Şimdi Ara

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi'ni Kazananlar Buraya :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7285 idi sıralamam, geçen sene 5500 ü almış okul ama yerleştim, çok mutluyum Başka var mı forumdan bu bölüme giren?

• arkadaş 7500 lerde girdi siyasete.bende 4100 le 3390 lık odtü iktisata girdim
  • İyi ben de sonuncu girdim diyordum, değilmişim sonuncu Hayırlı olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 13 Ağustos 2010; 10:47:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

İyi ben de sonuncu girdim diyordum, değilmişim sonuncu Hayırlı olsun hocam

aynen sizede belki tanışırız sene içinde
  • 4200.ydüm, ama Ankara'yı ODTÜ'nün önüne yazdım. Ankara tuttu haliyle. İyi mi yaptım bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirilenko47

4200.ydüm, ama Ankara'yı ODTÜ'nün önüne yazdım. Ankara tuttu haliyle. İyi mi yaptım bilemiyorum.

Benim duyduğum hep özel sektörde ODTÜ, devlette Mülkiye daha avantajlı olur diyeydi, o yüzden ODTÜ'yü öne yazdım
  • Ha ben zaten devlette çalışmayı istiyodum, eheh rahatlattın sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

quote:

Orijinalden alıntı: kirilenko47

4200.ydüm, ama Ankara'yı ODTÜ'nün önüne yazdım. Ankara tuttu haliyle. İyi mi yaptım bilemiyorum.

Benim duyduğum hep özel sektörde ODTÜ, devlette Mülkiye daha avantajlı olur diyeydi, o yüzden ODTÜ'yü öne yazdım

O işin içine Bilkent girmeden önceydi Siyaset üzerine uzmanlaşırsanız özelde iş bulmanız zaten çok zor.Kamu da yoğunlaşırsanız da KPSS'de öttüren işi kapıyor.Özel kamu ise nasıldır hiçbir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmashMyPs3 -- 13 Ağustos 2010; 13:37:34 >

• Hocam Bilkent'te Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi yok ki, sadece 90 kişilik Siyaset Bilimi fakültesi var
  • Selam arkadaşlar, başlığı gördüm daldım. 5500e karşı 7642yle giren arkadaşı gördüm yüreğime su serpildi. Ben de ilk tercihime odtü siyaset yazdım. 7656yla kapatmış ama ben 7842.yim. Sınavım iyi değildi :(

Sizce şansım ne kadar? Bu tarz örnekler verirseniz ikna olacağım. Odtüden sonra ankara yazdım ama odtü istiyorum.
  • Bölüm gecen seneden önceki 3 sene üst uste 5.400 ile 5.600 arasında almış, gecen seneyse 7.500 civarı bır siralamayla aldı. Bu sene yükselir mı daha da düşer mı bilinmez malesef.
  • Arkadaşlar kazandım! ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi :)))
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    suanda ne yapiyorsunuz onerir misiniz bolumu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.