Şimdi Ara

tek bir numaraya mesajım iletilmiyor...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
70.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıkta da olduğu gibi vodafone dan başka bir vodafone numarasına mesajlarım bugün yaklaşık saat 6 den beri gitmiyor... ben o numara dahil herkesten mesaj alabiliyorum, o numara da ben hariç herkesten mesaj alabiliyor fakat benim attığım hiçbi mesaj iletilmiyor iletim raporu gelmiyor. web mesaj sistemini de denedim ordan atınca da iletilmiyor.ne iş anlamadım :/

• quote:

Orijinalden alıntı: ecece

başlıkta da olduğu gibi vodafone dan başka bir vodafone numarasına mesajlarım bugün yaklaşık saat 6 den beri gitmiyor... ben o numara dahil herkesten mesaj alabiliyorum, o numara da ben hariç herkesten mesaj alabiliyor fakat benim attığım hiçbi mesaj iletilmiyor iletim raporu gelmiyor. web mesaj sistemini de denedim ordan atınca da iletilmiyor.ne iş anlamadım :/

Başkaları da söylemiştir,telefon ayarlarında senin numaran engellenmiş olabilir,bir de simkartı başka telefonlara takıp bir sms atın bakalım.Garanti olması için diğer arkadaşda başka telefona taksın simkartını sen de başka telefona tak aynı anda öyle gönder.Sen başka telefon bulamazsan,en azındanm mesaj gidecek kişi telefonunu değiştirsin az,yada mesaj engelleme ile ilgili ayarlarından emin olsun.
  • o farklı bi tele takıp denemedi ama ben başka telden de atmaya çalıştım olmadı. mesaj engelleme gibi bi durum yok,öyle sıradan günlük mesajlaşırken birden çıktı bu sorun. deli olcam akşamüstüden beri onlarca mesaj attım biri bile gitmedi...
  • Siz bir bayansanız eğer mesaj gitmeyen kişi erkek ise ben biliyorum neden gitmediğini ama söyliyemem.Zorda bırakmak istemem karşıdakini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Siz bir bayansanız eğer mesaj gitmeyen kişi erkek ise ben biliyorum neden gitmediğini ama söyliyemem.Zorda bırakmak istemem karşıdakini.

ama merak ederim?? söyleyin lütfen yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecece
    o farklı bi tele takıp denemedi ama ben başka telden de atmaya çalıştım olmadı. mesaj engelleme gibi bi durum yok,öyle sıradan günlük mesajlaşırken birden çıktı bu sorun. deli olcam akşamüstüden beri onlarca mesaj attım biri bile gitmedi...

Kontorun bitmiş desem komik olmam dimi.
  • Kontö bitse bakiyeniz yeterli değil der hat,sorun o değil,sorun karşıdaki kişi mesaj almak istemiyor ama bunu söylemiyor.Çünkü,,,(mesajları gören okuyan olur)
  • Karşı tarafın hattı yoğunluk kaynaklı sms alması engellenmiş olabilir. önce gelen sms kutusundaki smslerin tamamını silsin .Sonra yönlendirme iptal işlemi ##002# ve arama tuşuna basıp telefonu bir kez kapatıp açsın sorun gider..
  • valla bu voda garip.ben turkcell de böyle sorunlar hiç yaşamamıştım....
    ne yaptıysam gitmedi gitmedi ama sabah sularında ilk baş attığımdan en son attığıma sırayla TAM 37 mesaj iletildi
    e
  • benim de aklıma önce kara liste geldi, yanlışlıkla da eklemiş olabilir,

şöyle yapın sms gitmeyen sim kartı başka bir telefona takıp msj göndermeye çalışın..
  • telefon samsung ise spam olarak işaretlenmiştir spam kutusndan yada numaradan spam işaretini kaldırara çözüme kavuşula bilir , başıma geldi ve bu şekilde olduğu anlaşıldı
  • aynı yaşadığın durumu yaşıorm şuanda ya herkese attığım mesaj gidiyo sadece ona attığım gitmiyo onun mesajları geliyo durduk yere oldu telefonu nokia c3 nedir ne hikmettir anlamadım bekleyeceğiz artık bi kaç saat gider belki kendiliğinden tam 5 saat felan oldu iletilmiyo ulan vodafon
  • her telefon numarasının operatorlerde bir mesaj kutusu bulunuyor. Sunucu üstünde bazen yavaşlıktan yada yoğunluktan sunucu mesaj kutunuzdaki smsleri silmiyor belli bir zamandan sonra şişiyor tabiiki... Aklı başına gelince sunucunun mesaj kutunuzu boşaltıyor ve o numaraya sms gönderebiliyorsunuz =)
  • benimdee tek bir numaraya mesajım gitmiyor.ama ben turkcelliyim .arkadaşımda vodafonelu .herkese mesaj gönderebiyorum hatta mesajlarım gittiğinde iletim kutusu geliyor.ne yaptıysak olmadı.bir ona mesaj gitmiyor .sizce bu sorun nasıl çözülebilir. :(
  • benim hat avea xperia miro kullanıyorum sadece bir numaraya mesaj gitmiyo.yani kontör gidiyor ama mesaj sanki telefondan hiç çıkmıyor.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni sıkıntıyı ben de yaşıyorum yok mu çözümü

• ecece kullanıcısına yanıt
    Ya k.b yin bendede ayni sorun oldu nasil cozdunuz sorunu

• xx-red-lord-xx kullanıcısına yanıt
    Lutfennn yardim edin bendede ayni sorun varrrr nasil cozulduuu

• Tuubbaa T kullanıcısına yanıt
    Yardimmm edin ayni sorunu yasiyorum nasil cozdunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.