Şimdi Ara

5800v51 Kurulumu [12.08.2010]|YEDEKLEME Resimli Anlatım| |Format|Hack|Modifiye|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
2
Favori
30.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5800v51.0.006 Yazılımını Telefondaki Bilgilerinizin Yedeğini Aldıktan sonra
    Resimli Anlatımla Telefonunuza Çok Kolayca Kurabilirsiniz.

Kurulum için Telefonunun Product Code değiştirmenize gerek yoktur! Orjinal Product Code'nuz ile kurabilirsiniz! Önceden Değiştirdiğiniz orjinal olmuyan Product Code ile de kurulum gerçekleşmektedir.
    Bu konudaki anlatımla Hem orjinal v51 hemde Modifiye edilmiş Hackli v51 kurabilirsiniz!

12.082010 16:10 KURULUM SONRASI FAYDALI OLUCAK PROGRAMLARI AÇIKLAMALARI İLE
    TEK PAKETTE BU YAZINDAN SONRAKİ MSJDA İNCELEYİP İNDİREBİLRİSİNİZ!

v51 Hakkında?
    v51 Geliştirilmiş kritik hata ve düzeltmeleri içeren ara Geçiş sürümüdür! Bu sürümden sonra yeni bir sürüm beklenmekte...
    Bu yenilik nokianın v30 dan sonra çıkan v31 sürümü gibi ek paket içermektedir.. Zaten v31 sürümü v30zu tamamlamıştı kullanıcının en az sorun yaşadğı sürüm olarak 5800 övgü topladı. Ancak yeni Kinetic scrolling ve işlemci hız artırımları devamında bi dolu sorun ve aksaklıklar çıkardı cihaz v40 sürümünde oldukça sorunlu bir hal almıştı kesinlikle modifiye edilmeden kullanımı işkenceydi iyileştirme v50 yazılımda geldi ve en iyi yazılım oldu şuanda v50 yazılım kodlaması açısından ham olarak en iyi sürüm ve bu sürüme ek paket eklenerek v51 onun ara sürümü yayında. 5800 yazılımını çok inceliyen biri olarak bu sürümü KESİNLİKLE KURULMASINI ÖNERİYORUM!
    Ek özellik ve Programların olduğu bir paket değil performans güncellemesi üzerine çıkarılmış bir ara sürüm v51.006

5800v51.0.006 (Orjinal)
    YENİ Sürümle Oluşan Değişiklikler

- Browser 7.5 (Web Programı güncel versiyonu)
    - Ovi Maps (Grafik iyileştirmesi)
    - Kinetic scrolling (Atlama,takılma ve donma iyileştirmesi)
    - Hurriganes Music Player ( Müzk player tarama ve oynatma hızında iyileştirme)
    - Improved Mail for Exchange (Mail for Exchange Güncellemeleri)
    - Improved video calls and 3G (3G ve Geliştirilmiş video görüşmeleri)
    - Improved browser (iyileştirilmiş web Programı)
    - Improved energy (iyileştirilmiş güç tüketimi)
    - Touch screen vibration (Ekran titreşim seviyelerinde iyileştirme)
    - Performance improvements (Telefonun yazılımında genel olarak Performans Güncellemesi)
    - Improved CPU 444Mhz (kodlamasında iyileştirme var hız aynı olsada fark hissediliyor)

Yazılım geliştirme ve Düzeltmeler:
    * CTA / OTC hataları: 12 (eski versiyona göre 12 hata düzeltilmiş)
    * Showstoppers: 73 (73 ek geliştirici kodlama yapılmış)
    * Genius: 1 (1 ek geliştirme "Bunun pil tüketimi konusunda olduğunu söyleyebilirim")
    * Critical errors: 21 (Eski versiyonlarda ortaya çıkan Kiritik 21 düzeltme yapılmış)

5800v51.0.006 (Hack / Modifiye)
    (12.08.2010)
    Yapılan değişiklikler

- Rompatcher+ yazılıma eklendi yamaları yine E:\ (Hafıza kartından okuyacak) Formattan sonra Rompatcher+ özelliğini kaybetmiyor.
    - İlk kurulumda ve her format sonrası çıkan My Nokia Ekranı ve Nokia SMS gönderimi kapatıldı.
    - Açılış animasyonu nokia birleşen eller kaldırıldı açılış ve kapanış hızlandırıldı.
    - Kameranın kalitesinde v51 de yine bir iyileştirme yok v40 uyguladığım iyileştirmeyi bunada uyguladım.
    - internet ön belleği hafıza kartına taşındı. internete girip çıktıkça telefon hafızasında boşyere yer kaybı olmuyacak.
    - Gereksiz dil dosyaları ve yamaları yazılımdan çıkarıldı. Telefon sadece TÜRKÇE ve İNGİLİZCE.
    - Bluetooth ile gönderilemiyen uygulamalar sis,sisx,jar,jad gibi dosyaların yasağı kaldırıldı. Gönderebilrisiniz ve telefondan telefona veri aktarımı yapılması sağlandı dilerseniz artık MMS ilede yollanabiliyor bu sistem dosyalarını.
    - GPS ve Wifi Antenleri ek anten desteği ile daha güçlü çekime sahip (5800v40 konumda uyguladığım yöntem)
    - 6icon ve navigasyon bar Ev temaları eklendi
    - Menü iconları ve Dizilimi değiştirildi her tür ek dosyalarda toplandı.
    - Symbian yükleyici önbelleği genişletildi daha hızlı dosya kurulumu için.

Gelişmiş bir modifiye gerektirmiyen bir ara yazılım o yüzden standart hack eklendim ve çıkarılması gereken yama ve dil dosyalarını ayıkladım. Ciddi extra bir iyileştirme gerekmiyor en sorunsuz yazılım övgüsünü aldı benden

Orjinal yazılım hazır Ancak yukarda yazdığım özelliklerin olduğu modifiyeli hack Paketlerinin ufak tefek ayarları bitmedi...

ÖNCE GEREKLİ PROGRAMLARI İNDİRİN.

1-JAF 1.98.62 (Telefona Firmware yazılımını kaydetmek için pc kuruluyor)
    İNDİR > http://hotfile.com/dl/33630772/031b593/JAFSetup1.98.62.exe.html

2-OGM JAF PKEY Emulator v5 (USP üzerinden Firmware atmak için pc kuruluyor)
    İNDİR > http://hotfile.com/dl/33615317/7a1fca8/OGM_JAF_PKEY_Emulator-v5.rar.html
    Bu Programı indirirken bazı virüs programları Sorun çıkartmaktadır! Bu program Emulator olduğu için trojen olarak görmekte Emulatorlerin görevide trojenler gibi çalıştırılınca başka sistem ve programların dosyalarına erişip çalışmasını sağlarlar. Bu Emulator programı ile İLK İNDİRDİĞİMİZ JAF programını çalıştırıyoruz bu sorun o yüzden kaynaklanıyor! indirmede veya kurmada Sorun yaşıyanlar virüs programlarını kapatıp indirsinler kurmayı denesinler bu dosya Virüs ve trojen değildir! Bir zararı yoktur!

3-RM-356_EMEA_51.0.006v14_5800 ( 5800xm v51 versiyon Frimware dosyalarının paketlenmiş haliyle pc kurmanızı sağlıyor sonra bunları diğer 2 programla telefona yazıcaz)
    İNDİR > http://hotfile.com/dl/61039301/b1e8c3b/Nokia_RM-356_EMEA_51.0.006_v14.0.exe.html

4- Modifiye edilmiş Yazılım dosyaları! ("Orjinal V51 YAZILIMI" kuracaksnız bu dosyayı indirmeyiniz!)
    İNDİR > http://hotfile.com/dl/61455640/51bf543/5800_v51_Normal_Hack.rar.html

KURULUMA BAŞLAMADAN ÖNCE
    YEDEKLERİMİZİ ALALIM VE DAHA SONRA TELEFONA VE HAFIZA KARTINA FORMAT ATICAZ..

** DOĞRU YOLLA "YEDEKLEME" İŞLEMİNİ YAPALIM**

Telefonu USB ile PC bağlayın "Ovi Suite" Programını çalıştırın.Aşağıdaki resim gibi Önce ARAÇLAR menüsünden YEDEKLEME seçeniğini seçiyoruz.

Resimdeki gibi İLERİ tıklıyoruz...

Resimdeki gibi işaretlemelerinizi yapıp YEDEKLERİNİZİ Kaydedin...

CİHAZ AYARLARI ve UYGULAMALAR kısmını işaretlemeyin yeni yazılımda sorunlara neden olacaktır!!!

YEDEKLEME YAPTIKTAN SONRA HAFIZA KARTINA VE TELEFONA FORMAT ATIN!
    Hafıza kartına format: Telefonun MENÜ'sünden UYGULAMALAR bu kısımda bulunan DOSYA YÖNETİCİSİ aracını açıyoruz ve MEMORY CARD (HAFIZA KARTI) çift dokunarak iç klasöre giriş yapıyoruz. Burada SEÇENEKLERİ tıkladığımızda HAFIZA KARTI SEÇENKLERİ panelinden BİÇİMLENDİRİ SEÇEREK İŞLEMİ BAŞLATMAMIZ GEREK!

Telefona Soft Format: *#7370# TUŞLAMAMIZ YETERLİ!

YEDEKLEME VE FORMAT İŞLEMLERİNDEN SONRA TEMİZ BİR YAZILIM KURULUMUNA BAŞLAYABİLİRİZ!

1nciADIM
    - JAF 1.98.62.EXE dosyasını çalıştırıp PC kuralım...

2

3

XP dışında bir widnows işletim sitemi kullanıyorsanız muhakkak aşağıdaki işlemi yapınız...
    "C:\Program Files\ODEON\JAF\JAF USB Driver" bu dizinindeki dosyaları
    "C:\WINDOWS\system32" ve "C:\WINDOWS\system32\drivers" dizinlerine kopyalayın.

2nci ADIM

RM-356_EMEA_51.0.006v14_5800.exe Pc kuruyoruz!

1

2

3

3NCü ADIM
    (AŞADAĞIKİ İŞLEMLERİ HACK YAPILACAKSA UYGULAYIN!!! )
    - Telefona yazılım olarak atacağımız tüm Dosyalar bilgisyarımıza kuruldu. Şimdi bu yazılımın içine modifiye edilmiş dosyaları atmada.Tüm dosyaları orjinali ile değiştirip yada üzerine yazıp bu işlemide tamamlıyoruz
    indirdiğimiz Modifiye dosyasının içinden çıkan"RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V02" Bu dosyayı
    1

C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356
    bu klasör dizinine KOPYALIYORUZ ve bizden değiştir veya üzerine yazılsın mı derse onaylayıp yeni dosyalarımız ile değiştiriyoruz.
    2

SIRA GELDI TELEFONA YAZILIMI ATMAYA...

TELEFON KAPALIYKEN Şimdi USB kablosu ile telefonu PC bağlayın!!!

4ncu ADIM (SON İŞLEM)
    - OGM JAF PKEY Emulator v5.exe programı XP ve XPden önceki işletim sistemlerinde düzgün çalışmakta ama Vista ve Windows7 de sorun çıkarmakta o yüzden wista ve windows 7 kullanıcıları
    programı sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk modunu xp servis3 aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi değiştirmelidirler.

2 OGM JAF PKEY Emulator v5 programı çalıştırıyoruz.Resimdeki gibi seçenekler aynı olucak "GO" tıklıyoruz.

3 OGM JAF PKEY Emulator yardımıyla J.A.F programı açılacak aşağıdaki resimdeki gibi olmalı seçenEkler.Adımları Lütfen sayı numarasına göre uygulayın

BB5 bölümü açılınca ilk başta işaretli seçeneklerin hepsini kaldırın!!! Resimdeki işaretlemeleri takip edin...
    -Phone Mode: OFFLINE getirin
    -Dead USB
    -Manual Flash
    -User INI (Tıkladığımız yeni bir pencere açılacak ortada)
    -- Açılan pencereden Resimdeki Gibi Listeden "RM-356 NOKIA 5800 D-1" seçiniz.
    --OK tıklıyarak onaylayın...

4 Resimdeki gibi işaretli alanda Telefonunuzun KENDİ RENGİNE uygun "Euro 2 Turkey" dosyasını seçin FLASH butonuna basın.

5 Uyarı ekranı çıkacak EVET tıklayın ve EN FAZLA 4-5saniye içinde telefonun açma tuşuna (POWER) bir kez basın! Bu noktada uzun süreli basılı tutmayın.

Bu kısımda USB Bağlı olduğu halde Telefonu PC tanımazsa JAF programında "not found" HATASI ALIRSANIZ!!! aşağıdaki dosyayı indirin ve Telefonu USB'den ÇIKARIN JAF ve OGM JAF PKEY Emulator PROGRAMLARINI KAPATIN. kurulum işlemine baştan başlayın. yeniden usb bağlayın cihazı, OGM JAF PKEY Emulator ÇALIŞTIRIN o Program JAF programını çalıştıracak seçimlerinizi işaretlemeleri resimlerdeki gibi yeniden yapın!!!
    quote:

FLASH butonuna basınca "not found" Hata ile karşılaşmadıysanız aşağıdaki dosyayı indirmenize gerek yok...
    Orijinalden alıntı: blade22tr Teşekkürler
    http://www.4shared.com/get/64389258/d81e711d/ufs_drivers_last_v10606.html
    aradaki tireyi kaldırın arkadaşlar.
    buyrun box driverınız bunun içindekileri "C:\WINDOWS\system32" ve "C:\WINDOWS\system32\drivers" nin içine atın sorununuz ortadan kalkacaktır...

6 Kurulum bitince Programın Statu listesinin sonunda DONE! yazısı çıkacak. Ve Telefonunuzun Ekranında da "LOCAL MODE" yazması gerek.

7 Phone Mode: NORMAL seçince Telefon kendini açıcaktır NOKIA yazısını görünce USB kablosunu çıkarabilirsiniz.
    KURULUM BİTTİ.

YAZILIM YÜKLEMESİ BİTİNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

- FİRMWARE YÜKLEMESİNDEN SONRA TELEFONUN ŞARJINDA CİDDİ BİR DÜŞME OLUCAKTIR.BU FİRMWARE KURULUMUNDAN KAYNAKLANIYOR MERAK ETMEYİN.
    - YENİ FİRMWARE KURULUMUNDAN SONRA TELEFONUN ŞARJI FULL BİTENE KADAR KESİNLİKLE SARJ ETMEYİN!!!
    - TELEFONUN SARJI FULL BİTTENE KADAR (KENDİNİ KAPATANA KADAR) KULLANIN SONRASINDA TELEFONU KAPALI ŞEKİLDE FULL ŞARJ EDİNİZ! (ORJİNAL ŞARJ ADAPTÖRÜ İLE "Tahminen" KAPALI 2 SAAT, AÇIK 2,5 SAATTE DOLUCAKTIR)!
    - FULL KAPALI ŞARJDAN SONRA BİRDE BİTMEDEN ŞARJ ARA ARA DOLDURMA YAPMAZSANIZ 1-2 PİL DOLUMUNDA (KAPALI 2 TAM ŞARJ İŞLEMİ) PİL DENGELENİCEK!
    - AÇIK YAPILAN FULL ŞARJDAN SONRA BİRDE BİTMEDEN ŞARJ ARA ARA DOLDURMA YAPMAZSANIZ 2-3 PİL DOLUMUNDA (AÇIK 3 TAM ŞARJ İŞLEMİ) PİL DENGELENİCEK!

ÖNEMLİ
    KURULUMDAN SONRA HAFIZADA EXTRA YER AÇMAK İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER

1. Bu konudaki modifiyeli yazılımı yükleyenlere kurulumdan sonra telefonda işlevi olmuyan dosyaların neler olduğu ve önemli temizleme klasörlerinin hangileri olduğu, extra telefon hafızası nasıl rahatlatılır, bu gibi bilgiler bulunmakta.
    İşlemlerin tam yapılabilmesi için X-Plorer programının kurulu olup programın ayarlarındaki "sistem dosyaları, gizli dosyaları göster" seçeneklerinin akfitf olması gerekmektedir.Birde Rom Parcher telefonunuzda aktif bir şekilde çalışıyor olması şart!
    2. ROM Patcher+ Programını AÇIN ve Aktifleştirin -->> INSTALL SERVER RP+ & OPEN 4 ALL RP+ yamalarını.
    3. Bu klasörü Güvenle Silebilirsiniz C:\Predic
    4. Bu klasörün içeriğinde Bulunan bazı dosyaları Güvenle Silebilirsiniz C:\Data (DATA klasörünü Silmeyin! içindeki SOUNDS,IMAGE,others Klasörleri Sadece!)
    5. Güvenle Silebilirsiniz C:\System\Data\FileMover.cap (Bu dosya her Kapatıp açmadan sonra yeniden oluşturulabilir.)
    6. Silmeyin! Dosyayı Açın "C:\Private\101f875a\startup" (Klasörünü Silmeyin! içindeki Alt Klasörleri Silin Sadece!)
    7. Silmeyin! Dosyayı Açın "C:\Private\101f875a\tasks" (Klasörünü Silmeyin! içindeki Alt Klasörleri Silin Sadece!)
    8. Silmeyin! Dosyayı Açın "C:\Private\101f6efa\" (Klasörünü Silmeyin! içindeki Alt Klasörleri Silin Sadece!)
    9. Silmeyin! Dosyayı Açın "C:\Private\102072c4\" (Klasörünü Silmeyin! içindeki reserved.bin 4mb dosyayı Silin Sadece!)
    10. Silmeyin! Dosyayı Açın "C:\Private\101f8857\Cache\CData\" (Klasörünü Silmeyin! içindeki Alt Klasörleri Silin Sadece!)
    11. Silmeyin! Dosyayı Açın "MEMORY CARD\Private\101f8857\Cache\CData\" (Klasörünü Silmeyin! içindeki Alt Klasörleri Silin Sadece!)
    12. Hafıza Kartına, SYS klasörüne "Cache" adında Yeni Klasör açın E:\Sys\Cache
    13. Hafıza Kartına, "Received" adında Yeni Klasör açın E:\Received

14. Buda önemli 3, 4, 5, 6, 7, 8, ve 10, 11nci maddelerde sildiğiniz dosyalar telefonu açıp kapatınca yada telefona yeni program fotoğraf video müzik yüklemelerinde yeni öğeler oluşturacaktır. Telefonun Ağırlaştığını ve telefon hafızasında günden güne düşme olduğunu gözlemlediğinizde bu maddelerdeki işlemleri yeniden yapabilirsiniz!

HACKLİ YAZILIMDAN ORJİNAL YAZILIMA DÖNMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE
    Bu modifiyeli yazılımı yükledikten sonra vazgeçip "Nokia Software Updater" programı ile Temiz bir kurulum yapılacaksa öncelikle!

C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356

Yukarıdaki kalsördeki "RM-356" dosyasını ve içeriğini tamamen silmeniz gerek!

Daha sonra "Nokia Software Updater" orjinal hacksiz V40.0.05 yazılımını atabilir.
    Telefonun Ön belleğinde de dosya kalmadığından emin olmak için.
    HARD FORMAT atınız. HARD FORMATI yazılımı yükelemeden önce yapmadıysanız sonrasında muhakkak yapmanız iyi olur.

KONUNUN devamını hazırlıyorum...
    KONUDAKİ RESİMLER Değiştirilecek şimdilik orjinal yazılım kurulumu açısından örnek teşkil etmesi için eklemiştim.
    (Tek tek yazmak zor oluyor anlayış gösterin )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biroltr -- 12 Ağustos 2010; 17:38:07 >

• KURULUM SONRASI FAYDALI OLUCAK PROGRAMLARI AÇIKLAMALARI İLE
    TEK PAKETTE BU KISIMDAN İNDİREBİLRİSİNİZ...

TÜM RENKLER İÇİN ŞEFFAF TEMA EKLENMİŞTİR!

Tema paketi:http://hotfile.com/dl/36933606/d377bd1/STRIPES_s60v5.rar.html

PAKETTEKİ PROGRAMLAR VE AÇIKLAMALARI Paket açıklamaların altında!!!
    - Ev Teması (Örnek amaçlı birtane ekledim dışardan dilediğinizce SiS uzantılı Ev Teması yükleyebilrisiniz!)
    * HTC Orange Ev Teması (ENG)

- SiSTEM
    * Widgetizer = Ekrana icon ve Widget Ekleme araçı kullanışlı. Özellikle "6icon" ve "NavigationBar" ev temalarında müzik player ve saat widget araçı çok iyi oluyor.
    * FM Radio RDS Aktifleştirme = Paketin içinde bilgi dosyası ve açıklama var! Bu paylaştığım bir Altarnatif çözüm ancak Rompatcher+ için bir Patch yazılabilir RDS için Patch yapılsa bile Radyoda olası donma problemleri patlak vericektir. Çok karmaşık bir BUG kod hatası var. RDS Aktifleştirdiğinizde Radyoda oluşan donmayı ve frekans atlamalarını farkediceksiniz.
    * O HideIcon = Uygulamalar kısmına yüklediğiniz programların iconlarını gizleme programı.
    * Python 2.0 paket = Pythom tabanlı programların kullanımı açısından gerekli olan ana paket. Paketin içinde bilgi dosyası ve açıklama var!
    * QuiceOffic6 = Ofis rogramı ve 5800 crack dosyası.
    * 5800 MUM SMS PLUS = Gelen giden kayıtlı tüm msjlarınızı gizleyen.Yeni gelen msjı ekrana yansıtmada gizliye bilen msj programı. Türkçe Tam Sürüm ve cracklidir.
    * Symbian s60 Sistem Geliştiricileri = PIPS,StandardC/C+,Open C LIBSSL Common geliştiriciler ile ilgili bilgi imzamdaki LİNKTE VAR.
    * Battery Extender = Pil değerlerinizi Optimize eden kullanışlı bir program.
    * X-plore v1.45 = Dosya yönetim programı. Kurulduğunda 2 iconu olduğunu farkediceksiniz CRACK yapılı o yüzden siz "X-Plore" isimli olanı çalıştırın diğer iconu gizliyebilrisiniz. Gizleme işlemini yukarda verdiğim "O HideIcon" programı ile yapın..
    * LightCtrl = Tuş takımı ışıklarını Açıp Kapatabileceğiniz TÜRKÇE kullanışlı bir program.

- EĞLENCE
    * Coin Tosser Touch = Yazı/Tura atma oyunu.
    * MotionDiceBox = Zar atma oyunu.
    * Spacedancer = Galaksi ışınları oyun. Bu oyunun önemi MultiTouch (Ekrana aynı anda çoklu dokunma işlevi) özelliğinin istenilirse 5800 aktifleştirilebilceğini kanıtlamak için hazırlanmış bir Flash uygulamasıdır. Sonuçta nokia bu kodlamaları malesef telefonun ana yazılımında uygulamıyor. Buda nokianın değişik satış politikasını etkilememesi için uyguladığı sıradan yöntemler. Üst model herzaman daha cazip olmalıdır mantığı
    * SpintheBottlev = Şişeçevirme oyunu.
    * Strobe Touch = Kamera Flashı ile Mp3 ritmine göre dilerseniz direk programı açarak ayarladığınız ritme göre Dico Efekti uygulaması. DİKKAT UZUN SÜRE KULLANIMLARDA FLASH IŞIĞINA ZARA VEREBİLİR!

- İNTERNET ARAÇLARI
    * Digia@Web = Web Browser.
    * Opera Mobile 10 = Web Browser.
    * Opera Mini 5.1l = Mobil Web Browser.
    * WindowsLive MSN Türkçe = MSN programı dokunmatik ekranla uyumlu kullanmı rahat ve kolay.

- MULTIMEDIA ARAÇLARI
    * Photo Browser = Fotoğraf galerisine altarnatif kullanışlır bir fotoğraf yönetim aracı.
    * SHAZAM = Dinlediğiniz şarkının ismini ve adını bulan ONLİNE çalışan bir program. Limitlidir kullanım sınırı var.
    * SmartMovie = Video oynatma aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biroltr -- 12 Ağustos 2010; 15:45:50 >

• Emeğine sağlık.. Başarılar ve kolaylıklar diliyor ve çalışmalarından dolayı seni yürekten tebrik ediyorum..
  • üstad bol kısayollu ev ekranları yüklümüdür ? hazır olunca bir kaç ekran görüntüsü alabilirmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 10 Ağustos 2010; 13:31:16 >
  • ellerine sağlık abi. bu yedekleme yapınca hafıza kartına kurulu opera vs. geri yüklenmiş haline dönüyor mu
  • Cihaz ayarları ve Uygulamalar seçeneğini seçmeyeceğimiz için hiçbir uygulama ve ayar birdaha geri dönmemek adına kaybolacak. Tek tek sisteminizde kurulu olan programları kurup gerekli ayarları yapmanız gerekecek.
  • biroltr v50 hackli versiyonunu çok beğenmiştim.şimdi v51 hackli versiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun85
    biroltr v50 hackli versiyonunu çok beğenmiştim.şimdi v51 hackli versiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Teşekkürler. Bu akşam paketleri UPLOAD/Yükleyecem...

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous
    Cihaz ayarları ve Uygulamalar seçeneğini seçmeyeceğimiz için hiçbir uygulama ve ayar birdaha geri dönmemek adına kaybolacak. Tek tek sisteminizde kurulu olan programları kurup gerekli ayarları yapmanız gerekecek.

Temiz bir kurulum ve sorun çıkmaması adına bu önemli Format Atmamızın bi anlamı kalmaz bu Cihaz ayarları ve Uygulamalar işaretlersek.

quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER
    üstad bol kısayollu ev ekranları yüklümüdür ? hazır olunca bir kaç ekran görüntüsü alabilirmiyiz ?

6icon ve navigasyon bar Ev ekranlarının dışında başka ekran yüklemedim.
    Bu şekildeyken dışardan UNSİGNED tarzında ev ekranlarını SiS dosyalarını dışardan kurabilrisiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: umutisigi34
    Emeğine sağlık.. Başarılar ve kolaylıklar diliyor ve çalışmalarından dolayı seni yürekten tebrik ediyorum..

Teşekkürler.

%92

• quote:

Orijinalden alıntı: biroltr

quote:

Orijinalden alıntı: orkun85
    biroltr v50 hackli versiyonunu çok beğenmiştim.şimdi v51 hackli versiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Teşekkürler. Bu akşam paketleri UPLOAD/Yükleyecem...

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous
    Cihaz ayarları ve Uygulamalar seçeneğini seçmeyeceğimiz için hiçbir uygulama ve ayar birdaha geri dönmemek adına kaybolacak. Tek tek sisteminizde kurulu olan programları kurup gerekli ayarları yapmanız gerekecek.

Temiz bir kurulum ve sorun çıkmaması adına bu önemli Format Atmamızın bi anlamı kalmaz bu Cihaz ayarları ve Uygulamalar işaretlersek.

quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER
    üstad bol kısayollu ev ekranları yüklümüdür ? hazır olunca bir kaç ekran görüntüsü alabilirmiyiz ?

6icon ve navigasyon bar Ev ekranlarının dışında başka ekran yüklemedim.
    Bu şekildeyken dışardan UNSİGNED tarzında ev ekranlarını SiS dosyalarını dışardan kurabilrisiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: umutisigi34
    Emeğine sağlık.. Başarılar ve kolaylıklar diliyor ve çalışmalarından dolayı seni yürekten tebrik ediyorum..

Teşekkürler.

%92

Bu akşam geliyor öyle mi?Güzel o zaman

• birol kardeş ellerine sağlık :) şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz ( hackli modifiyeli )

• heyecanla bekliyoruz seni tekrar cwf sahalarında görmek güzel =)
  • ben format atmak istemiyorum modifiye falan da istemiyorum telefonum hackli de değil sadece v51'i kurmak istiyorum bunun için napmam lazım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unruly1907

heyecanla bekliyoruz seni tekrar cwf sahalarında görmek güzel =)

Yakında yeni firmware yayınlanacak 1-2ay içinde yine hack ayar modifiyee pofff nokiaa hatasız bir yazılım yayınlıyana kadar devammm..

quote:

Orijinalden alıntı: tolgaayvali
    birol kardeş ellerine sağlık :) şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz ( hackli modifiyeli )

Geliyor... 20:20 iftardan sonra Aç karnına CFW yapıyorum kafam o kadar çalışıyor yinede daha pilim bitmedi

quote:

Orijinalden alıntı: churchward
    ben format atmak istemiyorum modifiye falan da istemiyorum telefonum hackli de değil sadece v51'i kurmak istiyorum bunun için napmam lazım acaba?

Şuanda zaten hackli paket konuda yok o yüzden Bu sayfadaki tüm program ve dosyaları indirin Diğer konularımdaki kurulum tarifi ile telefonu güncelliyebilrisiniz.

En geç saat 22:00 civarı eklerim. Beklediğiniz için tşkler...

• Hocam heyeceanla bekliyoruz.
  • beklemediyiz birol hocam birde şunu soracam sesi yükseltme şansımız varmı telefonun kulaklıkta muzik dinlerken yetersiz bir kaç kademe daha yukarı alabilsek süper olurdu
  • ustam şimdiden teşekkürler beklemedeyiz. bir sorum olacak telefon baya karıştı, bir çok şey yükleyince çorba oldu. Bu yüzden hard format atmak istiyorum, ama sıraladığınız işlemlerin hangi safhasında atmalıyım. veya hiç bir şeye başlamadanatayım mı? (yedekleme yaptım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty11

ustam şimdiden teşekkürler beklemedeyiz. bir sorum olacak telefon baya karıştı, bir çok şey yükleyince çorba oldu. Bu yüzden hard format atmak istiyorum, ama sıraladığınız işlemlerin hangi safhasında atmalıyım. veya hiç bir şeye başlamadanatayım mı? (yedekleme yaptım)

Yedekleri aldıktan sonra kuruluma başlamadan önce atabilirsin.

Not: Dosyayı UPLOAD ediyorum. Az sonra HACKLi Olarak kurabilirsiniz. Resim ve Yazı düzeltmelerini siz konuyu incelerken yavaştan yaparım.
  • BekliorusS bide birol hocamızın fwsini deneyelim
  • Ses konusunu bende merak ediyorum. Firmware ile müzik sesini yükseltmenin bir yolu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrotoxin -- 11 Ağustos 2010; 22:38:22 >
  • birol abi bu fwnde iphone hs olucak mu eger olmicaksa dosyalar bende var bn nasıl ayarlayabilrm?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.