Şimdi Ara

Back to the Future (1985-1990)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
15.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hey dostlar geleceğe dönüşten haber verin burada geleceğe dönüş hastası yok mu?[back to the future] benim en sevdiğim filmdir o
    marty i hatırlayın[mıchael j. fox]eğer cok seven biri warsa cevap atsın konusalım
    bttf bttf bttf bttf bttf bttf www.bttf.com

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ben Geleceğe dönüş filmlerine, orada anlatılan fikirlere ve 3 filminde aynı muhitte geçmesine hayranım...

Bu film bir fenomen...
  • Abicim tam aradığım topic.

Ben bu serinin her birini en az 15 kere izlemişimdir(çoğu da video kasetçiden tekrar tekrar kiralayarak. Tabi o zaman kopyalama falana yok öyle bilg.a)

Abicim filmdeki kurgu muhteşem ya. Bak gene hatrlattınız
  • Arkadaşlara aynen katılıyorum. Bu filmden daha iyi filmler, daha önemli filmler olabilir. Ama hiç bu kadar tutarlı bi üçleme olmaz. Dikkat edin bütün üçlemelerin bi filmi beğenilmez. (matrix, baba, Terminatör) Ama bu filmlerin hiç birini diğerinden daha iyi veya kötü olarak niteleyemeyiz. Ve eğer gerçekten zamanda yolculuk olsaydı eminim ki aynen bu filmdeki sorunlar yaşanırdı.
  • bu film üçlemesini seviyorum.
    en iyi üçleme sayılabilir ki bazı devam filmlerini göz alırsak...
    sizce niye bunun gibi iyi devam filmleri çevrilemiyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.JUL -- 26 Eylül 2005, 15:26:35 >
  • En sefdiğim film serilerinden biridir bu yaa ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: aceventura

En sefdiğim film serilerinden biridir bu yaa ..

+1
  • Benim en sevdiğim film serisidir , devamının gelmesini beklesemde Michael Fox ve Cristopher lyold suz kesinlikle güzel olmayacağını biliyorun ne yazikki Bide arkadaşlar yaw star tv bi yayınlasada seyretsek adamların dublajları harikaydı ya ,trt pek beceremedi bence..
  • quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

Benim en sevdiğim film serisidir , devamının gelmesini beklesemde Michael Fox ve Cristopher lyold suz kesinlikle güzel olmayacağını biliyorun ne yazikki Bide arkadaşlar yaw star tv bi yayınlasada seyretsek adamların dublajları harikaydı ya ,trt pek beceremedi bence..

+1

TRT'nin seslendirme işini beceremediğine bende katılıyorum...
  • aynen bende hastasıyım
  • yav bak gene gaza geldim.
    Bu filmleri(divx veya kaliteli bir çekim) indirebileceğimiz bi site var mı?
  • Bu filmin meraklılarından biri de benim.Seksenli yılların bu muhteşem serisini ne yazı ki çok sonraları Televizyondan seyretme imkanı bulabilmiştim.Yaşadığım yerde sinema olmadığı için ve video cihazına da sahip olamadığımız için seyredemediğim bu filmi yıllar sonra heyecanla izlerken arkadaşlarım bana şaşırmışlar ve yaa sen çok geç kalımışsın bu filmi seytermek için demişlerdi.

Bence harika bir bilim kurgu komedisi.Buradaki Zaman mekan fikirleri gerçekten sağlam.Sanırım bu kadar güzel zaman-mekan konulu başka film de seyretmedim zaten.

Bu filmin öyle hastasıydım ki.Videom olmadığı için televizyondan teybe filmin seslerini kaydetmiş ve daha sonra walkmaninden bunu defalarca dinlemiştim.Filmi seyrettiğim için görüntüleri her seferinde hayalimde canlandırmıştım.Radyo tiyatrosu gibi oluyordu yani.Sadece bunu için değil sevdiğim bir çok film için uygulardım ben bu yöntemi.Şimdi cep telefonumdan ya da Dizüstü bilgisayarımdan istediğim filmi istediğim yerde seyredebiliyorum.hey gidi günler nerden nereye geldik.

• ABİ GELECEĞE DÖNÜLKÜRMÜ YA GELECEĞE GİDİLİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: kovalenko

ABİ GELECEĞE DÖNÜLKÜRMÜ YA GELECEĞE GİDİLİR

belkı yuzunu dondu de gecmısı sırtına aldı da orda bı sanat var da sen mı anlamıyosun acaba
    gelecege donus hakkaten tiryakileri olan bir film ben 2 kere cıvarında izledim eglendım

• quote:

kardeş, filmin 3 bölümünü de izlersen, her bölümde kendi zamanlarından geçmişe gidiyolar oradan da kendi zamanlarına gidebilmek için geleceğe gitmeleri gerekiyor. Yani oradaki "gelecek" kendi zamanları, gerçek zamanları oluyo

müthiş bi kurgu ya, çok ayrıntılı düşünülmüş...

• quote:

Orjinalden alıntı: aslıyucel

quote:

belkı yuzunu dondu de gecmısı sırtına aldı da orda bı sanat var da sen mı anlamıyosun acaba
    gelecege donus hakkaten tiryakileri olan bir film ben 2 kere cıvarında izledim eglendım

bu da güzel yorum olmuş, ama izlemeyen anlamaz

• Orjinal adıyla back to the future bence de gerçekten yapılmış en iyi üçlemelerden biridir,anlamadığım şey michael j. fox'un bu seriden sonra neden bana göre sönüp gittiğidir
  • BAYILIRIM NE DIOSUNN Kaç kere izledim sayısını hatırlamıorum,bir daha bu kadar güzel bır üçleme çevrilmdi bu alanda
  • manyak güzel bir kurgu var. Her izleyişimde fark etmediğim birşeyleri sonradan göüp anlıyordum. Çok kaliteli. Keşke devamı çekilse
  • ben profösöre hastayım bi de çizgi filmi çıkmıştı
    sanırım starda yayınlanıyordu çok güzeldi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.