Çok acil ( windows 7 parolamı unuttum ) ÇÖZÜLDÜ
19 Cevap82681 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

10762 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:42:21 

1 aydır tatildeydim dönüşte bir baktım şifremi unutmuşum bilgisayarı açamıyorum telefondan yazıyorum şu anda.İşletim sistemi windows 7.Yardımlarınızı bekliyorum dh.Oruçlu oruçlu da zor olacak yav bu sıcakta 8e kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 11 Ağustos 2010; 11:16:35 >

693 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:43:50 

Yat uyu akşam bakarız çaresine

10762 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:45:45 

quote:

Orijinalden alıntı: [BTHN]

Sizin gibi insanlar oldukça benim sırtım yere gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ağustos 2010; 6:47:00 

Bilgisayarcıya götürebilcek misin?

788 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:48:17 

quote:

Orijinalden alıntı: [BTHN]

sizin gibiler nerden geldi bu ne hazır cevaplar bu ne terslemek klavye cocukluğu yapmayın adam gibi soru sormuşlar biliyosan adam gibi cevap verirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StupiFieD -- 11 Ağustos 2010; 6:48:51 >

10762 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:51:35 

Yok hayır bilgisayarcıya götürebilecek değilim.Xp için parola kırma programları vardı.Win7 için yokmudur acaba.Şuna bak ya şansa bak

10762 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:55:10 

Sanırım bir süre salondaki külüstürle idare edeceğim bunada şükür en azından internete giriyor

Bu arada herkese hayırlı ramazanlar

302 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:55:20 

Bios pilini çıkarıp birkaç saat beklediğimiz zaman parola sorunun çözüldüğünü duymuştum hocam.Googlede bir araştır istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aCti0n` -- 11 Ağustos 2010; 6:55:32 >

‎"Tanrı bize iki yuvarlak organ verdi: biri oturmak, diğeri düşünmek için. Başarımız hangisini daha çok kullanıcağımıza bağlı."
Ann Landers

2416 Mesaj
11 Ağustos 2010; 6:59:48 

Hocam o sadece bios şifresini kaldırmak için oluyor. XP'de güvenli modda açıp admin hesabına şifresiz erişebiliyorduk, win7'de de olabilir aynısı.

edit: başka bir bilgisayar kullanabilecekseniz şunu deneyin
http://www.uzmanportal....tum-nasil-bulurum.html/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıdemli -- 11 Ağustos 2010; 7:01:14 >

The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood

10762 Mesaj
11 Ağustos 2010; 7:28:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli

Hocam o sadece bios şifresini kaldırmak için oluyor. XP'de güvenli modda açıp admin hesabına şifresiz erişebiliyorduk, win7'de de olabilir aynısı.

edit: başka bir bilgisayar kullanabilecekseniz şunu deneyin
http://www.uzmanportal....tum-nasil-bulurum.html/

Bir bilgisayar daha var ondan yazıyorum şu anda deneyebilirim bunu.İnşaallah olur.Sağolun ilginiz için.

Şu anda programı indiriyorum inşaallah olur.

Bu arada hocam imzanızda bir şey dikkatimi çektim.Eski kullanıcı adı Kıdemli yazıyor ama nickiniz zaten Kıdemli.

Güzel Nick bu arada.Rütbeyle birleşince daha güzel oluyor.İyi düşünmüşsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 11 Ağustos 2010; 9:30:26 >

2416 Mesaj
11 Ağustos 2010; 9:01:44 

Teşekkürler

Kullanıcı adımı değiştirip Vulva Kadir yapmıştım, kullanıcı adım onaylanıp 3-4 hafta kullanıldıktan sonra yöneticiler kural dışı oluğunu söyleyip geri aldılar değişikliği o eski kullanıcı adı yazısı da gitmedi ayarlara bakıyorum yok onunla ilgli bir şey de.

The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood

Uzaklaştırılmış
11 Ağustos 2010; 9:11:21 

yeni bilgisayar al :O

10762 Mesaj
11 Ağustos 2010; 9:16:06 

quote:

Orijinalden alıntı: CorupTa

yeni bilgisayar al :O

Sağolun hemen alıyorum.

@ Kıdemli

Oldu.Sorun çözüldü.Allah senden razı olsun.Format atmaktan kurtardın beni

Uzaklaştırılmış
11 Ağustos 2010; 9:35:23 

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Sağolun hemen alıyorum.

@ Kıdemli

Oldu.Sorun çözüldü.Allah senden razı olsun.Format atmaktan kurtardın beni

önemli diil ne demek

10762 Mesaj
11 Ağustos 2010; 10:53:44 

quote:

Orijinalden alıntı: CorupTa

önemli diil ne demek

Sınırsız ban

10 Mesaj
29 Ağustos 2012; 13:53:21 

[font="Arial"]aynı sorun benim başımda var yalnız link açılmıyor ne yapabilirim yardım lütfennn

12 Mesaj
24 Mart 2013; 14:38:23 

Bu program ile 5 dk da admin şifresi dahil sıfırlanabilir. Server dahil tüm win lerde çalışmaktadır. Ancak usb dvd romlarda işletim sistemini görmemektedir. Dahili sürücü olmalı veya flash bellekle.

active password changer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midezolam -- 24 Mart 2013; 14:39:12 >

112 Mesaj
29 Mart 2013; 13:45:18 

Windows 7 Şifre Kurtarma şifresi kırma win 7 kullanıcı şifresi çözme resimli anlatım ben bu konuya bakarak yaptım size de belki faydası olabilir.
http://www.patronforum....howthread.php?tid=17301

paylaşım adına patronforum

955 Mesaj
13 Ekim 2013; 21:39:01 

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Sınırsız ban

oha adam admin

Once,there was only dark.If you ask me,the light is winning

1394 Mesaj
13 Ekim 2013; 21:57:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

oha adam admin

Mesajlarıma alıntı yaparak cevap verin ki haberim olsun.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Çok acil ( windows 7 parolamı unuttum ) ÇÖZÜLDÜ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.436