Şimdi Ara

1'İNCİ J. EĞT. TB. K.LIĞI - GÖLKÖY / KASTAMONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
0
Favori
95.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu jandarmanın iç çamaşırı vs. renkleri haki renk demi farklı bir attraksiyon var mı malzemelerle ilgili???
  • pazar günü gölköyde buluşma var mı ?
  • haki renk
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan05

pazar günü gölköyde buluşma var mı ?

olsa fena olmaz aslinda...
  • mutlutürk devrem nerelisin ?
  • quote:

yapalım buluşmayı, pazar sabah 9:30 da ordayım ben, iniş saatlerimizi yazalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchar17

quote:

yapalım buluşmayı, pazar sabah 9:30 da ordayım ben, iniş saatlerimizi yazalım...

ben biraz daha erken olucam heralde. metronun yazdığına göre 7 de
  • bende 7 de orda olcam. Sanırım aynı arabada gideceğiz
  • Toplanın millet, organizasyon yapıyoruz, yoksa başka türlü çekilmez bu askerlik, nerden saat kaçta gideceğimizi ve kaçta orda olacağımızı yazıp, toplanıyoruz...

1) İbrahim, biniş: İstanbuldan Cumartesi, metro, gece 23:59, Varış: 9:30
  • Sinan , Metro Samandıra 22:15 kalkış varış 07:00
  • quote:

Orijinalden alıntı: felermun

slm tertipler hayırlı olsun hepimize kastamonu
    bu arada traşınızı oldunuz mu yada olacaksanız nasıl 3'e mi vurduruyorsunuz az üstten bırakayım diyorum belli belirsiz sorun olur mu?

Ben askeriyenin verdiği 10.77 ile traş olmuştum hala o traş ustura ile kırpmıştı artık zamanında kaç numaraysa

quote:

Orijinalden alıntı: Bulenttt324

quote:

Orijinalden alıntı: Raskolnikov

Hep bir soru işareti kafayı yedirecekler bize askere gitmeden. Şehir dışına dağıtım olacak mıyız olmayacak mıyız ? Şimdi bu soru cevabını bekliyor. Eleman Mardine yollanmış taa. Mardin nere kastamonu nere 4 ay için adam yollanır mı oraya !

Hayırlı olsun arkadaşım, abim 335. dönemde acemi birliğini Gölköy'de yaptı, ve şu anda Mardin Nusaybin'de. Oradakilerin sadece %10'luk bir kısmı Kastamonu içinde kalmıştı diğer çoğunu güneydoğuya göndermişlerdi..

Evet öyleymiş 335. dönemde. Arkadaşları bir daha duyuralım.

Arkadaşlar 45 gün acemi eğitimi aldıktan sonra Doğu ve Güneydoğuya gitme ihtimalimiz var. İşin ilginç yanı gideceğimiz yer acemiliğe başladığımız gün bize söylenecekmiş. Bu ihtimali gözönüne alıp 335. ler gibi şok yaşamayın. Bana da gittiğin yerde kalırsın dediler ama dağıtım yeri imiş geçen sefer Gölköy ve 337 dönem istatistikleri geçen sefere yakın olduğu için bence gene aynı şekilde olabilir. Askerliğini orada yapan @Surveillance bir seferlik olduğunu söylemiş ama kesin bilgimiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 10 Aralık 2010; 15:18:42 >

• quote:

mutlutürk devrem nerelisin ?

Erzincan
  • quote:

quote:

bu arada traşınızı oldunuz mu yada olacaksanız nasıl 3'e mi vurduruyorsunuz az üstten bırakayım diyorum belli belirsiz sorun olur mu?

Ben askeriyenin verdiği 10.77 ile traş olmuştum hala o traş ustura ile kırpmıştı artık zamanında kaç numaraysa

quote:

quote:

Hep bir soru işareti kafayı yedirecekler bize askere gitmeden. Şehir dışına dağıtım olacak mıyız olmayacak mıyız ? Şimdi bu soru cevabını bekliyor. Eleman Mardine yollanmış taa. Mardin nere kastamonu nere 4 ay için adam yollanır mı oraya !

Hayırlı olsun arkadaşım, abim 335. dönemde acemi birliğini Gölköy'de yaptı, ve şu anda Mardin Nusaybin'de. Oradakilerin sadece %10'luk bir kısmı Kastamonu içinde kalmıştı diğer çoğunu güneydoğuya göndermişlerdi..

Arkadaşlar 45 gün acemi eğitimi ( biz kırsalın polisi olacağımız için özel eğitim) aldıktan sonra Doğu ve Güneydoğuya gitme ihtimalimiz var. İşin ilginç yanı gideceğimiz yer acemiliğe başladığımız gün bize söylenecekmiş. Bu ihtimali gözönüne alıp 335. ler gibi şok yaşamayın. Bana da gittiğin yerde kalırsın dediler ama dağıtım yeri imiş geçen sefer Gölköy ve 337 dönem istatistikleri geçen sefere yakın olduğu için bence gene aynı şekilde olabilir. Askerliğini orada yapan @Surveillance bir seferlik olduğunu söylemiş ama kesin bilgimiz yok.

Haydi buyur,kafa iyice gitti en iyisi fazla takmamak artik ne olacagini hep beraber yasayip gorecegiz

• Pazar günü görüşmek dileğiyle, tertiplerime Ankara'dan sevgiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluturk05

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 45 gün acemi eğitimi ( biz kırsalın polisi olacağımız için özel eğitim) aldıktan sonra Doğu ve Güneydoğuya gitme ihtimalimiz var. İşin ilginç yanı gideceğimiz yer acemiliğe başladığımız gün bize söylenecekmiş. Bu ihtimali gözönüne alıp 335. ler gibi şok yaşamayın. Bana da gittiğin yerde kalırsın dediler ama dağıtım yeri imiş geçen sefer Gölköy ve 337 dönem istatistikleri geçen sefere yakın olduğu için bence gene aynı şekilde olabilir. Askerliğini orada yapan @Surveillance bir seferlik olduğunu söylemiş ama kesin bilgimiz yok.

Haydi buyur,kafa iyice gitti en iyisi fazla takmamak artik ne olacagini hep beraber yasayip gorecegiz

ARKADAŞLAR GİDECEĞİMİZ YER TABUR 1500 GİBİ BİR RAKAM +SI OLUR. KISA DÖNEM UZUN DÖNEM ÇEKİŞMESİNİN OLDUĞU BİR YER OLARAK NİTELENİYOR BU ARADA 45 GÜN ACEMİLİK UZUN DÖNEMLER İÇİN GEÇERLİ OLABİLİR ZATEN 150 GÜN ASKERLİK YAPACAK BİRİNE 45 GÜN ACEMİLİK ÇOK DEĞİL Mİ?
    NEYSE HEPSİ BİR TARAFA KASTAMONUDAN ÇOK ŞİKAYETÇİ OLANI DUYMADIM. Bİ ŞEKİLDE BİTECEK BU ASKERLİK

• şimdilik liste bu, buluşup gidelim arkadaşlar....

1) uchar17: biniş: ist, metroyla 23:59----varış: 9:30 da
    2) sinnocence: ist, metroyla----sabah 7 de
    3) sinan05: Samandıra, metro, 22:15----sabah 7 de
    4) wftroy: izmir 18:30----varış:sabah 9 da
    5) huawéi: biniş: 24:00----varış: sabah 9
    6) b.ozcan: izmirden ucakla----varış: ?
    7) jacketneo:ist pazar sabah 7----varış: 17:00
    8) Raskolnikov: Zonguldak sabah 7---varış: ?
    9) rayber: ist---varış sabah 7
    10) mutluturk05: ulusoy, harem 11----varış: sabah 7 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchar17 -- 10 Aralık 2010; 15:29:41 >
  • kaderimizde varsa öpülmek neye yarar üzülmek rahat olun tertipler.. birlik beraberlik içinde olmaya bakalım gerisi bir şekilde biter artık bu saatten sonra üzülmeye endişelenmeye gerek yok.. belki doğuda öyle bir yere gideceğiz ki iyi ki dağıtım olmuş diyeceğiz.. o yüzden hakkımızda hayırlısı olsun kafaya takmayın fazla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mutluturk05

quote:

quote:

quote:

quote:

ARKADAŞLAR GİDECEĞİMİZ YER TABUR 1500 GİBİ BİR RAKAM +SI OLUR. KISA DÖNEM UZUN DÖNEM ÇEKİŞMESİNİN OLDUĞU BİR YER OLARAK NİTELENİYOR BU ARADA 45 GÜN ACEMİLİK UZUN DÖNEMLER İÇİN GEÇERLİ OLABİLİR ZATEN 150 GÜN ASKERLİK YAPACAK BİRİNE 45 GÜN ACEMİLİK ÇOK DEĞİL Mİ?
    NEYSE HEPSİ BİR TARAFA KASTAMONUDAN ÇOK ŞİKAYETÇİ OLANI DUYMADIM. Bİ ŞEKİLDE BİTECEK BU ASKERLİK

bende daha yeni okudum şöyle diyordu 335. dönemlerden biri ...bu seferki doğu ve güneydoğu ya gönderilcekler muhtelemen kütahya olabilir falan yani gölköy de gittiyse sıra başka yerde gibi bişi oluyor ... bende pazar günü orda olucam ama arbayla gelicem samsun dan ... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: uchar17

şimdilik liste bu, buluşup gidelim arkadaşlar....

1) uchar17: biniş: ist, metroyla 23:59----varış: 9:30 da
    2) sinnocence: ist, metroyla----sabah 7 de
    3) sinan05: Samandıra, metro, 22:15----sabah 7 de
    4) wftroy: izmir 18:30----varış:sabah 9 da
    5) huawéi: biniş: 24:00----varış: sabah 9
    6) b.ozcan: izmirden ucakla----varış: ?
    7) jacketneo:ist pazar sabah 7----varış: 17:00
    8) Raskolnikov: Zonguldak sabah 7---varış: ?
    9) rayber: ist---varış sabah 7
    10) mutluturk05 belli degil Haremden binecegim bir araca artik :)

Beni yanlis yazmisiniz abi ben bileti alamadim kalmamis :) yarin gidicem haremden yerel bir firmadan alirim artik Kastamonuya baska care yok ancak onlarda gece 23 ve 00.00 gibi kaldiriyor araclari yani herkes ayni saatlerde orada olacak sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: wftroy

arkadaşlar kapıdan girdikten sonra hemen nereye çıktığımızı öğreniyoruz sanırım.
    hepimize hayırlı tezkereler bende yarın 18.30da izmirden yola çıkıyorum. 9 gibi orda olucam yemek yedikten sonra birliğime teslim olurum

Slm bende kısa dönem kastomunu yolcusuyum.Sen metrodan mı aldın biletini kardeşim.Ben metro 18.30 arabasınla gidicem.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.