Şimdi Ara

iTunes 3194 Hatasının Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
144.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C:\Windows\System32\drivers\etc klasorundeki host dosyasini not defteriyle acip, en son satirina sunu ekleyin ve kaydedip kapatin.

quote:

74.208.10.249 gs.apple.com

Daha sonra iTunes ile restore edebilirsiniz.

Not: Google'da herkes bu hatadan sikayetciydi fakat cozum yoktu. Bilmeyen arkadaslara yardimci olmak icin ekledim. En azindan Google da cozum olarak cikar ve bilmeyenler bulabilir. Benim gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiaxle -- 12 Ağustos 2010; 15:52:40 >

• çok teşekkürler. sayende 4.02'yi yüklemekten kurtuldum. 4.00'ı sorunsuz yükledim
  • Ben bu host dosyasına başka bir şey ekleyecektim ama devamlı farklı kaydet şeçeneği çıkıyor.Os win7 ultimate.kullanıyorum.Yardımcı olabilecek var mı acaba Konu açılmışken sorayım dedim.
  • Not Defteri'ni (Notepad) sağ tıkla ve "Yönetici olarak aç" seçeneğine bas. Sonra sol üstten "Dosya"ya gel ve "Aç"ı seç. C:\Windows\System32\drivers\etc dizinini bul ve değişiklikleri yapıp kaydet olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megaslaughter -- 25 Ağustos 2010; 18:10:04 >
  • Yönetici olarak çalıştırmadığım için yani ben nasıl düşünemedim bunu teşekkür ederim hocam süpersin

quote:

Orijinalden alıntı: Megaslaughter

Not Defteri'ni (Notepad) sağ tıkla ve "Yönetici olarak aç" seçeneğine bas. Sonra sol üstten "Dosya"ya gel ve "Aç"ı seç. C:\Windows\System32\drivers\etc dizinini bul ve değişiklikleri yapıp kaydet olacaktır.
  • Ne demek
  • Bana da aynısı oldu geçen.
    iPhone kendi kendine yedi kafayı ne oldu anlamadım.
    Bi baktım iTunes'a bağla diyor..
    O kadar uğraştım çıksın recovery moddan diye çıkmadı. Ben de restore çekeyim bari dedim.
    Sonra bu hatayı verince ben de senin paylaştığın yöntemi uygulamıştım 2,3 gün önce düzeldi şimdi alet allahtan..
  • bu yöntemi denememe rağmen hala aynı hatayı alıyorum.
    iphone 4 32 gb sürüm 4.0

yardımcı olabilecek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozer83

bu yöntemi denememe rağmen hala aynı hatayı alıyorum.
    iphone 4 32 gb sürüm 4.0

yardımcı olabilecek var mı acaba?

sanırım iphone4 lerde bu yöntem tutmuyor
  • Şimdi ben 4.0.1 den 3.1.3 e geri dönebilirmiyim
  • mesajım bulunsun lazım olabilir.
  • Arkadaşlar 3GS 16 GB hala bu hatayı alıyorum.. bu hosts dosysından başka bir çözümü yok mu acaba?
  • bir yerde dikkatimi cekmisti sanirim her modelde bu asagidaki host dosyasinin icindeki gibi olmamasi gerek yaniliyosam af ola tamam hata bu yolla duzeliyor ama kimi modellerde degisik rakamlar uygulaniyo diye gordum

quote:

• xp yüklü olan laptopta enaz 10 denemede bendede hep hata vermisti bende win7 yüklü bilgisayarimda denedim tek seferde hatasiz yüklemistim buda bir cözüm olabilir belki..
  • iphone 4 de ise yaramaz!
  • arkadaşlar bu yöntemin işe yaraması için shsh kaydının olması lazım yada telefonun jailbreak li olması lazım ve cydia yı bir kez çalıştırmış olmanız lazım. yoksa cihaz eski versiyona dönmez.
  • arkadaşlar bu host olayını defalarca denedim ama 3194 hatasından kurtulamıyorum iphone 3gs 3.13 ü 4.01 yapmak istiyorum telefonum yurt dışından gelme ve sim kilitli cydia ile jailbreak yapılmış ama shsh kaydı alınmamış cihazın; ve şuanda 3.13 için shsh kaydı alamıorum sadece 4.1 için var internette biraz bakınınca shsh kaydı olmadan olmaz diyenler var bu doğru mu bu olayın başka bir çözümü var mı bilen var mı birde illa shsh kaydı gerekiyorsa telefonu itunesden update yapsam 4.1 olsa jailbreak ve unlock için çok mu beklerim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: msggs

arkadaşlar bu host olayını defalarca denedim ama 3194 hatasından kurtulamıyorum iphone 3gs 3.13 ü 4.01 yapmak istiyorum telefonum yurt dışından gelme ve sim kilitli cydia ile jailbreak yapılmış ama shsh kaydı alınmamış cihazın; ve şuanda 3.13 için shsh kaydı alamıorum sadece 4.1 için var internette biraz bakınınca shsh kaydı olmadan olmaz diyenler var bu doğru mu bu olayın başka bir çözümü var mı bilen var mı birde illa shsh kaydı gerekiyorsa telefonu itunesden update yapsam 4.1 olsa jailbreak ve unlock için çok mu beklerim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

SHSH kaydınız yoksa sadece 4.1 yükleyebilirsiniz. Çözümü yok. 4.1 yüklediğinizde JB yapabilirsiniz ancak Unlock için beklemeniz gerekli. Unlock ise Kasım ayı içinde Apple'ın 4.2 sürümünü çıkarmasından sonra çıkacaktır

• abiler ya bnde ipod touch 3g var indirdim 3.1.3 ü sonra shift+restore yaptım seçtim dosyayı (''''shsh kaydım yok''') sonra işte extraci.... filan yazdı işte yükleme işlemi ardından 3194 hatası verdi hosts etc filanda yaptım orada aşağıda >>>> 77.247.179.66www.myp2p.eu
    77.247.179.66 myp2p.eu
    #block wga
    127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com
    74.208.10.249 gs.apple.com en aşağı beş satır bu hangisini sileyim ben anlamadım :SSSS
  • yok mudur bu 3194 problemini çözecek biri?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.