4 e cok denk geldim ve alıcı gozuyle bakınca o direksiyonu sorun etmeyeceğimi düşünmeye başladım.

Temiz Dizel otomatik arac arıyorum. Astra h kasadan buna döndüm denebilir, Dizel ve özellikle dijital kadranları sevdiğimden arada kaldım.
    Tek korkum motor ve otomatik vitesin sorun cıkarması.

Durumum bu, bana ne önerirsiniz ?

(Not:Guneydoguda görev yapıyorum bu civarlarda yada ankara gibi temiz arac varsa bildiğiniz inceleyebilirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Merhaba arkadaslar,

Bu aralar 30 bine kadar hb otomatik araclara bakıyordum. C4 e cok denk geldim ve alıcı gozuyle bakınca o direksiyonu sorun etmeyeceğimi düşünmeye başladım.

Temiz Dizel otomatik arac arıyorum. Astra h kasadan buna döndüm denebilir, Dizel ve özellikle dijital kadranları sevdiğimden arada kaldım.
    Tek korkum motor ve otomatik vitesin sorun cıkarması.

Durumum bu, bana ne önerirsiniz ?

(Not:Guneydoguda görev yapıyorum bu civarlarda yada ankara gibi temiz arac varsa bildiğiniz inceleyebilirim)

opel astra enjoy 111.yıl 1.6i easytronic + landirenzo lpg kiti ve az km (siyah ve koyu renkte olmayan) hatchback veya sedan fark etmez.
    ben size bunu öneririm.

dizel otomatik az kilometreli ve temiz araba bulamazsınız bulursanız ya km.si ile oynanmış ya kazalı pert olur.
    benzinli otomatik lpg takılmamış alıp sizin güzel montaj yapan bir yerde lpg taktırmanızı öneririm.

• arkadaşlar 2009 model 2008 kasım trafiğe çıkışlı c4 110 hp aracım satılıktır
    70 bin km de platin gri
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.