Şimdi Ara

Aynı anda Normal ve Milli takımını çalıştırabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisini birden çalıştırmam mümkünmü ? Hiç teklif gelmedi 2013 yılındayım brezilya, hollanda milli takımlarının teknik direktörü yok çalıştırmak için istifa etmekmi lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 10 Ağustos 2010; 23:04:08 >

• ikisini birden çaLıştırabiLirsin rahat oL
  • Çalıştırırsın fakat milli takımların hazırlık maçları falan beni çok sıkıyordu.
  • Çalıştırabilirsin. Ama benim hoşuma gitmiyor 2 takım çalıştırmak
  • Sıkıcı olacağı kesin ama denemekten zarar gelmez zaten aşırı sıkarsa istifa ederim yorumlar için teşekkürler. Teklif bekliyorum :P
  • milli takım çalıştırmanın en iyi yolu iyi oyuncularında favori kişileri arasına girebilmen. ilgilendiğin bir hollandalı varsa kulübün için milli takıma çağır mesela
  • Kötü milli takım çalıştırmanı tavsiye etmem, Jamaika çalıştırmıştım ben - galiba eski oyunlardan birinde tam emin değilim - kadrodaki adam kadar anca 30 tane falan adam bulunuyordu. İki üç maç sonra sıkılıyorsun. Ama iyi milli takımdaysan kazanılan kupa vs. yi arttırmak için ideal. Tabi bir de kulüp çıkarları için milli takımı heba edebilirsin.
  • Bence sadece milli takımı çalıştırmak daha sıkıcı. En iyisi 2 takım çalıştırmak.
  • bol bol kendi oyuncularını milli takıma alarak değerlerinide arttırabilirsin
  • Mümkün ama bazı oyunlarda teklif geliyor milli takımlardan kabul ediyosun 1 hafta sonra tekrar geliyor böyle aylarca gidiyor yani hata var. Yamasını indirmen lazım.
  • Ben kendi takımımından istifa ettikten sonra İtalya Milli Takımına geçtim.Şöyle diyeyim 2 saatte 3 yıl ilerledim.Sene boyunca 2-3 tane hazırlık maçı oluyor, birde asistan italyan oyuncuların maçlarını söylüyor o kadar.Başka takımlardan teklif de gelmedi.Ama Dünya Kupası mesela çok zevkli oluyor.
  • Çalıştırabilirsin Yani Özetle
  • çalıştırabilirsin ama hocam tavsiye etmiyorum bende sıkar bi yerden sonra yinede sana kalmış ama
  • Şu an 2014 yılındayım ve Galatasaray'ı çalıştırıyorum. Aynı anda Türkiye milli takımını da çalıştrımak istiyorum. Bakalım ileride teklif gelecek mi?
  • Bence çok eğlenceli oluyo ikisini birlikte götürmek..Ben Honduras ve Gğney Afrika çalıştırdım aynı anda..Hondurastan çok keyif aldım öneririm sana aynı anda milli takım çalıştırmanı dene bi ekre beğenmezsen bırak senin kararın
  • Leeds Unitedı 3 yılda 1. lige çıkarabildim. Ertesi yıl İngiltere Milli takımından teklif geldi. Kabul ediyorum fakat gidemiyorum. Neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Şu an 2014 yılındayım ve Galatasaray'ı çalıştırıyorum. Aynı anda Türkiye milli takımını da çalıştrımak istiyorum. Bakalım ileride teklif gelecek mi?

Türkiye'yi çalıştırmak çok zor gerçekten ben 2020'ye kadar FB ile geldim, Kamerun, Gana, İspanya'dan geldi.
  • Arjantin İspanya İngiltere gibi milli takımlar olmadıkça milli takım çalıştırmanı tavsiye etmem . Zira tamamen çile çekiyorsun başka birşey değil .
  • Çalıştırabilirsin ancak iyi bir milli takım çalıştırmanı tavsiye ederim. Hazırlık maçları falan çok sıkardı beni ayrıca oyuncu seçme olayıda tek tek incele falan
  • İkisini birlikte çalıştırabilirsin. Genelde Afrika ülkelerinin başına rahatlıkla geçilebiliyor. Kamerun, Fildişi Sahili gibi ülkelerde sıkça çalıştım. Zevkli de oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.