Şimdi Ara

4'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI ERZURUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
10.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• var var:) bende burdayim kisa donem er olarak gidiyorum persembe teslim olucam, sinifim bakim... sen ne olarak gidiyorsun ?
  • aynen bende öle kısa dönem er ,bakım :) nerden geliceksin ?
  • bende oraya geliyorum bakımcı :) arkadaşlar siz direk birliğe mi gideceksiniz_?
  • bakımcılar cogalıyo hadı bakalım ne bakımı yapıcaksak :D ben istanbuldan erzuruma geciyorum direk birlige girmek istiyorum.. buarada kutuk neresıydı doğumu ?
  • bende otobüsle erzuruma gideceğim,
    kenan_izzy@hotmail.com

ekle paslaşalım tertip :P
  • bende kısa dönem bakımcıyım nasıl bir yer bilgisi olan varmı?
  • nasıl bir yer net birşey bilmiyorum ama cok soğuk olduğunu soyluyorlar.. gidildiğinde palandöken,laleli ve mimar sinan diye 3 yere gonderıyorlarmıs..
  • bende 4. zırhlı tugay komutanlığı erzurum yazıyo palandökenmi oluyo acaba
  • aynen sadece erzurum yazıyo ama palandöken gidicez cok yuksek ihtimalle eskiden bu tugay aşkaledeymiş depremden sonra palandökene almıslar...
  • ucaklamı gidiyodun sen
  • evet persembe 11 de istanbuldan anadolu jetle, sen nerden gelıceksin ?
  • bende istanbuldan perşembe sabah 07.15 uçagıyla
  • slm arkadaşlar benim de ayn yer biz nereye teslim olcaz peki merkezde bi yere mi
  • ARALIK 2010 337DÖNEM, 4'üncü Zh. Tug. K.lığı
    ERZURUM
  • bende Aralık 2010 337. dönem 4. Zh. Tug. K.lığı (kısa dönem)
    ofres nereden geliyosun ben adanadan geliyorum, bu 4. zırhlı tugay palandökendeymiş ben uçakla erzuruma gidecem ordan palandökene nasıl ulaşacağız bakalım.
  • 4'üncü Zh. Tug. K.lığı
    ERZURUM
    biletimi bile aldım
  • ofres dostum ben pm atamıyorum ben 4.zırhlıda ikmal er olarak görev yapacam ofres ve mehmetayvt sizdemi ikmalcisiniz?
  • slm arkadaşlar bnde erzurum 4.zrh.tugay komutanlığı anlamadım bşey var 15 . 12 yazıyo tarih o tarihtemmi teslim olcagz bilginiz varmı acaba
  • arkadaşlar bu arada bn istanbuldan eger istanbul varsa beraber gidebiliriz bnm statü bakım er diyo ne demek oluyo bu :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.