Şimdi Ara

Huawei HG521 modemde ap bağlama nasıl yapılıyor?(ttnet'in modemi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ttnetin verdiği modeme ap (access point) bağlamaya çalıştım ama yapmadım bu modeme wifi ile iletişim halinde olabilceği şekilde bir ap nasıl bağlarım acaba bi fikriniz var mı ve ya bilen biri varsa anlatsın lütfen

• HG521 modem, ethernet kablosu ile bir modeme bağlandığında ( AP ) kablosuz olarak interneti dağıtabiliyor.

WDS özelliği modemde yok. Kablosuz modemden aldığı sinyali, kablosuz olarak uzak noktalara dağıtamıyor. İki cihaz arasına ethernet kablosu takman lazım. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: destek2010

HG521 modem, ethernet kablosu ile bir modeme bağlandığında ( AP ) kablosuz olarak interneti dağıtabiliyor.

WDS özelliği modemde yok. Kablosuz modemden aldığı sinyali, kablosuz olarak uzak noktalara dağıtamıyor. İki cihaz arasına ethernet kablosu takman lazım. Kolay gelsin

dhcp özelliğini kapatmadan bir modemi nasıl ap olarak kullanabiliyosunuz anlamadım. çalışma mantığına ters. modem ap görevi görebilmesi için yani köprü olab,ilmesi için dhcp özelliğinin kapalı olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademsadik -- 30 Mart 2011; 13:45:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.