Şimdi Ara

Citroen C4 2005-2011

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.209
Cevap
35
Favori
1.041.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok uzun süreli bir araştırmadan sonra, son kararımı verdim ve Citroën C4 1.6 SXPK alıyorum.
    Çok bahtsız bir şekilde C3 te yaşadığım tüm sıkıntılarıma rağmen, yapmış olduğum testler, piyasa araştırmaları, ekonomiklik ve diğer hertürlü kriteri kendime göre kıyasladım ve son olarak kararımı verdim. Umarım memnun kalırım ve yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• www.s-dizayn.com

Araban için belki hoşuna giden bişiler vardır , bak bakalım ...
  • C-4 Krom Kapı Kollarımız 1 hafta içerisinde satışa sunulucaktır. Bilgilerinize arkadaşlarım.
    Ayrıca Krom Cam çıtası Ve Kapı Eşiği bulunmaktadır.

www.s-dizayn.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: andydark

C-4 Krom Kapı Kollarımız 1 hafta içerisinde satışa sunulucaktır. Bilgilerinize arkadaşlarım.

www.s-dizayn.com

Abi andydark! biz senden ne aracılığyla....neye güvenrek alış veriş yapcaz.???? Sonuçta seni sadece internetten tanıoz....Nası bu iş? Kredi kartı falan devree girmicek demi? Burda yok çünkü kapı kolu...???????
  • quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

quote:

Orjinalden alıntı: andydark

C-4 Krom Kapı Kollarımız 1 hafta içerisinde satışa sunulucaktır. Bilgilerinize arkadaşlarım.

www.s-dizayn.com

Abi andydark! biz senden ne aracılığyla....neye güvenrek alış veriş yapcaz.???? Sonuçta seni sadece internetten tanıoz....Nası bu iş? Kredi kartı falan devree girmicek demi? Burda yok çünkü kapı kolu...???????

Arkadaşım biz toptancıyız ben forumdan arkadasların işi görülsün diye ugrasıorum , siteden bi kaç arkadaşa ürün yolladım sorabilirsin. Can geldi şuan aklıma ona sor isersen bilgi versin. Bana güvenmessen senın bulundugun sehırde mal verdıgımız bı yere yonlendırırım senı ordan alırsın ama 2 katı fıyat verıceksın. Hesaba havale yaptıktan sonra mal o aksam kargoya verılır. Suan tam bitmedi 2 hafta içinde hazır kol
    sdizayn@s-dizayn.com Msn e ekle bilgi alabilirsin online.

• quote:

Orjinalden alıntı: iverson03

az önce eşim aradı ve sıfır faiz kampanyasının sadece C5 modelinde olduğunu söyledi. biz faiz işine girmek istemiyoruz. ama bu arabayı alacam hayırlısıyla, gerekirse yaza kadar beklerim ama bu aracı alırım. zaten nerdeyse tüm firmalar satışlar durgun olduğu için başta sıfır faiz olmak üzere bir çok kampanya yaptıkları için bence bu olayı citroen de başlatır diye düşünüyorum. başlattığı an C 4 üme kavuşacam inşallah.

tahmin ediyorum ki, Yaza kadar beklerseniz SXPK gibi donanımlı araçlarda Dizel'de çıkabilir...

www.citroen.fr webten takip edebilirsin...

Sıfır faizli 24 ay taksit sadece fordlarda var ona bir göz at...

• 2006 da alıcaksan

c4 sedan da alabilirsin

http://www.forocoches.com/foro/showthread.php?t=331607
  • Hıza duyarlı, yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon standart olarak veriyoo...

teknik özellikleri, donanımları iyi incele...

http://www.citroen.com.tr/c4.htm
  • http://img300.imageshack.us/img300/4402/c4konsol8fs.jpg

evet c 4 sahipleri resim koymuyor ama daha c 4 sahibi olmadan ben bir temsili resim koyayım bari, sahipler utansın
    şaka bir yana böyle bir konsol başka hangi arabada var ya, hayranım konsoluna, hele bir de açık renk olunca acayip tatlı duruyor ya. arkadaşlar bu konsolu görüpte insan başka bir aracı nasıl alsın ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iverson03 -- 21 Ocak 2006 16:12:07 >

• quote:

muamelisi yapmaları bence çok büyük haksızlık, benzinli muadiline göre epey bir donanım kırdıkları söyleniyor, rica etsem benzinli ile dizeller arasındaki donanım farklılarını yazar mısınız?

VERdiğim linkte hepsi yazıo dediğin gbi epey fark var o aracı alıcaksan benzinli alcaksın
    TIKLA BURAYA
  • SEVGİLİ İVERSON 03,

www.citren.fr adrsine girdin mi? oradaki c4 bölümünde video 'ya tıkla biraderim
    ben arabamı soran herkeze büromda isem hemen o video yu seyrettiriyorum
    işiin en güzel tarafı o videoyu seyrederken ben onu seyrediyorum,
    genel olarak suratlar hep aynı ;
    gözler pörtlek bir durumda,
    ağız yarı yarıya açık,alt dudak aşağıya kayık,
    surat eblek vaziyette,
    kulaklar kızarmış ve kepçeleşmiş, (çünkü sağ tarafında klima üfürüyo !)
    soluklar kısa ve zayıflamış durumda,
    en sonunda da derin bir nefes ve hafif kıskançlık kokan "hayırlı olsun abi" cümlesi

ÜLEN CAVIRIN C4 Ü MİLLETİ NE HALLERE DÜŞÜRDÜN !

• Ben Neden internet sitesinde hep Govde rengi Tamponlar goruyorum.www.c4.citroen.com/tr/

Bi de garip Bi sorum olacak biras ama bu c4 un direksiyon gobegi sabit ya direksiyonu kafamiza gore ayarliyabiliyormuyuz?(en dandik wv de bile war bunda da wrdir herhalde ama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 30 Ocak 2006 23:35:29 >
  • Tabikide
    quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Ben Neden internet sitesinde hep Govde rengi Tamponlar goruyorum.www.c4.citroen.com/tr/

Bi de garip Bi sorum olacak biras ama bu c4 un direksiyon gobegi sabit ya direksiyonu kafamiza gore ayarliyabiliyormuyuz?(en dandik wv de bile war bunda da wrdir herhalde ama)

• quote:

Orjinalden alıntı: iverson03

c 4 sahipleri uzun yolda şerit değiştirdiğinde ( herhalde istem dışı) uyaran sistemden bahsediliyor bu araçta. bu özelliği tam olarak yaşayan var mı? hangi model de var? sadece sxpk olam model de mi? bir de ısıtmalı koltuk var deniliyor, ne derece doğru o hangi modelde var?

bu sistem türkiye de yok biraderim ama fransada ki c4 lerde varwww.citroen.fr adresinden biliuorum
  • kia cerato nun 0,32 olduğunu bulabildim sadece. yeni opel tigra 0,34 müş yeni ve küçük bi araba olmasına rağmen. bak bak bak. demek herkes yapamıyormuş düşük sürtünem katsayılı araba.

en düşük katsayı daihatsu nin uef diye hibrit arabasıymış. 1 litre ile 55 km gidiyor :) ama araba 630 kg. inanmayacaksını belki ama arabanin yandan görünüşü sanki c4 coupe

http://www.daihatsu.com/motorshow/tokyo03/ufe2/

görmek isteyen arkadaşlar için resimlerin bulunduğu link...

bunun dışında en düşük değerler tek kapı arabada 0,26 opel calibra, 4 kapılı model mercedes c ve accord.

şimdi inanmayacaksınız belki ama

bulabildiklerim elbette bunlar. başka bilgi varsa paylaşsın arkadaşlar...

• FİAT ARMADİLLO CONCEPT

aerodinamik katsayı 0.17cw

http://www.conceptcarz.com/vehicle/z1553/Fiat_Armadillo/default.aspx

1989 da çıkan tipo nun da 0.28 cw di.
  • alın size c 4 resmi bakınca gülmeyi unutmayın

megane=c4

http://image.donanimhaber.com/image.php/upfiles/27791/3FA90A9984C344C6A9130698CF67CD05.jpg
  • estağfurullah, bildiklerimizi birbirimizle paylaşıyoruz.

önce ufaklığa geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum...

spikes spider. isviçre malı bi ürün. birkaç çeşidi var. benimki spor modeli. fotoğrafını ekliyorum(biraz uzak ama). bu modellde kollar arasında zincir var tutunmayı arttırıyor. nerdeyse yarı fiyatına türk üretimi bi ürün daha var. sektör içinde tanıdıklarım olduğundan soruşturdum ii bi referans bulamadım. ürünü satın alırken lütfen dikkatli olun çünkü bazı yerler lastiğe paletin takılmasını sağlayan adaptör ve paleti ayrı satıyorlar. fiyatlar çok farklılık gösteriyor. 500 ytl ye aldım.www.lastikcenter.com adresinde ayrıntılı bilgi mevcut, filmlerle nasıl takılacağını vs de gösteriyor.

asfalt üzerinde gidilmesi tavsiye edilmiyor. zinciri birbirine plastik parçalar bağlıyor ve bunların ucunda da metal bölümler var...

en ii performans kar üzerinde, buzda deneme fırsatım olmadı henüz...

• YAVUZHAN26 arkadaşım procar'ın adresi sanayi çarşısı uçlu sk no:14
    tel: 2173636
    WWW.pro-car.com.tr

broşüründe yazan adresleri verdim. randevu alarak gidersen fazla beklemezsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.